seçmenimizin

BDP: Yerel seçimler, dışımızdaki çevreleri katacağımız bir süreç olacaktır
Seçmenimizin bulunduğu her seçim bölgesinde küçüklüğü-büyüklüğüne bakılmadan adayımızı gösterip bu demokratik yarışa gireceğiz. Sistem partilerine karşı her yerde demokratik ve özgür belediyecilik seçeneği olarak halkımızın karşısına çıkacak, beklentilerini karşılayacağız.
BDP Eşbaşkanı Demirtaş: Ne zaman istiyorlarsa seçime hazırız
başkanının iki dudağı arasında rehin tutuluyorken bu sistemin demokratik yarışa dönüşmeye imkanı olmadığının altını çizen Demirtaş, şöyle devam etti: “Bizim seçmenimizin verdiği vergiler AKP, CHP ve MHP'nin kasasına gidiyor.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: Anayasanın üzerine su içirtmeyiz
Hem de halkın, seçmenimizin, yüzde 95'inin Meclisimizde temsilini bulması açısından önemlidir. Bu ikisi bu Meclis'in anayasa yapma yeterliliği açısından en önemli ve temel şartlardır.
Saadet Partisi Sinop’ta 150 bin seçmene mektup gönderecek
Üçüncüoğlu sözlerine şöyle devam etti: "Bu faaliyetlerimizi kamuoyu ile paylaşacak bir yayın organımız olmadığından bizde çözüm olarak, seçmenimizin adresine hatta bizzat adına mektuplar hazırladık. Sinop’ta yaklaşık 150 bin seçmenin adreslerini ve isimlerini tek tek tespit ederek, her haneye bir mektup sloganıyla gece gündüz arkadaşlarımızla birlikte 40 günden beri
AK Parti İl Başkanı Tokmak: Sinop seçmeni de istikrardan yana
Seçmenimizin bu tavrı sürecek ve iki milletvekilliğini de Sinop’a hizmet için partimize verecektir." dedi. AK Parti'nin durumunu bire bir izlediklerini ifade eden Başkan Tokmak, "Partimiz yükselişini sürdürüyor.
Bakan Yıldız: Hedefimiz her üç seçmenimizin ikisinin oyunu almak
Aynı zamanda her üç seçmenimizin ikisinin de ‘AK Parti’ dediği bir ortam oluşturmaktır.” şeklinde konuştu.Hedeflerinin sürdürülebilir bir siyasi istikrar için gerekli olduğuna inandığını dile getiren Taner Yıldız, “Siyasi istikrar olmadan hiçbir şey olmuyor.
Milletvekili Aykan, Türk futbolunun birkaç kulübün ipoteğine girmesine fırsat vermemesini istedi
Ancak seçmenimizin ve şehrimizin yukarıda özetlediğim hassasiyetlerine de ilgisiz kalamayacağımızı takdir edersiniz.” Federasyondan adalet istediklerini kaleme alan Aykan, “Lütfen varlığınızı ve otoritenizi açık ve net bir şekilde gösteriniz.
Bayındırlık ve İskan Bakanı Demir: Boykotun hedefine ulaşmadığı görüldü
Anayasa paketi, yüzde 60'a yakın bir kabulle 50 milyon seçmenimizin desteğini aldı. Artık Türkiye'de son 8 yılda çok güzel bir istikrar yakaladık. Bu güzel 8 yılı yaşıyor olmamıza rağmen yarından itibaren hiçbir şey eskisi gibi olmayacak, daha iyi olacak.
CHP Antalya Milletvekili Emek: Halkın sorunlarını yerinde görerek rapor haline getiriyoruz
Köy ve yayla ziyaretleriyle seçmenimizin ayağına giderek halkın yönetimine katılmasını sağlıyoruz. Halkımızın sorunlarına Ankara'da çözüm bulmada köprü oluyoruz. Her köyümüz için ayrı ayrı dosya hazırladık.