patlıyor

Klasik otomobiller el yakıyor, fiyatlar 90 bin Euro’yu görüyor
Cadillac markalı 1969 model Eldorado ise 95 bin dolara patlıyor. 121 bin kilometre yol alan otomobilin motor gücü 401-425 HP iken, motor hacmi 3.501-4.000 CC.
Bozdağ: Köylü, cumhurbaşkanı ile aynı hastanede tedavi olma imkanına kavuştu
Bazılarının böyle gözü patlıyor bir göndersek diye bunları. Gözleri de patlasa millet bizi göndermeyecek. Onun için kendileri o kadar uğraşıyorlar yetmiyor.
Bahçeli: Anayasa Uzlaşma Komisyonu'nun devamlılığını istiyoruz
Bayramın birinci gününde dahi bombalar patlıyor. Yüzlerce insanımız Hakkın rahmetine kavuşuyor. En azından bayram ve bayram sonrası siyasi iktidar bu olayları bir kez daha gözönüne alarak, nasıl ki Türkiye'nin bölünmesi için bir gayret gösteren akil insanlar
Gemlik Limanı, 15 gün içerisinde temizlenecek, zararı firma ödeyecek
Bu kaza sonucu limanda bulunan tankı yağlı su denilen gemilerden alınan suyun bulunduğu sintine tanklardan bir tanesinin transfer valfı patlıyor. Bu tanklardan yaklaşık 30 ton civarında yağlı su malzemesi su kanalı vasıtasıyla denize ulaşıyor.
Zonguldak'ta heyelan; 20 tonluk kaya kütlesi yola düştü
Arabanın altına gelen taştan dolayı lastik patlıyor. Sonra da durdum. Benden önce bir TIR vardı. O da zor kurtulmuş. İki dakika erken gelsem altında ben kalacaktım.
İstanbul’un taşı-toprağı altın; bir arsa 50 milyon Euro
Levent’te 300 metrekare (3+1) villa 1 milyon 650 bin liraya patlıyor. Kartal Yakacık’ta 500 metrekare daire 1 milyon 100 bin liradan satılıyor. Yakacık’ta 480 metrekare (10+4) villanın bedeli de 750 bin lirayı görüyor.
MHP'li Doğru: Terör örgütleri ellerini kollarını sallayarak Başkente kadar girdi
Sınırlarda bombalar patlıyor, sınırdan kimler gelip geçiyor, kontrolümüz altında değil. Biz bu durumu kabul etmiyoruz, hükümeti göreve davet ediyoruz.” dedi. "AÇILIMLA BİRLİKTE FARKLI BİR SÜRECE GİRDİK"
İspanyol basınının kura yorumu: Bir kemik ve iki şeker
Real Madrid gibi ofansif yönden güçlü takımlara karşı defanstaki zaaflar ona pahalıya patlıyor." ifadelerini kullandı.TERİM'İN MİLLİ TAKIMI ÇALIŞTIRMASI GALATASARAY İÇİN BİR EKSİKLİK
Bekir Bozdağ: Birletmiş Milletler ölüleri sayıyor
Başka yere bakıyorsunuz cami çıkışında Lübnan’da camide bombalar patlıyor insanlar hayatını kaybediyor. Irak’ta öyle başka yerde öyle Allah aşkına elinizi vicdanınıza koyun.” ifadelerini kullandı.
Güler: ABD Büyükelçiliği ile Başbakanlık arasında 10 mobese kamerası var
Uçağımız düşürüldü, pilotlarımız kaçırıldı, sınırlarımız delik deşik, şehirlerimizde bombalar patlıyor, bakanın verdiği yanıta bakın. Ülke güvenliğimiz bu zihniyete emanet, vah bu ülkenin haline.
Kılıçdaroğlu: Bir siyasetçi önce halka hesap vermesini bilecek
Irak'ta aynı şekilde gün geçmiyor ki bir bomba patlıyor ve pek çok Müslüman kardeşimiz hayatını kaybediyor. Arzumuz şu yurtta da barış olsun, dünyada da barış olsun, her yerde barış olsun, her yerde huzur olsun.
"Artık su baskını yaşanmıyor"
Çağırıcı, "Bildiğiniz gibi aşırı yağış olduğu vakit binaların kanalları patlıyor. Bu yüzden Tavukçu Deresi’nin üzerini kapatmak doğru olmaz. Dere kenarındaki çevre düzenlemeleri de devam ediyor. Buradaki çalışmalar tamamlandığında yeni kaldırımlara kavuşacağız.
