ruhsatlarından

Başbakan Erdoğan: 'Su akar Türk bakar' değil, 'Su akar Türk yapar' mantığı var
Jeotermal sahalarının ruhsatlarından 1 milyar liralık gelir elde ettik. Bu paranın yaklaşık yarısını 450 milyon lirasını valilik emrine vererek bu bölgenin gelişimine ayırıyoruz. Buradan elde edilen buharın bir kısmı Sarayköy’ün ısınması için kullanılacak.
Bağışlarla yapılan okula YGS birincisinin adı verildi
TRABZON - Trabzon’da silah ruhsatlarından elde edilen gelirler ve hayırseverlerin desteği ile inşa edilen ikinci anaokulu hizmete açıldı. 100 öğrenci kapasiteli 5 derslikli okula daha önce alınan karar doğrultusunda 2012 Yükseköğretime Geçiş Sınavı'nda (YGS) Trabzon il birincisi olan Ömer Burak Terzi’nin adı
Gümrükçüoğlu: Büyükşehire karşı olanların amacı üzüm yemek değil
Büyükşehirin yürürlüğe girmesiyle köylerdeki insanların inşaat ruhsatlarından herhangi bir harç alınmadan ruhsatlandırılmaları sağlanacaktır.” ifadelerini kullandı.
Silah ruhsatlarından elde edilen gelirle ambulans alındı
TRABZON - Silah ruhsatlarından elde edilen gelirle bir anaokulu yaptıran, bir diğerinin de inşaatına devam eden Trabzon Valiliği, bu kez de tam donanımlı bir adet ambulans satın aldı. Silah ruhsatlarından elde edilen gelirle alınan ambulans Karadeniz Teknik Üniversitesi(KTÜ) Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi kullanımına verildi.
Silah ruhsatlarından alınan ücretle ikinci anaokulu yapılıyor
TRABZON - Trabzon’da, Vali Dr. Recep Kızılcık’ın silah ruhsatlarından elde edilen gelirle anaokulu yaptırma projesinde ikinci okul inşa ediliyor. Aydınlıkevler Mahallesi’nde inşaatı devam eden ve 3 bin metrekare alan üzerine kurulacak okul, 2 katlı, 5 derslikli ve 100 öğrenci kapasiteli olacak.
Silah ruhsatlarından alınan paralarla anakolu yaptırıldı
TRABZON - Trabzon’da silah ruhsatlarından alınan para eğitime aktarıldı. 713 bin liraya mal olan ve Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS)'nda il birincisi olan öğrencinin adı verilen anaokulunun açılışı yapıldı.
Vali Kızılcık: Bir kişiye dahi istihdam sağlayacak yatırımcıya her türü kolaylığı sağlamaya hazırız
2010 yılında hayırseverlerin desteği ile 6 eğitim kurumu protokolü imzaladıklarını kaydeden Kızılcık, silah ruhsatlarından alınan ücretlerle bir anaokulu yaptırmayı planladıklarını, bu konuda hazırladıkları projenin ihale aşamasına geldiği bilgisini verdi.
Trabzon, okul öncesi eğitimde 5 ve 6 yaş grubunda Türkiye birincisi
Hem üniversiteye girişlerde teşvik olması hem de silah ruhsatlarından alınan paranın şeffaf olarak bilinmesi için silahlardan gelen para ile anaokulu yaptıracaklarını hatırlatan Kızılcık, "Ruhsatlardan elde edilecek gelirle bir anaokulu yapacağımızı ve Yükseköğretime Geçiş Sınavı'nda
Silah ruhsatlarından elde edilen gelirle YGS birincisi adına okul yapılacak
Kızılcık, okul inşaatının silah ruhsatlarından elde edilen gelirle yapılacağını belirtti. Trabzon'un Akçaabat ilçesinde incelemelerde bulunan Vali Kızılcık, öğrencileri başarı için teşvik ettiklerini kaydederek, YGS'de il birincisi olacak öğrenci adına anaokulu