patnos anadolu imam hatip lisesi

İstiklal Marşı'nın kabulünün 91. yıldönümü Patnos'ta kutlanıyor
AĞRI - İstiklal Marşı'nın kabulünün 91. yıldönümü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü etkinlikleri kapsamında Patnos Anadolu İmam Hatip Lisesi çok amaçlı salonunda bir program düzenlendi. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen programda, Mehmet Akif Ersoy bir kez daha rahmetle yad edildi.
Patnos'ta İstiklal Marşı'nın ezbere okuma yarışması düzenlendi
yıldönümü ve Mehmet Akif Ersoy'u anma etkinlikleri çerçevesindeki yarışma, Patnos Anadolu İmam Hatip Lisesi Çok Amaçlı Salonu'nda yapıldı. Patnos İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Garipoğlu tarafından başlatılan yarışmada ortaöğretim kategorisinde Patnos Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Meryem
Ağrı Patnos Anadolu İmam Hatip Lisesi mezunları pilav günü düzenledi
AĞRI - Ağrı Patnos Anadolu İmam Hatip Lisesi mezunları için pilav günü düzenledi. Patnos'ta bu yıl üçüncüsü düzenlenen Patnos Anadolu İmam Hatip Lisesi Pilav Günü'ne ilçe protokolü, öğrenciler ve velileri yoğun ilgi gösterdi.
Patnos'ta okullara malzeme desteği
Patnos Anadolu İmam Hatip Lisesi çok amaçlı salonunda malzeme teslimi nedeniyle bir tören düzenlendi. Törende konuşan Patnos Okul Gelişim Programı Komisyon Başkanı Ali Rıza Biçer, ilçe genelindeki okulların fiziki açıdan ve bilgisayar donanımı bakımından birçok eksiği olduğunu
Aydınlık bir gelecek için Patnos okuyor
Patnos Anadolu İmam Hatip Lisesi Çok Amaçlı Salon’da gerçekleştirilen toplantıda sinevizyon eşliğinde projenin detayları anlatıldı. Koordinatörlüğünü Milli Eğitim Şube Müdürü Fikret Ayaz'ın yapacağı kampanya iki buçuk yıl sürecek.
Patnos Anadolu İmam Hatip Lisesi, mezunlarını pilav gününde buluşturdu
Ağrı Patnos Anadolu İmam Hatip Lisesi, mezunları için pilav günü düzenledi. İlki geçtiğimiz yıl organize edilen pilav gününe protokol ve mezunlar yoğun ilgi gösterdi. Yemekten önce konuşan Okul Müdürü Ali Otabaşi, bu yıl Anadolu Lisesi bölümünü açtıklarını belirterek, 60 öğrenci aldıklarını önümüzdeki yıl da 60 öğrenci almayı
Eğitimci-Yazar Vakkasoğlu: Sevgi iletişimi korunmazsa yuva zindan haline gelir
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan konferans, Patnos Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Mehmet Emin Yiğit'in Kuran-ı Kerim tilavetiyle devam etti. Daha sonra öğrenciler tarafından birbirinden güzel ilahiler seslendirilirken, Patnos Kültür ve Eğitim Vakfı Başkanı Binali Araz da kısa bir konuşma yaptı.
İlköğretim müdürürün 'Stadyum'dan yaptığı yardım çağrısına cevap Trabzon'dan geldi
Dernek üyeleri daha sonra Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Yardımcı ve Patnos Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Ali Odabaşı ile birlikte Ortadamla Köyü'ne geçti. Köyde öğrencilere Trabzonspor Dergisi ve çeşitli hediyeler dağıtan dernek üyeleri, okuldaki öğretmenlere de Trabzon yöresine has Keşan ve Trabzonspor Kulübü rozeti hediye
Katsayı engeli kalkan İmam Hatip liselerine rağbet arttı
Doğu Anadolu Bölgesi'nde bu sene en çok öğrenci kaydeden liselerden Patnos Anadolu İmam Hatip Lisesi ise geçmişini aratmıyor. Geçen yıl 95 öğrencinin kayıt yaptırdığı Patnos Anadolu İmam Hatip Lisesi'ne bu sene yaklaşık 300 öğrenci kayıt yaptırdı.
İlköğretim öğrencilerinin yılsonu müsamerisine İngilizce şarka ve skeçler damgasını vurdu
Yukarı Göçmez Köyü İlköğretim Okulu öğrencileri, Patnos Anadolu İmam Hatip Lisesi Çok Amaçlı Salonu'nda yıl sonu programı düzenledi. İngilizce öğretmeni Zehra Özdüven yönetiminde 1. sınıf öğrencilerinin koro halinde seslendirdiği şarkılar ilgiyle dinlenirken, diğer sınıfların oynadığı skeçler de büyük beğeni kazandı.
Patnos Anadolu İmam Hatip Lisesi mezunları için pilav günü düzenledi
Otabaşi, yıl içinde ilçe ve il bazında düzenlenen birçok yarışmada Patnos Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin çok iyi dereceler elde ettiğini dile getirerek, pilav günü ile mezuniyet törenini birleştirdiklerini belirtti.
Patnos Polisi, öğrencileri trafik kuralları konusunda bilgilendiriyor
Trafik Denetleme Amiri Başkomiser Sebahattin Yılmaz, daha sonra beraberindeki polis memurlarıyla birlikte Patnos Anadolu İmam Hatip Lisesi'ne geçti. Burada da liseli öğrencileri kısa filmlerle trafik kuralları hakkında bilgilendirildi.
'Deprem anında paniklemek sağlıklı düşünmeyi engeller'
Ağrı Patnos Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilere yönelik 'deprem' konulu seminer düzenledi. Seminerde konuşan Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdür Yardımcısı ve Coğrafya Öğretmeni Şerif Çelebi, ilk sarsıntı hissedildiğinde paniğe kapılmamak gerektiğini belirterek, paniğin