Ekonomi Bakanı: Faiz lobisini sonuna kadar rahatsız edeceğiz
Doğuda yatırımlar patlıyor. Tabi rahatsız olurlar.” dedi."IMF’YE BORCU SIFIRLADIK OLAYLAR BAŞLADI"10 yıl önce Uluslararası Para Fonu (IMF)’ndan 1 milyar dolar daha para dilenmek için giden Türkiye’nin yerini şimdi IMF’den kurtulmuş, hatta ona borç para veren
“Suriye’de akan kan durmalı, buradaki insanların da tahammül gücü var”
“Hala bombalar patlıyor, hala alanda katliamlar var. Oradan bombadan ve sıkıntıdan kaçan insanlar da sınırlarımızda içeriye girmeyi bekliyor. Türkiye, açık sınır politikasıyla misafirlerine bağrını açıyor ve misafir ediyor.
BDP’liler ‘gaz bombası’ iddiasında ısrarcı
Kızın başında patlıyor bu. Kızımız için emniyet ‘merdivenden düştü’ açıklaması yaptı. Eğer kızın başına bir şey gelirse bu açıklamayı yapan sorumludur.
Hector Cuper: Yaptığımız küçük hatalar pahalıya patlıyor
Bizim yaptığımız küçük hatalar pahalıya patlıyor ve hemen gol yiyoruz.” dedi.FUTBOLCULARIN GÖRÜŞLERİOrduspor’un takım kaptanı Ali Çamdalı da kendileri açısından anlatması zor bir mağlubiyet yaşadıklarını belirtti.
Hüseyin Çelik, üniversitelerdeki olaylar için uyardı: Sizce tesadüf mü?
Ancak ne zaman nasırlarımızdan kurtulmaya çalışsak bir bakıyorsunuz bir yerlerden bir şeyler patlıyor. Sizce bu tesadüf müdür?"Diyarbakır'daki olaylara da açıklık getiren Hüseyin Çelik, şunları aktardı: "Üniversitenin 27 bin 500 öğrencisi var.
Soylu: Parlamenter sistem, yargıya müdahale etme imkanı veriyor
Bir yöneticisiniz, kurallar dizisi oluşturmuşsunuz, her gün sistem bir yerden patlıyor. Bunu sürdürülebilir kılabilir misiniz? Demek ki bir yerde bir arıza var. Efendim, eğer başkanlık sistemi gelirse diktatörlük olur.
Şehit askerin ailesinden komutanların serbest bırakılmasına tepki
34 tane depo olan bir yerde tek mühimmat deposu patlıyor, bunun hiçbir kaydı yok, gece görüş kamerası yok. Burası nasıl korunuyor? İşten anlamayan 25 gencecik insanın burada işi ne?
Esed, Humus'u fosfor bombaları ile vuruyor
Uçaklardan fırlatılan ve havada yüzlerce parçaya ayrılan bombalar binalara isabet edince büyük gürültü ile patlıyor. Çok sayıda binanın hasar gördüğü patlama sonrasında çevreye yayılan gazlar dikkat çekiyor.
İşadamı Ümit Kiler: Aile şirketlerini kadınlar yıkıyor
Kiler, şöyle devam etti: “Evliliklerin ardından bir müddet sonra çocuklar da büyüyüp işin başına girmesi ile orada artık lastik patlıyor. Niye, çünkü evde lider yok. İki –üç kardeş eşit sorumlulukta.
Muhalifler, Irak sınırındaki Ebu Kemal'e tank eşliğinde girdi
Görüntülerde tank sokağa girerken nerden geldiği belli olmayan bir bomba patlıyor. Tankın hemen yanından patlayan bombadan muhalif bir asker kıl payı kurtuluyor. Başka bir görüntüde ise; askeri bir birliği ele geçiren muhalif askerlerin sevinç gösterisi ve Esed'in resmini parçalayan asker yer alıyor.
Veli Küçük, Şener Eruygur ve Çevir Bir'e Akın Birdal suikasti suçlaması
Ben de 'Ateistlerin attığı bombalar nasıl patlıyor' diye sordum. Sadece gülümsedi. O dakikadan sonra Arslan gözlerini tavana dikti bir daha da konuşmadı." şeklinde konuştu.
Çin’de çocukların oyuncağı rögar kapakları
Yine buna benzeyen olayda da, iki çocuğun yanına gelen bisikletli bir diğer çocuğun elindeki maytabı ateşlemesi ile rögar kapağı patlıyor. Patlamanın etkisiyle yere düşen bir çocuk dikkat çekerken, olayda şans eseri hiç kimsenin yaralanmadığı belirtiliyor.
