seçtik

Alvimedica, ilk Türk takımı olarak Volvo Ocean Race’e katılıyor
Cem Bozkurt, "Alvimedica olarak bundan 2 yıl önce yelkeni kendimize hedef spor olarak seçtik. Şirket çalışanlarımızla kurduğumuz yelken takımımız destek sınıfında başladığı yarışlarda gözle görülür başarılar elde etti.
Muaythai yarı final müsabakaları Tatvan’da yapıldı
Bu gayelerimizi gerçekleştirmek adına özellikle muaythai sporunu seçtik." Müsabakaları Kaymakam Refiki Abdulkadir Cürebal, Türkiye Mauythai Federasyonu Başkan Vekili Hasan Yıldız, Bitlis Eren Üniversitesi Rektör Yardımcısı İbrahim Güney, Türkiye Mauythai Federasyonu Asbaşkanı
Muaythai yarı final müsabakaları Tatvan’da yapıldı
Bu gayelerimizi gerçekleştirmek adına özellikle muaythai sporunu seçtik."Müsabakaları Kaymakam Refiki Abdulkadir Cürebal, Türkiye Mauythai Federasyonu Başkan Vekili Hasan Yıldız, Bitlis Eren Üniversitesi Rektör Yardımcısı İbrahim Güney, Türkiye Mauythai Federasyonu Asbaşkanı
Afganistan’da iç savaş kurbanlarının fotoğrafları sergilendi
sarayda sergiyi düzenleyen sivil toplum örgütü başkanı Vida Ahmad, "Bu binanın kendisi iç savaşlarda hasar görmüş ve cinayetleri gösteren bir yer olduğu için seçtik. Biz burada dört döneme ait savaş cinayetlerinin fotolarını sergiye açtık.
Galatasaray, harikalar diyarını seçti
yetiştirilmesi olduğunu dile getiren Demirel, "Sporcularımızın rahatı ve modern bir tesiste antrenman yapmaları için Anadolu Harikalar Diyarı Spor Tesislerini seçtik. Oyuncularımız burada daha fazla imkandan faydalanıp kendilerini futbola daha iyi veriyorlar.
"Ecdadın damak tadı baklavayı bütün dünyaya tattıracağız"
Biz bebek ürünlerini seçtik ve güvenilirlik için mağazalar açtık. Bunu da internet üzerinden sağladık. Evimizi satıp 65 bin dolara 5 harfli (bebek) bir internet adresi satın aldığımızda herkes bize deli demişti.
Üç boyutlu görüntüleri gözlüksüz izleme sistemi Türkiye’ye açılıyor
Türkiye ile birlikte Türk Cumhuriyetleri’ni seçtik. Şu anda Türkiye’de anlaştığımız bir firma var. Bu firma aracılığı ile büyük bir potansiyel yakaladığımızı düşünüyoruz. Türkiye’de kurmayı planladığımız ve yönetiminde benimde olacağım şirket sayesinde sistemle ilgili her şeyi orada üretmeyi düşünüyoruz.
Hüseyin Çelik: Kılıçdaroğlu'nun sözlerini sokak serserileri bile söylemez
Kılıçdaroğlu 2 Haziran tarihli bir grup konuşmasından diyor ki; bu ilk defa değil bu yapılan konuşma ‘Ya biz seni başbakan olarak mı dikizci olarak mı seçtik? Bir de bunu utanmadan söylüyor, diyor 'başbakan dikizci.
Ruslar, Türkiye'de gayrimenkule yatırım yapıyor
Kanal İstanbul, havalimanı, E-5 ve TEM otoyollarına ve denize yakın olması açısında Sembol İstanbul’u seçtik. Çünkü fiyat ve ödeme koşulları çok uygun. İki yıl sonra buradaki fiyatlar en az iki kat artacağını hesapladık.
