sabah dershaneleri

Eğitimciler, Avrupa'da mesleki yönlendirmeyi inceleyecek
Şeker, "Proje kapsamında Sabah Dershaneleri, Selçuklu Milli Eğitim Müdürlüğü ve üniversitemiz bünyesinde görev yapan akademisyen, mesleki rehberlik uzmanları, idareci ve öğretmenlerden oluşacak 36 kişilik heyet Almanya, İspanya ve Polonya'ya eğitim ziyaretleri
Konyalı SBS şampiyonları, liseyi de Konya’da okuyacak
2013 yılı SBS'na Sabah Dershaneleri'nde hazırlanan Özel Merve Eğitim Kurumları Meram Abdullah Aymaz Ortaokulu öğrencisi Süleyman Turancan Burucu, Özel Diltaş Ortaokulu öğrencisi Ege Arda Akçay ile Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı Vali Necati Çetinkaya
Ziya Baran: Başarı, öğrencilerin motive edilmesine bağlı
KARAMAN - Karaman İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Uluslararası Antalya Üniversitesi ve Karaman Sabah Dershaneleri öğrenci velilerine yönelik, “Öğrenci Başarısında Velinin Rolü” konulu bir seminer düzenledi.
Sabah Dershanesi, YGS’de iki Türkiye ikincisi çıkardı
KONYA - Yüksek Öğrenime Giriş Sınavı'nda (YGS) Konya Sabah Dershaneleri’nin iki öğrencisi Türkiye ikincisi olma başarısını gösterdi. Dershane öğrencilerinden Ahmet Niyazi Ülkü, YGS) YGS-4 puan türüne göre, Denizhan Alan da YGS-5 ve YGS-6 puan türüne göre Türkiye ikincisi oldu.
LYS birincisi Coşkun: Genetik profesörü olmak istiyorum
Sabah Dershaneleri Zafer Şubesi'nde düzenlenen basın toplantısında Türkiye birincisi olduğu için çok mutlu olduğunu dile getiren Abdullah Coşkun, başarısından dolayı Allah’a şükrettiğini ifade etti.
YGS şampiyonu: Çalışma programımı eksikliklerim ve hatalarım üzerine kurdum
KONYA - YGS Türkiye birincisi, üniversite sınavlarına Konya Sabah Dershaneleri'nde hazırlanan ve 500 tam puan alan Merve Eğitim Kurumları Büyükkoyuncu Fen Lisesi öğrencisi Abdullah Coşkun oldu. Coşkun, sınava hazırlık programını eksiklikleri ve hataları üzerine kurduğunu söyledi.
YGS birincisi Coşkun: Tıp fakültesi düşünüyorum
KONYA - YGS Türkiye birincisi, üniversite sınavlarına Konya Sabah Dershaneleri'nde hazırlanan Merve Eğitim Kurumları Büyükkoyuncu Fen Lisesi öğrencisi Abdullah Coşkun oldu. Coşkun, tıp fakültesini düşündüğünü söyledi.
YGS birincisi Coşkun: 2 yıldan beri çok düzenli bir şekilde çalıştım
KONYA - YGS Türkiye birincisi, üniversite sınavlarına Konya Sabah Dershaneleri'nde hazırlanan Merve Eğitim Kurumları Büyükkoyuncu Fen Lisesi öğrencisi Abdullah Coşkun oldu. Coşkun, YGS'de soruların hepsini eksiksiz cevaplayarak 500 tam puanla tek başına YGS Türkiye birincisi oldu.
YGS birincisi Konya'dan çıktı
KONYA - YGS Türkiye birincisi, üniversite sınavlarına Konya Sabah Dershaneleri'nde hazırlanan Merve Eğitim Kurumları Büyükkoyuncu Fen Lisesi öğrencisi Abdullah Coşkun oldu. Coşkun, YGS'de soruların hepsini eksiksiz cevaplayarak 500 tam puanla tek başına YGS Türkiye birincisi oldu.
