osman atılgan

Okullar arasındaki yazışmalar elektronik ortamda yapılacak
Ulukışla Milli Eğitim Müdürü Genç Osman Atılgan bu sayede kağıt ve zaman israfının büyük oranda önleneceğini belirtti. Atılgan, “Çok cüzi bir para harcayarak uygulamaya koyduğumuz sistemi yöneticilerin ve memurlarımızın hizmetine sunduk.
Çimsa'dan eğitime destek
Yardımlar öğrencilere Vali Alim Barut, İl Milli Eğitim Müdürü Ziya Eser, Ulukışla Kaymakamı Ozan Gazel ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Genç Osman Atılgan, Çimsa Genel Müdürü Mehmet Hacıkamiloğlu ve Niğde Fabrika Müdürü Levent Öncel tarafından verildi.
Köy okulu öğrencileri Avrupa'ya açıldı
Ulukışla İlçe Milli Eğitim Müdürü Genç Osman Atılgan da bu projenin ilçedeki diğer okullara örnek olduğunu vurgulayarak, "Eminlik Şehit Yıldıray Kılınç İlköğretim Okulumuz taşıma merkezi bir okuldur. Bu okula yedi farklı köyden öğrenci gelmektedir.
Niğde'de kara tahta devri bitiyor
Ulukışla Milli Eğitim Müdürü Genç Osman Atılgan da akıllı tahta uygulamasının Kurtuluş İlköğretim Okulu'nun 10 sınıfında kullanılmaya başlandığını söyleyerek; yakında Ulukışla'daki diğer okullara da "Akıllı Tahta" projesinin uygulanacağını kaydetti.
Akıllı sınıflar sayesinde dersler daha zevkli geçecek
Ulukışla Milli Eğitim Müdürü Genç Osman Atılgan, akıllı tahta uygulamasının Kurtuluş İlköğretim Okulu'nun 10 sınıfında kullanılmaya başlandığını söyledi. Yakında Ulukışla'daki diğer okullara projenin uygulanacağını dile getiren Atılgan, 'Akıllı Tahta'nın bilgisayardaki görüntünün projeksiyon cihazı yardımı ile yansıtılması