pristina

Geleneksel Balkan Futbol Turnuvası başladı
AK Parti İl Başkanı Sedat Yalçın ile turnuvaya katılan Sırbistan’dan Belgrad ve Novi Pazar, Arnavutluk’tan Tiran, Bulgaristan’dan Ludogorest, Kosova’dan Pristina Curta ve Makedonya’dan Şkupi takımları ve Türkiye’den Bursaspor ve Batı Trakya takımları yer aldı.
Balkan gençleri yeşil sahada kapışıyor
Parti İl Başkanı Sedat Yalçın, ile turnuvaya katılan Sırbistan’dan Belgrad ve Novi Pazar, Arnavutluk’tan Tiran, Bulgaristan’dan Ludogorest, Kosova’dan Pristina Curta ve Makedonya’dan Şkupi takımları ile, Türkiye’den Bursaspor ve Batı Trakya takımları ile çok sayıda davetli katıldı.
Balkan Futbol Turnuvası başlıyor
Futbol Turnuvası’na Türkiye’den Bursaspor ve Batı Trakya, Sırbistan’dan Belgrad ve Novi Pazar, Arnavutluk’tan Tiran, Bulgaristan’dan Ludogorest, Kosova’dan Pristina Curta ve Makedonya’dan Şkupi takımları katılıyor.
Kimse Yok mu Derneği üyeleri, Kosova ile Ramazanlaştı
SAMSUN - Kimse Yok mu Derneği Samsun Şubesi gönüllüleri Kosova'nın Başkenti Pristina'ya 30 bin euroluk gıda paketi götürdü. Bu yıl 70 ülkeye yardım dağıtacak olan Kimse Yok mu Derneği'nin Samsun Şubesi gönüllüleri 'Ramazanlaşıyoruz' sloganıyla Makedonya, Arnavutluk ve Kosova'ya yardım
Limak, 20 yıl için Priştina Havalimanı’nın devrini aldı
Nıhat Özdemir burada yaptığı konuşmada, Pristina’ya uçuş yapan mevcut havayollarının sayısı ve uçuş noktalarını artırmayı amaçladıklarını belirterek, “Kosova’nın turizm ve dış ticaret hacminin artışına katkıda bulunabileceğimize inanıyoruz.
Limak Yatırım halka arz edilecek
Ayrıca; Kosova Pristina Havalimanı ve İskenderun limanının devir sureci devam ediyor. İncelendiğinde Limak Yatırım’ın varlıkların ve projelerin tümü, hızla gelişen Türkiye ve yakın coğrafya ekonomilerinde sürdürülebilir bir büyüme ve karlılık potansiyeline