"Tarihle bağı kopan milletler çürümeye mahkumdur"
KONYA - Konya’nın Kulu ilçesinde Sabah Dershaneleri tarafından ‘Çanakkale Destanı’ isimli bir program düzenlendi. Araştırmacı yazar Hasan Hüseyin Maltepe, dersanenin programına konuşmacı olarak katıldı.
Sabah Dershanesi'nin SBS başarısı
Konuyla ilgili açıklama yapan Dershane Müdürü Hüseyin Çetin şu görüşlere yer verdi: "1992 den beri başarı geleneğini devam ettiren Sabah Dershaneleri 2011 yılında da hem YGS sınavında 6 birincilik hem de 8.
Sabah Dershaneleri SBS'de Türkiye dereceleri elde etti
KONYA - Konya Sabah Dershaneleri 7. sınıflar Seviye Belirleme Sınavı (SBS)’nda Türkiye ve Konya 1.'si çıkarttı. Sonuçlara göre Sabah Dershanesi’nin 5 öğrencisi 100 sorunun tamamını doğru yaparak hem Türkiye 1.
Sabah Dersanesi, Aksaray'da il birincisi çıkardı
AKSARAY - Aksaray'da YGS’de altı puan türünde altı birincilik elde eden Sabah Dershaneleri LYS sınavında da il birincisi çıkardı. Dershane Müdürü Hüseyin Çetin yaptığı açıklamada, “LYS sonuçlarına göre Sabah Dershaneleri öğrencisi Burak Demir Y-YGS-2 puan türünde Türkiye altıncısı ve Aksaray birincisi
Sabah Dershanesi’nden LYS’de ilk 5 bine 5 öğrenci girdi
Eraslan, “Sabah Dershaneleri olarak 2011 YGS ve LYS’de kitlesel başarımız ile Karaman’ın eğitim ve öğretimine katkıda bulunmaktan kıvanç duymaktayız. 2011 LYS sonuçlarına göre kitlesel başarıda dershanemiz ilk 5 binde 5 öğrenci ve 60 derece ilk 10 binde 10 öğrenci 125 derece ve ilk 20 binde 15 öğrenci 165 derece elde etti
Muhittin Kurnaz Türkiye ikinciliği ile Konya’nın gururu oldu
Sabah Dershaneleri Genel Müdür Vekili İslam Ünal, Sabah Dershanesi Ahmet Sağır Şubesi’nde düzenlediği basın toplantısıyla LYS sonuçlarını değerlendirdi. Muhittin Kurnaz’ın TM1’de 498.
Konya Sabah Dershaneleri 25 Türkiye birincisi çıkardı
Sabah Dershaneleri Binkonut Şube Müdürü Mustafa Aruk, sınav sonuçlarıyla ilgili basın toplantısı düzenleyerek, başarılı öğrencileri basına tanıttı. Müdür Aruk, 8. sınıflar SBS sonuçlarının kendileri ve Konya için gurur verici olduğunu söyledi.
Hz. Mevlana’nın evi ve medresesinin bulunduğu yer
Mevlana’nın evi ve medresesinin bulunduğu yer bugünkü Sabah Dershaneleri’nin Ahmet Sağır Şubesi’nin olduğu yer olarak tespit edildi. (CİHAN)
Hz. Mevlana’nın evi ve medresesi bulundu
Mevlana’nın evi ve medresesinin bulunduğu yerde bugün, Sabah Dershaneleri’nin Ahmet Sağır Şubesi bulunuyor. Konuyla ilgili Sabah Dershaneleri Ahmet Sağır Şubesi’nde bir basın toplantısı düzenlendi.
YGS’de başarılı olan öğrenciler ödüllendirildi
Sabah Dershaneleri Müdürü Musa Esener öğrencilerin elde ettiği başarıdan dolayı gurur duyduklarını ifade etti. Müdür Esener burada yaptığı konuşmada şunları söyledi; “Dershanemiz üç üniversite hazırlık, üç Anafen ve KPSS şubesi ile hizmet vermektedir.
