promosyonu

Emekliler, banka promosyonu imzalarını Bakan Çelik'e sunacak
ANKARA - Tüm Emekliler Sendikası, banka promosyonu için topladığı imzaları 18 Aralık’ta Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik’e iletilecek. Sendika Genel Başkanı Veli Beysülen, 2007 yılında kamu çalışanlarına promosyon verilmesi için başbakanlık genelgesi çıkarıldığını fakat bunun uygulanmadığını savundu.
Memur-Sen, Danışma Kurulu’nda gündeme getireceği taleplerini açıkladı
-Emeklilere maaş promosyonu.-Emekli kamu görevlilerine aile ve çocuk yardımı ödenmesi.-Emekli maaşının hesaplanmasında 'ek ödeme', 'döner sermaye' ve benzeri ödeme kalemlerinin dikkate alınması.
Bakan Çelik’ten emeklilere kötü haber
BURSA - Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, emeklilerin banka promosyonu almaları konusunda banka genel müdürleriyle yapılan ilk toplantıdan uzlaşma çıkmadığını, Ekim ayı içerisinde banka müdürleriyle bir araya
Bakan Çelik: Doğum izni ve taşeron düzenlemesi Ekim ayında Meclis'te
"EMEKLİLERE BANKA PROMOSYONU GÖRÜŞMELERİ DEVAM EDİYOR"Emeklilere banka promosyonu çalışmasında, bankalarla görüşmelere Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu’nun da katılmasına gösterilen tepkilere de cevap veren Bakan Çelik, toplu
Emekliye banka promosyonu için ilk toplantı yapıldı
ANKARA - Milyonlarca emeklinin merakla beklediği banka promosyonu için hükümet ile bankaların görüşmesi bugün başladı. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) binasında gerçekleşen toplantışa Çalışma ve sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, SGK Başkanı Yadigar Gökalp İlhan, Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet
Bakan Çelik: Darphanede 68 gündür süren grev bugün sona ermiş bulunuyor
EMEKLİLERE BANKA PROMOSYONU MÜJDESİBir gazetecinin emeklilere banka promosyonu konusunda bankalarla görüşme takvimini sorması üzerine de Bakan Çelik, şöyle cevap verdi: “Önümüzdeki hafta banka yetkilileri ile biraraya geliyoruz
SGK, banka müdürleri ile 'emeklilere maaş promosyonu için' buluşacak
ANKARA - Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, memurlar gibi emeklilere de maaş promosyonu ödenmesi için Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkanı’nın önümüzdeki günlerde banka genel müdürleriyle görüşeceğini açıkladı
Emekli, Ramazan'da promosyon bekliyor
NEVŞEHİR - Türk Emekli Sen Nevşehir İl Temsilcisi Yavuz Soysaldı, “10 milyon emekliye 6 yıldır beklediği maaş promosyonundan birer maaş verilsin. Emekli Ramazan'da hükümetten bunu bekliyor.
"Yargı kararı var, promosyonları peşin dağıtamayız"
Peki bir öğretmene promosyonu verdik. Bir ay sonra emekli oldu. Adama, ya hocam sen emekli oldun, yeni öğretmen geldi, promosyonu geri ver mi diyeceğiz. Hocamız ne düşünür.
Çin’de "sigara şirketlerinin bağışı yasaklansın" çağrısı
Buna örnek olarak ise Yunnan eyaleti merkezli tütün üreticisi Hongta grubunun devlet televizyonu CCTV’deki promosyonu gösterildi.Sigara şirketleri, şimdilerde reklam yatırımlarını internet merkezli medyaya çevirmiş durumda.
Kristof Kolomb’a Barcelona forması giydirdiler
Yeni tasarımın promosyonu için farklı bir kampanya tercih eden Nike firması, Barcelona’lı oyuncuların 2013/2014 sezonunda taşıyacakları formaları dün basına tanıtmıştı. (CİHAN)
Anneler Günü’nün galibi cep telefonları
Bilişim marketleri ve hipermarketler içinde en fazla basılı promosyonu yüzde 27 ile Teknosa yapıyor. Onu yüzde 14 ile Bimeks ve yüzde 13 ile CarrefourSA izliyor. Basılı promosyonlarda en büyük ortalama indirim oranı yüzde 32,7 ile Teknosa’da görülüyor.
Emekli Memur-Sen: Yaşlılarımızın kimseye muhtaç olmadan yaşaması sağlanmalı
Eş parası, çocuk parası, banka promosyonu gibi ödeneklerden mahrum bırakılan emeklilerin genişleyen aile bağları giderlerini de artırmaktadır. Bir emekli, emekli olunca işinden boşanırken eşinden boşanmamaktadır.
