şakire sırtıkara

Üç gündelikçi kadının öldüğü kaza yerinde protesto
cinayeti, gündelikçi kadınların ölümünden Çalışma Bakanı, yerel yönetim ve patron sorumludur' yazılı pankart taşıyan kadınlar, Sultan Aydoğan, Melek Haksan ve Şakire Sırtıkara'nın hayatını kaybettiği otobüs durağına kadar sloganlar eşliğinde yürüdü.
Pendik'teki kazada ölen kadınlar son yolculuğuna uğurlandı
Kazada hayatını kaybeden Şakire Sırtıkara'nın cenazesi Tuzla Devlet Hastanesi'nden alınarak Kartal Hürriyet Mahallesi'ndeki evine getirildi. Evin önünde bir süre helallik alınması için bekletilen cenazeyi gören Sırtıkaya'nın Nur ve Nurcan isimli çocukları uzun süre gözyaşı döktü.
Kızlarını okutmak için villalarda temizlik yapıyormuş
Pendik Kurtköy'de dün meydana gelen feci kazada can veren Şakire Sırtıkara'nın (36), 17 yaşında Derya ve Şeyda isimli ikiz kızlarını okutmak için temizlik işçisi olarak çalıştığı öğrenildi. Sırtıkara'nın eşi Fikri Sırtıkara, "Zengin çocukları hep böyledir zaten.
Temizlikçi kadınların cesetleri morga kaldırıldı
ayrılıp Formüle 1 Yolu üzerindeki bir durakta otobüs beklerken, bir öğrencinin kullandığı otomobilin altında kalan Sultan Aydoğan (45), Melek Haskan (31) ve Şakire Sırtıkara'nın (36) cenazeleri kaza mahallinden ambulansla Tuzla Devlat Hastanesi Morgu'na kaldırıldı.
Kurtköy'deki kazada ölenlerin cenazeleri olay yerinden kaldırıldı
Jandarmanın incelemesini tamamlamasından sonra Şakire Sırtıkara (36), AS (45) ve E.M.'nin cenazeleri Tuzla Belediyesi'ne ait ambulansa konularak Tuzla Devlet Hastanesi Morgu'na götürüldü. Bu arada kazaya karışan otomobil de bir çekiciyle olay yerinden kaldırıldı.