Sanal alışveriş mağdurları devletten yeni TC numarası istiyor
Kabakta benim başıma patlıyor.” diyor. TC NUMARAMA DAVA AÇACAĞIMSahtekarların kendi TC numarasıyla kaç kişiyi daha dolandırdığını bilmeyen mağdur genç, hakkında her an yeni bir dava açılacağı endişesiyle yaşıyor.
Rus deniz subayı 3. dünya savaşını engellemiş
Bu sırada ABD’nin attığı su bombaları denizaltının üzerinde patlıyor ve içeridekilerin kafasına adeta çekiç gibi iniyordu. Moskova’yla da iletişimin kurulamaması içerde sinirleri iyice germişti. Ardından Kaptan Valentin Savitsky kararını açıkladı.
"Bütçe açığını zamla kapatmak yanlış"
Çünkü ne zaman içki, sigara, benzin ve motorine zam gelse, arkasından kaçak içki satışı patlıyor. Bundan hem vatandaş zarar görüyor, hem de devlet vergi zararına uğruyor." diye konuştu.
Kılıçdaroğlu: Afyon'da bombanın pimi meraktan değil kasten çekildi
Bakalım bomba patlıyor mu patlamıyor mu? Akıl dışı bir uygulama bu. Eğer o bombanın pimi çekilmişse meraktan değil kasıttan çekilmiştir." "SURİYE'DEKİ ÇATIŞMADAN BİZE NE?
Memlekete dönüş hazırlığı için dışarı çıktı, bir daha dönemedi
O esnada bomba patlıyor ve havaya uçuyor. Oradan sonra ilk olarak 25 Aralık Devlet Hastanesi’ne kaldırmıştık. Sonra da Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde hayatını kaybetti.
Foça şehidine İzmir’den yardım eli uzandı
gittiğini ve bomba patladığı sırada arkadaki otobüsten öndekine geçerek arkadaşıyla yer değiştiğini belirten Hamdi Ateşli, “Bomba, öndeki otobüs geçerken patlıyor. Arkadaki otobüste kalsaydı şimdi yaşıyor olacaktı.
Bozdağ: İnsanlar ölürken hesap yapanları tarih affetmeyecek
neden bir başka İslam ülkesinde açlık yoksulluk Müslümanlara yönelik katliamlar var, neden Afganistan’da, Pakistan’da sorunlar var, neden canlı bombalar patlıyor? Bütün bunları masaya koyup değerlendirmesinde büyük fayda vardır.
Ağrı'daki trafik kazasından büyük dram çıktı
Haliyle aracın lastikleri artık dayanmıyor ve aracın lastiği patlıyor, araç takla atarak karşı şeride geçiyor, karşıdan gelen kamyonet de minibüse çarpıyor. Dünkü kaza da böyle oldu.
Ramazan'ın ilk iftar topu serhat şehri Kars’tan atıldı
Ezanın başlamasıyla Kars semalarında 'Ramazan topu' patlıyor. Kars halkı yıllardır iftarını ezanın okunması ve Ramazan topunun atılmasıyla açıyor. Kars Valiliği tarafından geleneksel hale getirilen iftar topu bu yılda akşam ezanı eşliğinde tarihi Kars Kalesi eteklerindeki Harakani Sofrası'nın da yer aldığı Kars Valiliği
Karayollarındaki çukurlar kazaya davetiye çıkarıyor
Gündüz saatlerinde Bulanık’tan gezi amacıyla Çobendere Köyü'ne gitmek isteyen Adnan Doğru ise "Çukurlar olduğundan dolayı sıfır lastiklerimiz patlıyor. Sürekli lastik değiştiriyoruz. Kazalar da bu çukurlar yüzünden oluyor.
Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde arı paniği
Arkadaşlar giderken lastik patlıyor ve kamyon ters dönüyor. Arılar akşam olduğu için kimseye zarar vermez. Zaten rüzgar var" dedi.
Bilici: Türkiye'nin önceden başlattığı dönüşüm, Arap baharını tetikledi
politikasına yönelik eleştirilerde bulunduğunu, buna katılmadığını ifade eden Cihan Genel Müdürü Bilici sözlerini şöyle sürdürdü: “Bir yerde pat diye bir bomba patlıyor, önünüze geliyor, sizin de seçme şansınız olmuyor.
Köylüler petrol şirketine dava açtı
Köyün içinden geçen borular 2 günde bir muhakkak patlıyor. Benim evde 30 nüfus var hepimiz tehdit altındayız. Onun dışında patlayan borulardan fışkıran petrol, bağ ve bahçelerimize giriyor. Meyve ağaçlarımız hepsi petrole bulanmış çocuklar buralarda oynuyor.
