ruhumu

Boydak Holding, 2013 yılında bin yeni istihdam hedefliyor
Mevlana’nın felsefi düşüncesinin hoşgörü ve gerçek sevgi olduğunu düşünen Sam, "Bende bu anlamda ruhumu doyurmak için Mevlana’yı ziyaret ettim ve Mevlana’da bulunduğum süreçte bütün iyi dileklerimle dua ettim.
Uluslararası Alvarlı Efe Hazretleri Sempozyumu yarın başlıyor
'Talebem' sözüyle her başımı okşadıkça, o günkü hislerimle kendimi sağlam bir emniyet noktasına dayamış hisseder, ruhumu bir inşirahın sardığını duyardım. Aradan bunca zaman geçmiş olmasına rağmen, hala O'nun ipekten ellerini kulaklarımda hisseder, hala 'Kulaklarını biraz yumuşatayım da zekan açılsın' dediğini duyar gibi olurum
Adem Büyük: En büyük hayalim Kasımpaşa ile şampiyonluk yaşamak
Belki de takım için kavga eden ruhumu seviyorlar. Geçen sezon son müsabakada 5 maç ceza aldım ama bana olan sevgileri hiç eksilmedi. *Kulübün yeni yapılanması Kasımpaşa taraftarınca başlangıçta pek benimsenmemişti?
Görmez: Cami, okul ve hastane birbirinin alternatifi değildir
Birisi bedenimi, burası da ruhumu ve kalbimi tedavi eder." Sanko Holding’in kurucusu Sani Konukoğlu’nun annesi adına Oğuzeli ilçesinde yaptırılan "Hacı Firdevs Konukoğlu Camii", Diyanet İşleri Başkanı Prof.
Selçuk Aydın, 26 Ocak’ta Las Vegas’ta ringe çıkıyor
Savaşçı ruhumu Amerikalı boksseverler beğendi. Şimdi bunun devamını getirmek istiyorum. Profesyonel kariyerimde sadece 1 yenilgi aldım.
Bakan Faruk Çelik: İnsanlık fabrika ayarlarına geri dönmeli
ardından kısa bir konuşma yapan Bakan Faruk Çelik, insanların ruhen ve bedenen yıprandığını, Ramazan Ayı’nda da arabayı servis götürür gibi bedenimizi ve ruhumu yenilediğimizi ifade etti. Ramazan Ayı’nda sevgi, hoşgörü ve merhamet duygularının doruğa ulaştığını ifade eden Çelik, “Bu kavramları bir aya sığdırmak hiç doğru olmaz.
İşte Yazıcıoğlu’nun el yazısından annesine yazdığı mektup (Özel)
Her an ruhumu ısıtır sıcaklığınSeni düşünmek bile doyumsuz zevkAcısı derin senden uzaklığınSensin benim dünyama ışık ve renk.
Fabrikatördü, simitçi oldu
/>Simitçilikten kazandığı parayla hem evinin geçimini sağladığını hem de çocuklarının okul masraflarını çıkardığını söyleyen Alaattin Gümüş, “Girişimcilik ruhumu kaybetmedim. Şimdi bu sektörde ne yapabilirim, nasıl ilerleyebilirim araştırıyorum.
Bayan kuaförü, 100 öğretmene bedava hizmet verecek
İlk görev yerim, bizler için bu kampanyanın yapılması açıkça ruhumu okşadı. Çok mutluyum. Teşekkür ederim." diye konuştu. 8 yıllık öğretmen olan Seval Yıldız ise öğretmenlerin bir gün değil her gün değer görmesi gerektiğini hatırlatırken, uygulamadan dolayı işletmeye teşekkür
Bülent Uygun: Yüreğim acıdı, incindi ve kırıldı
Ruhumu Rahman’a teslim eyledim, gayrisini istemem, İsterim bir yar-ı onur itibarımı, Hiç ender hiçim, bu mevcudatı umumen istemem,
Başbakan Erdoğan, çılgın projeyi açıklıyor
Üstad Necip Fazıl ne güzel söylemiş: ‘Ruhumu eritip de kalıpta dondurmuşlar; Onu İstanbul diye toprağa kondurmuşlar. İçimde tüten birşey; hava, renk, eda, iklim; O benim, zaman, mekan aşıp geçmiş sevgilim.
Lorik Cana: 2011'de bir kupa kaldırmak istiyoruz
Ben de hem kalitemi hem de mental açıdan kazanma ruhumu ortaya koyuyorum. Bu tip şeyler birleşince de zaten başarı otomatik olarak geliyor. - Neredeyse tüm Marsilya taraftarının Cana'yla bir anısı varmış.