İzmir 5. Uluslararası Ege Art Günleri'nde sanata doyacak
Yılmaz, “Bu yüzden sanatsal anlatım özgürlüğünü kısıtlamadan, EXPO teması doğrultusunda özgünlüğün de gerçekleştirileceği ‘Kıyıda’ temasını seçtik. İzmirimiz'i sanatsal boyutuyla da tanıtmayı amaçlıyoruz.
Vodafone İcra Kurulu Vekili Öğüt: Tanıtım ve teşvikle çalışmaları sürdürüyoruz
Doğal olarak İstanbul markasının yukarı çıkacağı İstanbul Maratonu ismini hep birlikte seçtik. Ve dünyadaki şehir maratonlarına baktığınızda da görebilirsiniz." şeklinde konuştu.
Ercüment Sunter: Faul problemi bizi etkiledi
Oyuncuların gelişimine katkı sağlayabileceğini düşündüğümüz için bu kupayı seçtik." diye konuştu.Khimik Yuzhne'nin çok tecrübeli bir takım olduğunu vurgulayan Sunter, "Geçen yıl Tofaş ile yaptıkları iki maçı da izledik ve oyunlarını gözlemledik.
Kimse Yok Mu Şırnak’ta kardeşlik köprüsü kurdu
Şırnak ilini kendimize kardeş il olarak seçtik. Kardeşliğimizi pekiştirmek için geldik. Allah Şırnaklılardan, Hakkarililerden, doğusuyla, batısıyla bütün ülkemizden, herkesten razı olsun. Yapılan hizmetleri herkes görüyordur inşallah.
Uzaklardan Iğdır'a kardeşliklerini pekiştirmek için geldiler
Bu yıl Iğdır ilimizi seçtik ve buradaki kardeşlerimizle bir araya geldik. Oldukça mutlu olduk. Çünkü insanlara Ankara'dan geldiğimizi söylediğimizde bizi ayrı bir ilgiyle karşıladılar.
Türk yüzücü 5 gün boyunca 300 kilometre kulaç atıp rekor denemesi yapacak
Büyük olabilirdi ama taşımakta enerji kaybı performans kaybı olacağı için en ideal olarak bunu seçtik." dedi. Yaptığının sportif bir eylem olduğunu vurgulayan Sunaçoğlu "Bu tür eyleme illa bir anlam yüklemek gerekiyorsa mesajım benim çok net ve açıktır.
Anestezi teknisyenleri, çalışma şartlarının iyileştirilmesi için eylem yaptı
Bugün maske, bone ve enjektörle yaptığımız bu eylemde kullandığımız bu iş argümanlarımızı da vatandaşlarımıza kendimizi daha iyi anlatmak için seçtik." şeklinde konuştu.Siyasi hiçbir amaçları ve beklentileri olmadığının altını çizen Aykar, konuşmasına şöyle devam etti: "Amacımız hastalara sadece kaliteli sağlık hizmeti verilmesinin
Bakan Yıldırım: Ağlamasını unutan insanlar, kimseye birşey veremezler
Engelliler için iletişim sektörünü seçmenin arkasında bir gerekçenin yattığını da ifade eden Bakan Yıldırım şöyle konuştu: "Onları seçtik onlar teknoloji şirketi, onlar insanların hayatlarırını kolaylaştırmak için hizmet üretiyorlar.
319 yetim çocuk kendileri için alınan kurbanlıkları seçti
Hami-yet çocukları da kendileri için alınan kurbanlıklardan dolayı Vali Yazıcı’ya teşekkür edip, "Çok mutluyuz kendi kurbanlıklarımızı seçtik ve isimlerimizin yazdığı kurdeleyi bağladık. Kurbanda hep birlikte bir arada olacağız ve kurbanımızı keseceğiz.
Bakan Yıldırım: Yakın bir sürede 4G’ye geçeceğiz
Bu geleceği yazanlar programı kademe kademe birinci kademe eğitim, eğitimi vermek için teknoloji yolunu seçtik. Android, Apple ve Windows telefonları işletim sistemleri üstünde uygulama geliştirmeyi kendimize hedef olarak aldık.