Bombanın göstericinin elinde patlama anı görüntülendi
Bombayı hazırlamaya çalışan Demir, pimi çekmeye çalışırken bomba patlıyor. Parmakları kopan Şahin Demir, acıyla elini tutarak geriye savruluyor. Yüzü kapalı göstericiler, patlamadan sonra Demir’e yardım etmeye çalışıyor.
Bu tişörtü giy, sınav stresini unut
Daha sonra tişörtü giyen kişinin hareketleri ile bu kapsüller patlıyor. Patladıktan sonra deri yolu ile vücuda geçiyor, dolayısı ile kimyevi madde, görevini gerçekleştirmiş oluyor. Bu kimyevi madde, antistres özelliklerin yanında kan dolaşımını hızlandırıyor.
İsrail’in Türkiye’ye seyahat uyarısına tepki
Faina Eisenberg, Türkiye’ye hareketi öncesinde havaalanında gazeteye yaptığı açıklamada, “Burada İsrail’de de roketler patlıyor ama hayat devam ediyor.” dedi.
Rusya’da yakıt deposu alev alan kamyon, bomba gibi patladı
Araç, yakıt deposunun alev almasıyla bomba gibi patlıyor. Yangını söndürmek için bölgeye gelen itfaiye aracı ve diğer görevliler şans eseri patlamada yara almadan kurtulurken, kamyon kullanılamaz hale geldi.
Bakan Bağış: Türkiye AB konusunda ‘havlu atacak’ bir ülke değildir
Bağış, “Uluslararası platformda flaşlar artık Türkiye için patlıyor.” dedi. Türkiye-Avrupa Birliği (AB) Sivil Toplum Diyaloğu Projesi kapsamında gerçekleştirilen ‘Türkiye ve Avrupa Birliği Fotoğraflarla Diyalog Sergisi’ Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde Egemen
Karayollarındaki çukurlar kazaya davetiye çıkarıyor
Gündüz saatlerinde Çavdarhisar'dan gezi amacıyla Emet'e giden Serkan Taşdemir ise "Çukurlar olduğundan dolayı sıfır lastiklerimiz patlıyor. Sürekli lastik değiştiriyoruz. Kazalar da bu çukurlar yüzünden oluyor.
Nahit Menteşe: Kızılay’da bombaları asker patlatıyordu
‘Efendim arabalarımız bağlı, her tarafta bombalar patlıyor.’ dedi. Ben o zaman ‘bu iş bitecek herhalde’ diye düşündüm. İki milletvekilimiz hakkında gensoru görüşmesi vardı. Korkut Özal grubunu davet ettim.
Tayland’da havai fişek faciasından son anda dönüldü
Havai fişekler bu sefer gökyüzünde değil yerde patlıyor. Etrafa renkli ışıklar ve duman yayılıyor. Hua Hin’daki bir sahilde yaşanan olay ucuz atlatılırken, 2 kişinin yaralandığı belirtildi.
Mısır hasadı başladı, rekoltede düşüş yaşanıyor
Yani her türlü dönüp dolaşıp da çiftçinin başına patlıyor.” ifadelerini kullandı. Kızıltepe Zahireciler Deneği Başkanı Mehmet Şerif Öter ise geçen seneye göre rekoltede düşüş yaşandığını bildirdi.
Emniyet teyit etti, turizm şoförleri fazla çalıştığı için kaza yapıyor
Uykusuzluk ve fazla yorgunluktan dolayı orta refüj taşına vurması nedeniyle lastiği patlıyor. Lastik neden patlıyor? Çünkü 2007’de imal edilmiş, kullanım ömrü tamamlanmış.
Kayseri Valisi Bilici: Köylerde içme suyu sulama suyunda kullanınca yetmiyor
Kanalizasyonlar doluyor ya da patlıyor. Yapılmayınca da köyler zarar görüyor. Mantıklı düşündüğümüzde keşke yapmasaydık diyoruz. Kanalizasyon demek köyle pislik demek.
İzmir'de su arızalarına kalıcı çözüm bulunamıyor
İZMİR - İzmir'de son günlerde artan su borusu arızalarının tamiri gecikiyor. Tamir edilenler de kısa sürede tekrar patlıyor. Vatandaşlar, şikayet etmedik yer bırakmadıklarını ancak yetkililerin ilgisiz davrandığını söylüyor.
Hedefine intihar dalışı yapan insansız hava aracı geliştirildi
Çantada taşınabilir ve tek kullanımlık olan ‘Switchblade’ adlı küçük araç, tespit ettiği düşmanının üzerine roket gibi inip patlıyor. Oldukça basit bir teknolojiye sahip olduğu belirtilen Switchblade'in, özellikle pusuya düşürülen araçlarda, ateş altındaki askerlerin düşmanlarını bulup etkisiz