seslenecek

Cihan Haber Ajansı Gündemi
-Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, bugün Kosova’da Priştine Uluslararası Adem Yaşari Havalimanı'nın açılışını yaptıktan sonra Prizren’de soydaşlara seslenecek. (Priştine - Prizren ) -TBMM Başkanı Cemil Çiçek, AK Parti, CHP, MHP ve BDP'nin grup başkanvekilleriyle içtüzük değişikliğine ilişkin biraraya gelecek.
Cihan Haber Ajansı Ön Gündem
- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Kosova’da Priştine Uluslararası Adem Yaşari Havalimanı'nın açılışını yaptıktan sonra Prizren’de soydaşlara seslenecek. (Priştine/Prizren)- Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas, AB yetkilileriyle görüşecek.
MHP Samsun İl Yönetimi, mitinge davet etti
26 Ekim Cumartesi günü Cumhuriyet Meydanı’nda halka seslenecek olan Bahçeli’nin mitingi öncesinde partinin Samsun İl Başkanlığı yönetimi, hazırlıklarını tamamladı. Kurtuluş Mitingi ile ilgili açıklama yapan Teşkilat İşlerinden Sorumlu Samsun İl Başkan Yardımcısı Alper Sancak, il yönetim kurulu üyeleri, ilçe teşkilatları ve sivil toplum
Cihan Haber Ajansı Gündemi
-MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kazlıçeşme Meydanı’nda düzenlenecek ‘Demokrasi Mitingi’nde partililere seslenecek. (17.00 - İstanbul)-Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, Suriçi Grubu Derneği’nin Topkapı Eresin Otel’de düzenlediği ‘İstanbul Hanımefendisi' toplantısına katılacak.
Halk aşıkları Kayseri'de toplanıyor
sürecek olan şölende Kültür Turizm Müdürlüğü Kültür Merkezi'nde bir araya gelecek olan aşıklar, güzelleme, taşlama, atışma gibi dallarda Kayserililere seslenecek. (CİHAN)
TBMM'de yeni yasama yılı yarın başlıyor
ANKARA - TBMM’nin 24. Dönem 4. Yasama Yılı, yarın başlayacak. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, 11. Cumhurbaşkanı sıfatı ile son kez Genel Kurul’a seslenecek.
Başkan Zolan’dan mitinge davet
00'da Delikliçınar Meydanı’nda halka seslenecek ve açılışlarımızı gerçekleştirecek. 18.30’da da Pamukkale Üniversitesi Teknokent’i ziyaret edip resmi açılışını yapacak. Cumartesi gecesini Denizli’de geçirecek olan Başbakanımız, 29 Eylül Pazar saat 11.
TBMM’de yeni yasama yılı 1 Ekim’de başlayacak
Cumhurbaşkanı sıfatı ile son kez Genel Kurul’a seslenecek. Aynı gün Ergenekon Davası’nda 12 yıl 6 ay hapis cezası alan, ancak tutuklu kaldığı süre dikkate alınarak 5 Ağustos’ta tahliye edilen CHP Zonguldak Milletvekili Mehmet Haberal, milletvekili yeminini edecek.
Genç girişimci, dünya şirketlerine Irak’ta yatırım yollarını öğretecek
İSTANBUL - Genç girişimci Bora Can Yıldız, ’MEED Middle East Iraq Infrastructure Conference’ta dünyanın önde gelen şirketlerin yöneticilerine seslenecek. Irak’ta yatırım yöntemlerini anlatacak.
Bahçeli'ye Elazığ'da davullu zurnalı karşılama
00'da başlayacak kardeşlik mitinginde Bahçeli, Elazığlı vatandaşlara seslenecek (CİHAN)
Hollande, Suriye konusunda halka seslenecek
PARİS - Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande, Pazar günü Fransız halkına seslenecek. Elysee Sarayı'ndan yapılan açıklamada Hollande'ın Pazar akşamı TF1 kanalına konuk olacağı kaydedildi.
Obama, Washington Yürüyüşü’nün 50. yılında konuştu
yılında halka seslenecek olan ABD’nin ilk siyahi başkanı Obama’yı merakla bekledi. Başkan Barack Obama, King gibi Lincoln Anıtı önünde halka seslendi.
Başbakan Erdoğan Kayseri’de
Valiliği’ni ziyaret edecek Başbakan Erdoğan, Ankara ve İstanbul’dan sonra Kayseri’de gerçekleştirilecek ‘Milli İradeye Saygı Mitingi'nin üçüncüsünde halka seslenecek. Daha sonra Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret edecek Erdoğan, Kadir Has Stadyumu’nda oynanacak U-20 Dünya Futbol Şampiyonası’nın açılış maçı Küba – Kore Cumhuriyeti
AK Parti'nin Ankara mitinginde coşkulu onbinler Başbakan'ı bekliyor
Başbakan Erdoğan, kısa bir süre sonra meydana ulaşacak ve miting alanını dolduranlara seslenecek. Vatandaşlar, öğle saatlerinden itibaren mitingin yapılacağı Sincan Pazar yerine gelmeye başladı.