Kırıkkale'de bir mağazanın promosyonu izdihama neden oldu
KIRIKKALE - Kırıkkale’de bir firmanın başlattığı 'ne alırsan 3 lira 50 kuruş' promosyonu izdihama neden oldu. Mağazadan ürün alabilmek için vatandaşların birbiri ile yarışması ilginç görüntülerin ortaya çıkmasına neden oldu.
Ekonomi Gazetecileri Derneği gecesine hükümetten çift bakanlı promosyon
Programa, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan ile birlikte katılan Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış bu durumu, "Bugün hükümetin bir promosyonu var. Bir bakan davetine iki bakan icabet ediyor.
29. Tayland Uluslararası Otomobil Fuarı'nda lüks araçlar görücüye çıktı
Bu yıl 29'üncüsü düzenlenen Tayland Uluslararası Otomotiv Fuarı Motor Expo 2012'de yılsonu promosyonu kapsamında 40'dan fazla ünlü araba ve motosiklet firması yer aldı. "Yarının arabalarıyla bugünden tanış" sloganı ile kapılarını otomobil tutkunları için açan fuar, 10 Aralık’a kadar açık kalacak.
Bakandan emeklilere promosyon müjdesi: Sorunu çözme noktasındayız
ANKARA - Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, 'emeklilere banka promosyonu' konusunda müjdeyi verdi. Çelik, yaklaşık 9 milyon emeklinin merakla beklediği konuyla ilgili, "Bankalarla mücadelemiz devam ediyor.
YURTKUR personeline bayram öncesi bin 350 TL promosyon müjdesi
ANKARA - Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (YURT-KUR)'nda yetkili sendika olan Eğitim-Bir-Sen ve YURTKUR Genel Müdürlüğü’nün birlikte yürüttüğü banka promosyonu anlaşması konusunda, Ziraat Bankası’yla mutabakata varıldı.
Kurbanlık satışında promosyon dönemi: Dana alana koç bedava
Elindeki hayvanları bitirmek isteyen başka bir satıcı ise cep telefonu promosyonu ile dikkat çekmeye çalışıyor. Kampanyalarla ellerindeki kurbanlıkları bitirmek isteyen satıcılar, fiyatların da geçen yıl ile aynı olduğunu ifade etti.
Samsun Medikal Sanayi, Türkiye’nin 12. sektörel kümesi oldu
—Yatırım promosyonu, yerel pazar dahil, pazar geliştirme faaliyetleri.—Uluslararası iş ağlarına erişim ve diğer kümelerle işbirliği.—Çeşitli mali destek programlarına başvuruların hazırlanması.
ÇOMÜ personeline rekor maaş promosyonu
ÇANAKKALE - Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ), Ziraat Bankası ile yaptığı maaş promosyonu anlaşmasıyla idari ve akademik personeline kişi başına bin 600 TL kazandırdı. Bu miktarın, Türkiye'de maaş promosyonunda rekor olduğu ifade edildi.
DİSK Emekli Sen'den CHP'ye ziyaret
Ziyarette yaptığı konuşmada hükümetin işçi emeklilerinin intibak sorunu için yeterli bir çözüm önerisi olmadığını öne süren Tarhan, emeklilere banka promosyonu verilmesiyle ilgili soru önergelerine gelen cevapta, emeklilere promosyon ödenmesinin mümkün olmadığının belirtildiğini ifade etti.
Banka promosyonu için eyleme hazırlanan üniversite çalışanlarına destek
ADANA - Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı A. Kadir Üçkardeşler, banka promosyonu için eyleme hazırlanan Çukurova Üniversitesi (Ç.Ü) çalışanlarına destek mesajı verdi.
Rekabet Kurulu 12 banka hakkında soruşturma açtı
Rekabet Kurumu, geçen yıl yürüttüğü soruşturma çerçevesinde 7 bankaya maaş promosyonu ihlal ettikleri gerekçesiyle 72,3 milyon lira ceza vermişti.
Türk Telekom'dan dokuz ayda 1,5 milyar TL'lik yatırım (2)
Türkiye Merkezi Kayıt Kuruluşu işbirliğiyle Türkiye’deki ilk Ortak Promosyonu Programını sunduklarını, bu program sayesinde, binlerce gerçek kişi yatırımcının hizmetleriyle ilgili promosyonlardan faydalanacağını ve şirketin tepe yönetimiyle daha yakın etkileşim kuracağını kaydetti.
Sayıştay Başkanı Akyel: Yolsuzluk ulusal ve yabancı sermaye yatırımını engeller
ülkelerde her zaman işletmeciler, müteşebbisler, işletme kurup işletecekleri zaman görünen resmi harcamaların yanı sıra yolsuzluktan dolayı dağıtacakları, promosyonu, rüşveti, avantayı hesaplar, rakam fazla çıkıyorsa o yatırımı yapmazlar.