YGS’ye Sabah Dershanesi damga vurdu
AKSARAY - 2011 YGS sonuçlarına göre Aksaray’da özel sabah dershaneleri altı puan türünde de altı birincilik elde etti Burak Demir Aksaray 1. Türkiye 259. (YGS-2), Emine Öztürk Aksaray 1.
YGS'de Ereğli birincisi Sabah Dersanesi'nden
Bu sonuçlar da gösteriyor ki, Sabah Dershaneleri'nde başarı tesadüf değildir. Sezon başındaki eğitim düzeyi ne olursa olsun her öğrenciye birebir rehberlik hizmeti götürmenin, uzman kadro ile çalışmanın ve zengin dökümanları öğrenciye sunmanın bir neticesidir
Konya'nın YGS şampiyonları Sabah Dershanesi'nden çıktı
KONYA - Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı’nda (YGS) Konya birincileri Konya Sabah Dershaneleri öğrencileri arasından çıktı. Dershane, Türkiye genelinde ilk 100 içerisine 7 öğrenci sokarak başarı geleneğini devam ettirdi.
Ereğli Sabah Dersaneleri, öğrencilerini ödüllendirdi
KONYA - Ereğli Sabah Dershaneleri, erken kayıt yaptıran ve geçen yıl başarılı olan öğrencilere toplam 6 bilgisayar, 15 bisiklet, 20 mp4 müzik çalar ve 20 adet sürpriz hediye verdi. Sabah Dershaneleri'ne erken kayıt yaptıran öğrenciler için Ereğli Kültür ve Spor Merkezi'nde bir ödül töreni düzenledi.
Sabah Dershanesi öğrencileri, Kızılay’a kan bağışladı
KONYA - Konya Sabah Dershaneleri Ahmet Sağır Şubesi idareci, öğretmen ve öğrencileri, Kızılay’a kan bağışında bulundu. Kan bağışına yoğun ilgi gösteren öğrenciler, her yıl kan vermek istediklerini söyledi.
Üniversite sınavında Türkiye derecesi yaptı, son model otomobili aldı
KONYA - Konya Sabah Dershaneleri, geçen yıl yapılan üniversite sınavlarında Türkiye derecesi yapan öğrencileri ödüllendirdi. Yüksek öğretime Giriş Sınavı (YGS) Türkiye birincisi olan Ayşenur Şam’a dershanesi 2011 model otomobil hediye etti.
Vali Kahraman Gevher Hatun Koleji’ni ziyaret etti
Yönetim Kurulu üyelerinin hazır bulunduğu ziyarette Vali Kahraman, Sabah Eğitim Kurumları’nın Karaman’da gerek Özel Gevher Hatun İlköğretim Okulu ile gerek Sabah Dershaneleri ile önemli başarıları olduğunu ve ilin başarı kalitesini artırdığını belirtti.
Ereğlili eğitim gönüllüleri iftarda buluştu
Program akışı içerisinde, Sabah Dershaneleri ve Şahika Koleji ile Emirgazi Sabah Okuma Salonu öğrencilerinden Türkiye şampiyonlarına hediyeleri takdim edildi. Bu arada, önceki aylarda kansere yenilerek vefat eden ERGİSAD Başkanı Murat Yücel adına babasına vefa plaketi verildi.
Sabah Dershaneleri SBS 6 ve 7'de 38 Türkiye birinciliği elde etti
Sabah Dershaneleri Genel Müdür Vekili Ahmet Eraslan, 8. sınıflarda elde ettikleri 36 Türkiye birinciliğinden sonra 6. sınıflarda 16 Türkiye birinciliği, 7.