Bakan Bağış: Müzik konusunda da herhangi bir ayrımcılığa girmiyorum
Albümün isminin alaturka değil ‘Ala Turka’ olduğunu belirten Oktay Ertuğrul ise, şunları kaydetti: “Özellikle bu ismi seçtik. Alaturka diye küçümsenen bir İslam ve Anadolu kültürü yaratılmaya çalışıldı.
Bakan Yazıcı: Sağlıksız ürünleri üretenlere ticaretten men cezası yok
Bu iller arasında ithal ağırlıklı merkez illeri seçtik, örnekleme yöntemiyle denetimleri yaptık." ifadelerini kullandı.Denetime tabi tutulan söz konusu ürünler hakkında detaylı bilgi istenilmesi üzerine açıklama yapan Bakan Yazıcı, "Çok detaylı bilgi veremem ancak, kırtasiye ürünleri
Tüm partilerin birleştiği cemevi için siyasiler de Aleviler de mutlu
Kolay ulaşım olması açısından burayı seçtik. Burayı yaparken çevre halkının da rızasını aldık.” dedi. Yapının inşa edilmesi sırasında hiçbir ağacın kesilmeyeceğini ifade eden Genç, “Yeşil, Alevi toplumunun en büyük geleneklerinden biridir.
Gediz Üniversitesi'nin ilk Brezilyalıları geldi
ülkelerden öğrencileri buluşturan uluslararası yönünün ve eğitim kalitesinin kendilerini etkilediğini belirterek, “Ailelerimizin desteğiyle burada okumayı seçtik. İzmir’i de sevdik, güzel bir şehir.” dedi. Prof. Dr. Çevik de Brezilya’dan öğrenci getirmenin Türkiye için önemli bir gelişme olduğunu vurguladı.
Galatasaray ve Etstur'dan Türkiye'de bir ilk
Etstur'u en iyisi olduğu için seçtik. Bu işbirliğinden 5 - 10 milyon TL gelir beklentimiz var." şeklinde konuştu. (CİHAN)
Yakşi: IOC bize bir iyilik yaptı ve güreşi tekrar uyandırdı
Orada başkanımızın (FILA eski Başkanı Martinette) istifasının ardından yeni bir başkan seçtik ve farkettik ki bizim yeni bir şey yapmamız gerekiyor. Benim için bir onurdu.
Otomivde ihracat,son dört ayda çift haneli büyüdü
Bu nedenle Rusya Federasyonu’nu hedef ülke seçtik ve OİB’in ofisini açtık. Rus otomotiv sektörü temsilcileri de Türk firmaların kalitesine ve kabiliyetine güvendiği için bizim burada olmamızı istiyor.
Kurbanlık ve hisse satışı artık sanal alemde
Sürekli kendimizi yenilemeyi hedef seçtik. Kalite ve güveni pekiştirmek için helal kesim sertifikası aldık. Ve şimdi bir yeniliğe daha imza atarak internet üzerinden kurbanlık satışı hizmetini başlattık.
Hamza Yerlikaya: IOC üyeleri sağduyulu bir karar verecek (ÖZEL)
Ama biz biraz daha elit olanı kaliteli olanı bu işe adepte olabileni seçtik." ifadelerini kullandı.Zaman içerisinde kadroya dahil edecekleri başka güreşçilerin de olabileceğini de belirten Yerlikaya, "Ama almayıp da tamam dediklerimiz de olacak doğruyu söylemek gerekirse tabi
TEKRAR - CHP ilçe başkanından AK Partililere övgü
olamayacağına vurgu yapan CHP'li Başkan, CHP Sivas Milletvekili Malik Ejder Özdemir'in ilçeye hiç gelmemesinden yakınarak şöyle devam etti: "2 dönem milletvekili seçtik. İkinci dönem oldu. Bir sefer seçimlere nazaran geldi.