Singapur Havayolları’ndan Ramazan’a özel fiyat
İSTANBUL - Singapur Havayolları 'Ramazana Özel Fiyat' promosyonu uygulamaya başladı. Ağustos ayını kapsayan promosyonun en az 2 kişi birlikte seyahat ettiğinde uygulanacağı belirtildi.
Kardeşine Uğur derin dondurucu aldı, hayalindeki evi kazandı
Bisikletlerle, motosikletlerle hediye promosyonu dağıttık. Allah içine sindirerek, ailesiyle, çoluk çocuğuyla huzur içinde oturmayı nasip etsin.” diye konuştu. Erdoğan Ulaş, villanın Bodrum’da son derece güzel, manzaralı, Gümüşlük’e tepeden bakan, iki oda bir salon olduğunu ve site içinde üç havuz bulunduğunu aktardı
Oto yıkamacılar, haksız rekabetten şikayetçi
duyduklarını söyleyen oto yıkama- yağlamacı esnafları, önemli sorunları olduğunu, bunların arasında en başta gelenlerin; akaryakıt istasyonlarında ‘araç yıkama’ promosyonu ile ortaya çıkan haksız rekabet ve ruhsatsız işyerleri olduğundan yakındı.
İyiyürek, emeklileri promosyon konusunda uyardı
ADANA - Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) Adana Şube Başkanı Seyfi İyiyürek, emeklilere banka promosyonu ödenmesine ilişkin açılan davanın hangi mahkemede görüşüleceğinin dahi tespit edilmediğini belirterek, emeklilerin
Gaziantep'te yerel marketler şube sayısını artırdı, dev marketler kapandı
Şu da önemli bir neden; herhangi bir üründe uluslararası zincirler promosyona gitmeye karar verip, promosyonu başlatıncaya kadar yerel zincirler o promosyonu çoktan bitirmiş oluyor. Yerel zincirler, çok fazla büyük olmayan yaygın bir mağaza zinciriyle müşterilerin ayağına kadar gidebiliyor.
Tataristan lideri, Finlandiya'yı ziyaret etti
İşbirliğinin amacı, doğrudan ticari ilişkiler ve yatırım promosyonu gibi KOBİ'lere her iki ülkede de yeni alanlar oluşturmak olduğu belirtildi. Finlandiya ve Tataristan arasında öteden beri uzun bir ticari, ekonomik ve kültürel ilişkiler mevcut.
Romanya’da dijital yayıncılık karşısında ilk pes eden gazete ‘Gandul’ oldu
online gazeteye okur çekmek için de her gün bir abonesine İpad promosyonu vereceklerini kaydetti. (CİHAN)
Diyanet-Sen Görele Temsilciliği’ne Arslan yeniden seçildi
Yüzde 16'lık artışla banka promosyonu tamamen bizimdir.” diyerek sendikanın bazı çalışmalarından örnekler verdi.Diyanet-Sen Görele ilçe yönetimi şu isimlerden oluştu: Muhittin Aslan (İlçe Temsilcisi), Ahmet Türk (Sekreter), Şahin Tokaç (Mali Sekreter), Aziz Gök, Aydın Çelik
Borsa 7 ay öncesine döndü, 60 binin altını gördü
Söz konusu bankalar, 'özel firmalara maaş promosyonu verilmemesi konusunda anlaşarak rekabeti ihlal etmek' ile itham ediliyor. Ayrıca Erdemir’in 2005 yılı maaş ödemesi öncesinde 6 bankanın promosyon miktarı konusunda aralarında anlaşarak danışıklı davrandıkları ileri sürülüyor.
Kepez Belediyesi, personeline 1 milyon 581 bin lira ödeme yaptı
Öte yandan, banka promosyonu olarak kişi başı 679 lira olarak belediye personelinin hesabına yatırıldı. (CİHAN)
Akaryakıt istasyonlarında promosyon sona erdi, biriken puanlar benzin olarak ödenecek
Kurul, 31 Ocak 2011'den itibaren akaryakıt ve madeni yağ satışlarında hediye, eşantiyon gibi isimlerle anılan promosyonu yasakladı. Alınan karar en çok tüketicinin işine yaradı.
Opet, müşterilerini THY ile uçuramayacak
İSTANBUL - Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu’nun (EPDK) akaryakıt satışlarındaki promosyonu kaldıran kararı, Türk Hava Yolları (THY) ile Opet arasında müşterilere uçak bileti kazanma kampanyasını da bitirdi.
Eğitim-Bir-Sen, Denizli Milli Eğitim Müdürlüğü'nün promosyon anlaşmasını dava edecek
Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Sert, sendika binasında düzenlediği basın toplantısında, İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün imzaladığı maaş promosyonu protokolünün hukuki, ekonomik ve süre bakımından eğitim çalışanlarının lehine olması gereken maddelerinin, banka lehine olduğunu öne sürdü.