İbrahim Toraman: Başarılı olmak için ruhumu ortaya koyuyorum
Ruhumu ortaya koyuyorum. Bu formaya layık olmaya çalışıyorum. Bu sebeple ayrılmak bana çok zor geldi" Uzun bir sakatlıktan sonra Neftçi Bakü ile oynanan hazırlık maçında 45 dakika başarıyla forma giyen Delgado'nun iyi yolda olduğunu anlatan İbrahim Toraman, "Kendisinin
Girişimcilik eğitimi aldı, kendi işyerini açtı
Şimdi işyerimde çeşitli ürünler yanı sıra Anjea markası adı altındaki kendi ruhumu koyduğum bayan ve erkek tasarımlarımı burada müşterilerime sunuyorum.'' dedi. Çaputçu, Girişimcilik Eğitimi Programı'na, katılan 11 kadından ikisinin daha işyeri açtığını, birinin de açma çalışmalarını sürdürdüğünü bildirdi.
Hüseyin Çelik: Milletin iradesine saygı göstermeyen darbecileri halk, her zaman sandığa gömmüştür
Kadının söylediği bir şey vardır; 'paranla beni elde edebilirsin ama ruhumu asla'. Yıllarca yapılan darbelerin ardından halkımız hepsinde darbecileri sandığa gömdü. Bunun sonuncusu da 2002 seçimlerindeki halk ihtilalidir.
Gülen ve Dalai Lama'nın barış anlayışı Köln'de tartışıldı
Onlar benim hayatımı, ruhumu zenginleştirdiler. Caminin temel atma törenine de katıldım. Bunu, kültürlerarası diyalog ve birliktelik için çok önemli bir temel taşı olarak görüyorum" dedi.
Hüseyin Çelik : Farklılığımız kavga etmemizi gerektirmez
Kadının söylediği bir şey vardır; 'Paranla beni elde edebilirsin ama ruhumu asla'. Amerika'nın da Irak'ta Afganistan'da çamura batmasının sebebi budur." şeklinde konuştu. Çelik, "Mecliste bir yazı var, 'Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir.
Yaşar Alptekin: Namaza başladığım anı doğum günüm kabul ediyorum
Her namazıma ruhumu ve bedenimi iyice hazırlayarak, Rabbimle beklide son defa buluşacakmış gibi dikkatle çıkıyorum." ifadelerini kullandı.
Danıştay zanlısı Osman Yıldırm: Cumhuriyet gazetesine saldırıyı ben yaptırdım
Ruhumu okşadı. Cezaevinden mektup yazdım, tebrik ettim. Şimdi örgüt mü olduk? Bizim köyü bilirsiniz. Siz de Karadenizlisiniz. Hepsi tamam da Doğu Perinçek ile ne işin var.
Adana Valisi Atış: Ruhumuzu, beynimizi, yüreğimizi rahatsız eden her şey çevre kirliliği
Adana Valisi İlhan Atış, bundan 40 yıl önce çevre kirliliği denildiğinde kağıt toplamanın akıllara geldiğini belirterek, "Artık, beynimi, ruhumu, yüreğimi rahatsız eden her şey çevre kirliliğidir." dedi. 5 Haziran Dünya Çevre Günü ve Haftası etkinlikleri açılış töreni Seyhan Oteli'nde gerçekleşti.
Muhsin Yazıcıoğlu'nun cezaevinden annesine yazdığı mektup duygulandırıyor
Her an ruhumu ısıtır sıcaklığın Seni düşünmek bile doyumsuz zevk Acısı derin senden uzaklığın Sensin benim dünyama ışık ve renk.
(Düzeltme) Yazıcıoğlu'nun 25 yıl önce kendi kalemi ve sesinden 'Üşüyorum' şiiri
Ruhumu dinlemek istiyorum Zikre dalmış her şey Güne gülümserken papatyalar Dualar gibi yükselir ümitlerim
Yazıcıoğlu'nun 25 yıl önce kendi kalemi ve sesinde 'Üşüyorum' şiiri
Ruhumu dinlemek istiyorum Zikre dalmış her şey Güne gülümserken papatyalar Dualar gibi yükselir ümitlerim
Yoldaş Medvedko'dan Nazım'a: "Kaybolmuş çocuk vatanına döndü" - ÖZEL
Ama Nazım'ın ruhunun yeniden canlanması benim ruhumu da mutlu kılıyor." değerlendirmesinde bulundu. "NAZIM'IN MEZARI RUSYA İLE TÜRKİYE'Yİ BİRLEŞTİREN BİR KÖPRÜ" Nazım'ın mezarının en azından bir anıt olarak da olsa Rusya'da kalmasını isteyen Medvedko, "Nazım hayatının önemli bölümünü Rusya'da geçirdi, en iyi eserlerini burada