CHP ilçe başkanından AK Partililere övgü
olamayacağına vurgu yapan CHP’li Başkan, CHP Sivas Milletvekili Malik Ejder Özdemir’in ilçeye hiç gelmemesinden yakınarak şöyle devam etti: “2 dönem milletvekili seçtik. Bir sefer seçimler için geldi.
Yılmaz: Doğru yaptığımızda destekleyin, hata yaptığımızda ise uyarın
SİVAS - Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, “AK Parti olarak millete hizmet yolunu seçtik. Biz doğru yaptığımız zaman bizi destekleyin, dua edin.
Başkan Aksu, fındık hasadı yapan vatandaşları ziyaret edip fındık topladı
Birlikte fındık topladıklarını belirten Aksu, "Fındık harmanında fındık seçtik. Nerede olursa olsun onlarla bir arada olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Bu sene inşallah fındık fiyatları da iyi olur ve insanlar emeğinin karşılığını alırlar.
Ergenekon sanıklarının cezalandırılmalarını istediler
Biz seçtik temsilci gönderdik, onlar dar ağacında sesimizi kestiler. Biz demokrasi eşitlik, dedik, onlar ‘irtica, Kürt’ dediler. Demokrasiyi toprağa gömdüler.
Palandöken Belediyesi yapımı tamamlanan spor salonunu hizmete açıyor
tesislerimiz yıllarca sosyal tesislerden yoksun olan Ertuğrul Gazi, Yunus Emre, Abdurrahman Gazi, Kazım Yurdalan mahallelerinin kolayca yaralanabileceği bir bölge seçtik. Yunus Emre ve Ertuğrul Gazi Mahallelerimizin hemen sınırında olan bir alanımız da 13 bin metrekare açık alan üzerine yapılan kapalı spor salonu bin 750 metrekare
Hava-İş: Grevden dönen yok
katılanlarla ve dışarıdan geleceklerle birlikte 24 saatlik bir uyarı eylemi başlattıklarını belirten Atilay Ayçin, “Yargı yoluyla hakkımızı arama yolunu seçtik. Bilirkişinin tutmuş olduğu raporla THY yönetiminin yaklaşık bin 600 kişinin grev yaptığı bir iş yerinde, grev yokmuş gibi seferlerin normal seyrinde olduğunu gösterme
Eyüp’te Doğa ve Hayvan Kurtarma Timleri görevde
Göktürk’ü pilot bölge seçtik. Seçtiğimiz bir köpeğimizin oradaki lokasyonu, nerelerde toplanıyorlar rut dediğimiz rotası nedir ne değildir? Bu tür bilgiler topluyoruz.
Farfan'ın transferini doğrulayan Aysal: Görünmeyen başarısızlıklar vardı
Federasyonu biz seçtik ve orası bizim sorunlarımıza çözüm bulması gerekir. Futbolu biz yönetiyoruz diye bir açıklama doğru değil. Futbolu kulüpler yönetir ve Federasyon organize eder.
Fikret Orman yönetim kurulu listesini kamuoyuna tanıttı
Yönetim kurulu üyelerimizi belirlerken uyum içinde çalışabileceğimiz arkadaşlardan seçtik. Yaklaşık 1000 küsür gün beraber çalışacağız onun için uyuma dikkat ettik." dedi.Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman'ın listesinde yer alan isimler ise şöyle:
İzmir’den dünyaya barış mesajı verildi
Türkiye’de hangi şehirde biraraya geleceğimizi düşündük ve İzmir’i seçtik. Gerçek konukseverliği İzmir’de gördük.” dedi. (CİHAN)
Kılıçdaroğlu’ndan esnafa: Eylemciler kadar yürekli olun
kanununun da esnafı mağdur ettiğini, polislerin dükkanlara gelerek ceza kesmek istediğini belirterek, “Biz sizi, dükkanımıza polis getiresiniz diye mi seçtik?” dedi.Daha sonra kürsüye gelen Kemal Kılıçdaroğlu, İESOB Başkanı Mutlu’nun saydığı sıkıntılar konusunda görüşlerini dile getirdi.