Sağlık Sendikası üyeleri, maaş promosyonunu aylık değil, tek seferde istiyor
Öksüz, "Hastane çalışanları 2007 yılında da maaş promosyonu alamamışlardır. Yine mağdur olmalarına göz yummayacağız ve sağlık çalışanlarının her zaman yanında olacağız. Bu konunun ısrarla takipçisi olduğumuzu herkesin bilmesini ve mağduriyetin giderilmemesi durumunda yasal yollarla hakkımız arayacağımızı tüm kamuoyuna duyururuz.
Rektörlük, kalan 281 liralık promosyon parasını da çalışana verecek
İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü, banka promosyonu konusunda mahkemenin aldığı karara uydu. Anlaşma gereği promosyonun yüzde 70'ini çalışan personele dağıtan rektörlük, açılan dava sonucu kalan yüzde 30'luk kısmı da personelin hesaplarına yatıracağını açıkladı.
SGK: Biz elimizden geleni yaptık, emekliye maaş promosyonunda son söz bankalarda
Emekliye 80 ile 91 lira arasında yapılan maaş zammının ardından beklenen ikinci müjde gelmedi. Bankalarla yapılan emekliye maaş promosyonu verme çalışması hakkında bilgi veren Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanı Zararsız, Ziraat, Vakıf ve Halkbankası genel müdürleriyle
Zekai Gönül, Eğitim Bir-Sen Şube adaylığını açıkladı
Banka promosyonu anlaşmalarında üyelerimizin menfaatini en üst düzeyde sağlayan bir protokol yapılmasına katkıda bulunacağız. Üyelerimizin mesleki ve kişisel gelişimlerini sağlamak için gerekli programları gerçekleştireceğiz.
Yunus timleri Bursa'da göreve başladı
Şehir genelinde görev yapan 6 bin polisin maaş promosyonuyla alınan 15 adet BMW motosikletle göreve başlayan Yunuslar yoğun tarfikte olay yerine daha çabuk ulaşabilecek. Bursa İl Emniyet Müdürlüğü bir bankayla binlerce personelin maaş promosyonu için anlaşmaya vardı.
Sağlık çalışanları, sağlık sigortası ve güvenlik istiyor
sermaye ödenmesini, 112 çalışanlarına yiyecek yardımı yapılmasını, İşe yeni başlayan ve naklen atanan personelin göreve başladığı tarih itibarıyla banka promosyonu hakkından faydalandırılması için düzenleme yapılmasını, radyoloji çalışanlarının çalışma saatlerinin düşürülmesini, Hasta hakları kurullarına yapılan asılsız ve
Kepez Belediyesi'nden 450 işçiye Ramazan ikramiyesi
Konuyla ilgili yazılı açıklama yapan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, daha önce de banka promosyonu olan 380 bin TL'yi memur ve işçiye eşit şekilde ödediklerini söyledi. Tütüncü, "Bizim anlayışımız, 'emeğinin karşılığını alnının teri kurumadan vereceksin' diyor.
Emekliye promosyonda ikinci turda da sonuç çıkmadı
Bir sonraki toplantının ardından emekliye 100-200 lira maaş promosyonu ödeneceği kaydediliyor. SGK'nın Balgat'taki binasında öğleden sonra başlayan promosyon görüşmesi akşam saatlerine kadar sürdü.
Uludağ Üniversitesi'nden şeffaf promosyon ihalesi
Üniversite yönetimi, bankanın vereceği promosyonu her ay çalışanların maaşlarına ekleyecek. Uludağ Üniversitesi'nde 4 bin 582 personel bulunuyor.
Kepez Belediyesi'nde toplu iş sözleşmesi sevinci
Tütüncü, Türkiye'de bir ilki gerçekleştirerek banka promosyonu olan 380 bin TL'yi de kuruşuna dokunmadan memur, işçi ve sözleşmeli çalışan personele eşit şekilde ödediklerini söyledi. Hizmet-İş Sendikası Genel Başkanı Mahmut Arslan da kavgasız, grevsiz, çatışmasız, müzakere ederek toplu iş sözleşmesi imzaladıklarını kaydederek, "Bu yıl Türkiye'de
Ağrı'da MEB'liler banka promosyonu alabilecek
Eğitim Bir-Sen Ağrı Şubesi Başkanı Süleyman Gümüşer, İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı tüm kurumların banka promosyonu alacağını açıkladı. Konuyla ilgili olarak Eğitim-Sen bürosunda bir basın açıklaması yapan Süleyman Gümüşer, 2003 yılından beri sendika olarak banka promosyonlarının çalışanlara verilmesinin