Adanalılar Başbakan Erdoğan'ı havaalanında bekliyor
VIP girişinin önünde hazırlanan seçim otobüsünde Adanalılara seslenecek olan Başbakan, daha sonra helikopterle Mersin’e gidecek. Havaalanına Başbakan’ı karşılamaya gelenler, Türk bayraklarıyla tezahüratlarda bulunuyor.
Erdoğan Avrupalılara seslenecek
İSTANBUL - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Maçka'da bir otelde katıldığı programda Avrupa Birliği ülkelerinin temsilcilerine seslenecek. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Swiss Otel’de ‘Avrupa Birliği Bakanlığı Küresel Sorunlar Karşısında Türkiye ve Avrupa Birliği İçin Ortak Gelecek’ konulu konferansa
Aydın dünyayı Türkçe kucaklayacak
Festival kapsamında 6 Haziran Perşembe günü Aydın Adnan Menderes Stadyumu’nda 19 ülkeden 80 öğrenci, sahneden Türkçe seslenecek. Dünya çocuklarını ağırlamaktan büyük gurur duyduklarını belirten Aydın Festival Komitesi Başkanı Şenol Tayfun, dil ve kültür şenliğine en az 40 bin
Sakarya’yı Türkçe Olimpiyat Şenliği heyecanı sardı
Yılda ‘Evrensel Barışa Doğru’ diyerek yine dünyaya seslenecek” Hak, 12 Haziran sabahı öğrencilerin il protokolüyle kahvaltı yaptıktan sonra uğurlanacağını sözlerine ekledi. (CİHAN)
Ödemiş'te Kariyer ve Üniversite Tanıtım Günleri düzenlendi
00'da öğretmen ve velilere seslenecek. (CİHAN)
Erdoğan: Bu sürecin kaybedeni kan aşıkları olacaktır
MHP'nin bu anlayışla 780 bin kilometre karenin tamamına seslenecek 76 milyonun tamamını kucaklayacak bir siyaset üretebilmesi mümkün değildir. Esasen MHP'nin Türkiye'nin 81 vilayetinden 48'inde milletvekili çıkartamamış olması Türkiye partisi olamadığının da bir göstergesidir.
Cihan Haber Ajansı Gündemi
Bazı açılış törenlerine katılacak Bahçeli, Kadirli ilçesinde halka seslenecek, Kadirli ve Sumbas belediyelerini ziyaret edecek. (10.00-16.15 - Osmaniye)
Bekir Bozdağ, üç gün boyunca Belçika’da temaslarda bulunacak
kuruluşlarını ziyaret etmesi öngörülen Bozdağ, Belçika’da ilk defa yapılacak olan Türkiye - Belçika Kültür Festivali’ne de iştirak ederek vatandaşlara seslenecek. Limburghal Spor Kompleksi’nde mehter gösterisi eşliğinde Başbakan Yardımcısı Bozdağ’ın katılımı ile açılışı yapılacak festivalin son günü olan Pazar günü ise Diyanet
Erdoğan, YGS'ye girecek öğrencilere başarılar diledi
00’de Eskişehir’in Türk Dünyası Kültür Başkenti Açılış Programı'na katılacak olan Erdoğan, buradan Türk dünyasına seslenecek. (CİHAN)
64. AB Sertifika Programı Gediz Üniversitesi'nde düzenleniyor
Erhan Akdemir katılımcılara seslenecek. AB’nin yapısı, Türkiye’yle ilişkileri ve kurumları ayrıntılı olarak ele alınacak. AB mali yardımları da anlatılacak.
Bakan Şahin: Türkiye bölgesinde model ülke
Bakan Şahin, bugün BM Genel Kurulu’nda Kadının Statüsü Komisyonu’na seslenecek ve yine bazı ülkelerin bakan ve yüksek düzeyli bürokratlarıyla ikili görüşmelerde bulunacak. Şahin, ayrıca Vodafone-KADİGER ortak etkinliği ile Gzeteciler ve Yazarlar Vakfı’nın (GYV) düzenleyeceği panele katılıp, konuşma yapacak.
Başbakan Erdoğan, Balıkesir'den 42 tesis ve 342 proje açacak
İki günlük ziyaret kapsamında sivil toplum kuruluşlarıyla da görüşecek olan Erdoğan, merkez ve üç ilçede halka seslenecek. Ziyareti kapsamında 42 tesis ve 342 projenin toplu açılışını yapacak. AK Parti Balıkesir İl Başkanı Mahmut Poyrazlı, bütün hazırlıkların tamamlandığını söyledi.
Stanişev de hükümeti kurma görevini reddetti
Plevneliev, yarın mecliste ulusa seslenecek. Burada seçim tarihi de vereceğini açıklayan Cumhurbaşkanı, somut önerilerde de bulunacağını kaydetti.Cuma günü hükümet kurma görevi, parlamentoda üçüncü büyüklükte parti olan Hak ve Özgürlükler Hareketi'ne (HÖH) verilecek.
Türkiye Uçuyor Buluşmaları Gaziantep’ten başladı
almak isteyen Türkiye’ye destek olmak isteyen Anadolujet, 30 ilde ortalama 10 bin girişimci ve sanayiciye seminerler vererek aile şirketlerine ve KOBİ’lere seslenecek. 2012 yılında ihracatta Türkiye 6’ıncısı olan Gaziantep projenin ilk ayağı oldu.