Akansu Koleji öğrencileri, Somali’de su kuyusu açtırıyor
Biz de yardımlarımızı en kısa sürede o bölgeye ulaştıracağından şüphemiz olmadığı için Kimse Yok Mu’yu seçtik.” açıklamasında bulundu. Dernek müdürü Abdi Durna da öğrencilerin duyarlılığı karşısında duygulandıklarını ifade etti.
Suriyeli kadınlar için siyah uçurtma uçurdular
Siyah ölümleri temsil ettiği için bu rengi seçtik.” ifadelerini kullandı. Suriye’nin Lazkiye şehrinden Esed’in zulmünden kaçan Cemile Şehirli, “Esed bizi kendi topraklarımızda yaşatmadığı için Türkiye’ye geldik.
Serli Nişanyan: Kral Yolu’nda seyirciyi çocukça bir rüyaya götürüyoruz
Biz de bunlardan birini seçtik ve “Kral Yolu”nu yaptık. Daha çok çocuk filmi yapılması gerekiyor. Bu anlamda kenarından da olsa destek olabilmişsem ne mutlu bana.
Kılıçdaroğlu'ndan Başbakan'a: Sen bize asla leke atamazsın
Belediye Başkanı Mustafa Akaydın da, 6 milyon liralık gençlik merkezi projesine 1,5 yıl önce başladıklarını belirterek, “Kampüse yakın olması için bu alana seçtik. 5 bin metrekareye yakın bir alanda barınma, konaklama ve bir öğrencinin ihtiyacı olan her imkanın bulunduğu bir tesis.
DSP Genel Başkanı Türker: Oylar bölünmesin CHP kazansın diye bir düşüncemiz yok
Türker, “Dediler ki Bülent Ecevit gitsin parti sona erer, Bülent Ecevit rahmetli oldu, bir genel başkan seçtik tekrar yürüyüşe başladık. Dediler ki paraları bitsin bunlar bu işi sona erdirirler.
EBSO’da görev dağılımı yapıldı
teşkil edecek bir seçim geçirdiklerini belirterek, “Birlikte yol alacağımız yönetim kurulu ve disiplin kurulu üyelerimizle TOBB Genel Kurulu delegelerimizi seçtik. Tüm bu süreçte katılımlarıyla odamıza yakışır bir seçim geçirmemizi sağlayan her bir üyemize gönülden teşekkürlerimi sunuyorum.
Yakalanan Amerikalı ajan Rus elemana 1 milyon dolar teklif etmiş
Bunun için sizinle bu şekilde kontakta olmayı seçtik… Sizinle tecrübe, deneyim ve işbirliği paylaşımı için 100 bin dolar öneriyoruz. Çok özel sorularımıza cevap vermeyi kabul ederseniz, yıllık ödememiz 1 milyon doları bulur.
Dört çocuk okutan yılın annesine bulaşık makinesi hediye edildi
Biz de bu nedenle Sevcan Falay’ı yılın annesi seçtik.” diye konuştu.Kendisinin de anne ve anneanne olduğunu belirten CHP Milletvekili Nur Serter ise annelerin karşılık beklemeden sevdiklerini, bu yüzden de çok kutsal olduklarını ifade etti.
Bakan Müezzinoğlu: 50 bin hemşire açığını 3 yılda kapatacağız
Mardin'de bu süreçte önemli bir şehrimiz buna da bir nebze katkısı olması amacıyla burayı seçtik." diye konuştu. Bir gazetecinin, "Ankara’da hemşireler eylem yapıyor.
Erdoğan'dan Akil İnsanlar'a 'İrşad Heyeti' benzetmesi
İşte biz İrşad Heyeti’ni seçtik ve şu anda İrşad Heyeti görevini yapıyor. İnşallah ayın 9’unda Akil İnsanlar Heyeti'nin başkan, başkan vekili ve sekreterleriyle İstanbul’da bir aylık sürecin değerlendirmesini yapacağız.