osman ay

‘Aşk Gemisi’nde zehirlenenlerin cenazeleri defnediliyor
Olayda zehirli gazdan etkilenen Ahmet Acet, Yunus Yeşilkula, Osman Ay, Nuri Çetin, Durmuş Özdemir, Bekir Dinler, saha sorumlusu Teoman Işık, Muhsin Gedik, Salih Soysal adlı 9 işçinin tamamı, tedavi gördükleri hastanelerden taburcu edildi.
Söküm için Aliağa’ya getirilen ‘Aşk Gemisi’nde zehirlenme: 2 ölü
Makine dairesindeki suyu boşaltmak için içeriye giren işçiler Yunus Yeşilkaya, Ahmet Acet, Nuri Çetin, Bekir Dinler, Osman Ay, Davut Özdemir, Doğan Balcı ve Durmuş Özdemir, suyu boşalttıkları sırada mazotla çalışan pompanın egzozundan çıkan dumandan zehirlendi.
Depremin izleri büyük oranda silinse de yaşanan acılar unutulmuyor
Gölcük’te market işleten Osman Ay ise depremin olduğu anda kıyametin koptuğunu sandığını belirterek, “Hemen pencereye koştum. Burada donanma olduğu için hava saldırısı var sandım.
Çizdiği karikatürlerini marketinde sergiliyor
KOCAELİ - Kocaeli’nde market işleten Osman Ay, boş zamanlarında çizdiği karikatürlerini dükkanda sergileyerek, müşterilerinin beğenisine sunuyor. Ay, 12 Haziran seçimlerinde Başbakan Recep Tayyip için de karikatür çizmiş.
Uyanık market sahibi, dolandırıcıları yakalattı (Özel)
Binlerce liralık yemek fişleri ile kendilerini güvenilir bir firmaya ait elemanlar olarak gösteren iki dolandırıcı, Osman Ay adlı market sahibinin dükkanına giderek dört farklı zamanda alışveriş yaptı.
Yardımsever market sahibi, Pakistan'a 1 kamyon gıda yardımında bulundu
Kocaeli'nde market işleten Osman Ay, sel felaketine maruz kalan Pakistanlı felaketzedelere bir kamyon gıda yardımı gönderdi. Ay, Pakistan halkının yardıma muhtaç olduğunu tüm vatandaşlara da yardım kervanına dahil olmalarını çağrısında bulundu
19 yıldan beri aralıksız oruç tutuyor (Özel)
'Oruç tutan adam' lakabıyla tanınan Osman Ay, 19 yıldan beri yılın büyük bir kısmında oruç tutuyor. Ay, 17 Ağustos Marmara depremini yaşadığını, o sıcaklarda dahi orucunu bozmadığını söyledi.
Bir gün arayla iki kardeşe By Pass yapıldı
Erzurum'da yaşayan Ali Ay (53) ile Oltu ilçesinde yaşayan ağabeyi Osman Ay (61), şiddetli göğüs ağrısı şikâyetiyle bir süre önce Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp Damar Cerrahi Kliniği'ne başvurdu.