selin coştur

Doğumda kalça kemiği kırılan 2 günlük buzağıya platin takıldı
Veteriner hekim Selin Coştur ile bir saat süren operasyonla buzağın kırık kemiğine platin taktıklarını ifade eden Yıldız, buzağın üç hafta sonra sağlığına kavuşacağını belirtti. Yıldız, “Doğum esnasında yardım edilirken yanlış çekmeye bağlı olarak ayağı kırılmış.
Donan köpek, kalp ve solunum takviyesiyle hayata bağlandı
Veteriner hekim Selin Coştur tarafından yapılan muayenede, köpekten nabız ve vücut ısısı alınamadı. Hemen ılık bir ortama alınan köpeğe kalp ve solunum takviyesi yapıldı.
En kaprisli hayvan kediymiş
Evinde kedi besleyen veteriner hekim Selin Coştur da kedisinin zaman zaman kaprisli davrandığını ve küstüğünü belirterek şöyle konuştu: “Kedim bir kez evden kaçtı ve 10 gün sonra geldi. Sebebini düşünmeye başladım.
Sokak köpeğine bir yıllık işkence
Ameliyatı gerçekleştiren veteriner hekim Selin Coştur, köpeğin boğazına daha yavruyken sıkı bir şekilde ip bağlandığını söyledi. Coştur, şöyle devam etti: “Muhtemelen bu ip köpeğe 1 yıl önce bağlanmış.
Çift başlı doğan buzağı görenleri hayrete düşürdü
Veteriner hekim Mustafa Yıldız ve Selin Coştur tarafından çift başlı buzağı, annesinin karnından sezeryanla alındı. Adnan Afacan, 30 yıldır hayvancılık yaptığını belirterek ilk kez böyle bir şeyle karşılaştıklarını söyledi.
Yaralı köpeği, masrafı duyunca veterinerde bırakıp kaçtılar
Poliklinikte görev yapan veteriner hekim Selin Coştur, geçtiğimiz cuma günü iki kişinin 6 aylık yaralı bir köpekle geldiklerini belirterek “Bize gelen iki tane bey köpeği sokakta yaralı halde bulduklarını söyledi.
Balığı kancasıyla yutan kurt köpeği ameliyatla kurtarıldı
Arifiye Veteriner Polikliniği'nde veteriner hekim Mustafa Yıldız ve Selin Coştur tarafından 1 saat süren başarılı bir operasyonla kanca köpeğin midesinden çıkartıldı. Veteriner hekim Mustafa Yıldız, "Köpeğin kanca yuttuğu fark edilmeseydi telef olurdu.