Sabah Dershanesi'nin 99 öğrencisi Fen Lisesi'ne yerleşti
2010 yılı Seviye Belirleme Sınavi (SBS) yerleştirme sonuçlarına göre Sabah Dershaneleri'nde sınava hasırlanan 99 öğrenci fen liselerine yerleştirildi. Konu ile ilgili açıklama yapan Sabah Dershaneleri Genel Müdürü Ersin Dağlarbaş, sonucun başarılarının tesadüf olmadığını bir kez daha gösterdiğini belirtti.
Karaman Sabah Dersanesi LYS'de Türkiye 31.'si çıkardı
Zilal Yamaner adlı öğrencilerinin derecesi ile genel anlamda da önemli bir başarı elde ettiklerini belirten Sabah Dershaneleri Müdürü Arif Yazıcı, "Bu başarıda emeği geçen değerli velilerimize, okul idareci ve öğretmenlerimize, dershane öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz ve öğrencilerimizi
YGS'de derece alanlar vali tarafından ödüllendirildi
Burada İl Milli Eğitim Müdürü Halil Şahin, Sabah Dershaneleri yöneticileri, ve okul idarecileri hazır bulundu. l Milli Eğitim Müdürü Halil Şahin, çocukların başarılarını değerlendirmek ve tebrik etmek için bir araya geldiklerini söyledi.
YGS'de derece yaptı, arabayı kaptı
Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS) Türkiye 1.'cisi Meram Fen Lisesi öğrencisi Ayşenur Şam oldu. Sabah Dershaneleri'nde YGS'ye hazırlanan Ayşenur Şam, uygulanan özel eğitim sayesinde başarıya ulaştığını söyledi.
Türkiye birincisi olduğunu hasta yatağında öğrendi (1)
Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı'nda Türkiye birincisi Meram Fen Lisesi öğrencisi Ayşe Nur Şan oldu. Üniversite sınavına Sabah Dershaneleri'nde hazırlanan Ayşe Nur Şan, Türkiye birincisi olduğunu rahatsızlığı nedeniyle evinde istirahat ettiği sırada öğrendi.
Dereceye giren öğrenciler ödüllerine kavuştu
Sabah dershaneleri Ermenek Şube Müdürü Serdar Korkmazer, bu tür etkinliklerin gerek velilere gerekse öğrencilere olumlu etki yaptığını söyledi. Yeni değişen sistemle birlikte öğrenci daha etken bir faktör olacağını belirten Korkmazer, "Velilerimiz çocuklarının daha başarılı olmasını istiyorlarsa her zaman onlara
Karapınarlı öğrencilerden Sabah'ın sınavına yoğun ilgi
Sabah Dershaneleri'nin SBS deneme sınavına katılmak için çok sayıda öğrenci dershaneye başvurdu. Sabah Dershanesi Karapınar Şube Müdürü Şükrü Demirkaya, ilköğretim 5, 6 ve 7.
Sabah Dershaneleri Ermenek şubesi açıldı
Sabah Dershaneleri Ermenek şubesi muhteşem bir törenle hizmete açıldı. Açılışa Karaman Vali Yardımcısı Yılmaz Şimşek, İl Milli Eğitim Müdürü Sabahattin Altun, Ermenek Kaymakamı Mehmet Demir, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kamil Bilgiç, Ermenek Belediye
ÖSS'de Türkiye 3. ve 5.'si Sabah Dershanesi'nden
Sabah Dershaneleri, her yıl olduğu gibi bu yıl da Öğrenci Seçme Sınavı (ÖSS)'nda zirvedeki yerini korudu. Dershane öğrencilerinden Furkan Yıldız, ÖSS'de Eşit Ağırlık-1 ek puan türünde 395,994 puan alarak Türkiye 3.
Konya'da Sabah ve Merve SBS'ye damgasını vurdu
Sınava, Konya'da başarılarıyla adından söz ettiren Merve Eğitim Kurumları'na bağlı Özel Abdullah Aymaz İlköğretim Okulları ve Sabah Dershaneleri damgasını vurdu. Sabah Dershaneleri Genel Müdür Vekili Ahmet Eraslan, bu yılki SBS'de büyük başarılara imza attıklarını söyledi.