şehit polis hayrettin şişman ilköğretim okulu

Siirt’teki ilk matematik yarışması ilgi gördü
Şehit Polis Hayrettin Şişman İlköğretim Okulu'ndan Kerem Dündar ve Semih Can Karaaslan ile Mehmetçik İlköğretim Okulu'ndan Yunus Emre Ekinci ikinci oldu. Mehmetçik İlköğretim Okulu'ndan Oğuzhan Bakır, Şehit Polis Hayrettin Şişman İlköğretim Okulu'ndan Mehmet Fındık ve İMKB Eruh YİBO'dan M.
Öğrencilere, verimli ders çalışmanın püf noktaları anlatıldı
Siirt Özel Celal Değer İlköğretim Okulu öğrencilerine 'verimli ders çalışma metotları' konulu seminer verildi. Şehit Polis Hayrettin Şişman İlköğretim Okulu'nun Psikolojik Danışma ve Rehberlik öğretmeni Nurdan Güven tarafından verilen seminerde verimli ders çalışmanın taktik
'Bu benim eserim'e Siirt damgası
Siirt Merkez Şehit Polis Hayrettin Şişman İlköğretim Okulu'ndan Mehmet Alperen Borozan tarafından hazırlanan proje ile Siirt Baykan Yarımca Köyü Ş. Jan.Er Cihan Gülmez ilköğretim Okulu'ndan Sinem Dalgacı tarafından hazırlanan proje birinci olarak Ankara final sergisine katılmayı hak kazandı.
Vali Şentürk, Hayrünnisa Gül'den ödül alacak
- Siirt Şehit Polis Hayrettin Şişman İlköğretim Okulu tarafından yürütülen "Engellilere ve Annelerine Bilgisayar ve İnternet Kullanımı" projesi ile toplumun birer parçası olan engelli vatandaşların ve annelerine bilgisayar eğitimi.
Siirt'te küçü vali ve emniyet müdürü makamlarına oturdu
Vali Necati Şentürk'ün makamına Mehmetçik İlköğretim Okulu öğrencisi Arda Asut, İl Emniyet Müdürü Cuma Ali Aydın'ın makamına da Şehit Polis Hayrettin Şişman İlköğretim Okulu öğrencisi Ceren Güner geçti.