prof dr bülent şen

Fırat Üniversitesi'nde rektörlük seçimleri sonuçlandı
ELAZIĞ - Elazığ Fırat Üniversitesi'nde rektörlük seçimleri sonuçlandı. 806 öğretim üyesinden 795'inin oy kullandığı seçimde Prof.
Fırat Üniversitesi'nde rektörlük seçimi
ELAZIĞ - Fırat Üniversitesi (FÜ) Atatürk Kültür Merkezi'nde başlayan ve 806 öğretim üyesinin oy kullanacağı seçimde 806 öğretim üyesi oy kullanacak. Seçimde mevcut Rektör Prof.
Dalış turizmi için Fethiye’ye Kızıldeniz modeli
MUĞLA - Her yıl 10 milyon insanın dalış için gittiği Kızıldeniz’i model alan Fethiye, körfezi dalış merkezi haline getirmek için çalışacak. Körfezde incelemelerde bulunan bilim adamları, bölgenin temizlenmesi, balık çeşitliliğinin artırılması ve dalış merkezi haline gelmesi için AB desteği alınması önerisinde
Hayalet ağlar, dalgıçların hayatını riske sokuyor
MUĞLA - Fethiye Körfezi’nde unutulan veya kaybedilen ağ ve misinaların balık ve insan hayatını riske soktuğu belirtildi. Fırat Üniversitesi’nden bir ekip, su altı yaşam filmi çekim çalışmaları esnasında deniz altındaki hayalet ağlarını fotoğraf kareleriyle belgeledi.
Prof. Dr. Sakaoğlu: Türkçe'nin kullanılmasında önemli hatalar yapılıyor
Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi "Medya ve Dil" konulu panel düzenlendi. Fırat Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen panele Fırat Üniversitesi Rektörü Prof.
Batman Üniversitesi'nde Erasmus ve Farabi programları anlatıldı
Erasmus ve Farabi değişim programları Batman Üniversitesi konferans salonunda anlatıldı. Fırat Üniversitesi'nde Uluslararası ilişkilerden sorumlu Prof.
Fırat Üniversitesi ile Romanya Alexander Loan Cuza üniversitesi arasında değişim protokolü
Fırat Üniversitesi, Romanya'nın Alexander Loan Cuza Üniversitesi ile ERASMUS Programı çerçevesinde işbirliği anlaşması yaptı. Fırat Üniversitesi Uluslararası İlişkilerden Sorumlu Rektör Yardımcısı Prof.
Elazığ Üzümcüler Birliği, Almanya'da incelemelerde bulunuyor
Elazığ Üzümcüler Birliği, 18 kişilik bir ekiple "Avrupa Birliği Ülkelerinde Üzüm İşletmeciliği ve Alternatif Üretim Teknikleri" proje çerçevesinde Almanya'da incelemelerine devam ediyor. Heyette yer alan Fırat Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.
"Son yıllarda görülen hayvansal hastalıklar veteriner hekimlerin önemini ortaya koydu"
23.10.2009- Elazığ Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası Başkanı ve Fırat Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Orhan Özbey, son yıllarda görülen hayvansal hastalıkların veteriner hekimlerin önemini ortaya koyduğunu söyledi.
Fırat Üniversitesi'nde sergi açıldı
Fırat Üniversitesi'nde Grafik Ürünler, resim ve tekstil sergisi açıldı. Fırat Üniversitesi Sanat Galerisi'nde Rektör Prof.
Fırat Film Festivali, sona erdi
Bu yıl birincisi düzenlenen Fırat Film Festivali, ödül töreni ile sona erdi. Fırat Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi'nde yapılan ödül törenine, Fırat Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.
Fırat Üniversitesi Öğrenci Konseyi tarafından ''Kanayan Yara Gazze'' adlı tiyatro gösterisi sergilendi
Fırat Üniversitesi Öğrenci Konseyi tarafından hazırlanan ''Kanayan Yara Gazze'' adlı tiyatro gösterisi Atatürk Kültür Merkezi'nde sahnelendi. İsrail'in yapmış olduğu zulüm ve Gazze halkının sıkıntılarının konu edildiği gösteri yüzlerce kişinin katılımıyla izlendi.