Cihan Haber Ajansı Gündemi
İslahiye Mülteci Kampı'nda incelemelerde bulunacak olan Erdoğan, daha sonra Nizip'te halka seslenecek ve Nizip Mülteci Kampı'nı ziyaret edecek. (11.30-12.30-14.00-15.
Cihan Haber Ajansı Gündemi
İSTANBUL - - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Şanlıurfa Viranşehir'de toplu açılış törenine katılacak, ardından Ceylanpınar'da vatandaşlara seslenecek. Akçakale'de halka hitap edecek olan Erdoğan, buradaki çadırkente ziyarette bulunacak.
Hollande'ın tarihi Cezayir ziyareti başladı
Ziyareti kapsamında Cezayirli senatör ve milletvekillerine de seslenecek Cumhurbaşkanı François Hollande’ın 5 ekonomik antlaşmaya da imza atması bekleniyor. Renault’un 3 yıldır Cezayir’in Oran şehrinde montaj fabrikası kurmak için Cezayir Ticari Araçlar Ulusal Şirketi (SNVİ) ile yürüttüğü görüşmelerin ele alınacak konuların başında
Merkel, 25. Kurultay'da güçlü Almanya vurgusu yapacak
Bugün delegelere seslenecek olan Başbakan Merkel, kurultay öncesi yaptığı açıklamada, "Ülkemizdeki ekonomik gelişmeler işçilere, emeklilere olumlu yansıyor. Almanya'nın durumu iyi ve bundan bütün vatandaşlarımız faydalanıyor.
İnsan, hakkını ‘Ölüm ve Kız’ ile sahnede arayacak
Sahnede mekanik unsurlardan olabildiğince uzak kalınarak; dekor parçaları ve aksesuarlar seyircinin bilinç altına seslenecek şekilde birer imge olarak kullanılıyor. Aksiyonu yüksek oyunda yer yer şiddet sahneleri de bulunuyor.
Moral FM'de yeni yayın dönemi başladı
Senai Demirci, salı günleri saat 16:30’da Risale-i Nur sohbetleri ve cuma günü saat 22:30 da “Söze Yar Olmak” programıyla dinleyicilerine seslenecek.Pazartesi günleri saat 16:30’da yayınlanacak “Renk Ahenk” programında yazar İhsan Atasoy ve yazar Fatih Duman dini terimleri Risale-i Nur ve tasavvuf penceresinden
First Lady konuşmasıyla Demokratları ateşledi
Perşembe günü 3 günlük DNC sonunda 74 bin kişilik stadyumdan halka seslenecek olan Başkan Obama aynı zamanda da partisinin başkan adaylığı teklifini de resmen kabul ettiğini açıklayacak. (CİHAN)
Demokrat Parti'nin Ulusal Kongresi festival havasında başladı
Kongrenin son gününde ise Başkan Obama 74 bin seyirci kapasiteli 'Bank Of America' stadyumunda halka seslenecek. Havanın yağışlı olması durumunda ise Obama'nın konuşmasını 20 bin kişilik Time Warner kapalı spor salonunda yapması öngörülüyor.
BDP, Meclis Başkanvekili Yakut'u istifaya çağırdı
ortak yazılı açıklamada, parlamenter demokrasilerde bazı kurumlar ve makamların; siyasi görüşü, inancı ve tercihleri ne olursa olsun toplumun tüm kesimine seslenecek bir tutum, söylem ve davranış içerisinde olması gerektiğini belirtti.
Cumhuriyetçi Parti büyük kongreye hazırlanıyor
Salı günü partinin önde gelen 34 ismi kongrede söz alıp kalabalığa seslenecek.Çarşamba günü ise başkan yardımcısı Paul Ryan günün son konuşmacısı olarak delegelerin karşısına gelecek. Kongrenin son gününde ise Jeb Buch (eski başkan George W.
Cumhuriyetçi Parti'nin büyük kongresine fırtına engeli
Salı günü partinin önde gelen 34 ismi kongrede söz alıp kalabalığa seslenecek.Çarşamba günü ise başkan yardımcısı Paul Ryan günün son konuşmacısı olarak delegelerin karşısına gelecek. Kongrenin son gününde ise Jeb Buch (eski başkan George W.
10.Türkçe Olimpiyatları yarın başlıyor
Olimpiyatlarda dünya çocukları, tüm dünyaya Türkçe seslenecek. Olimpiyatlar kapsamında, sahne performansında 22 ülkeden görevlendirilen 270 öğrenci ise 14 Haziran'da yapılacak kapanış töreninde görsel bir şölen sunacak.
Göçmen kuşlar geri dönüyor
yılında ‘İnsanlık el ele, bayram o bayram olur’ sloganı ile yine tüm dünyaya sevgi ve kardeşlik diliyle seslenecek. Şarkı, şiir, halk oyunları, genel kültür, güzel konuşma ve özel beceri gibi 20 ayrı kategoride kıyasıya yarışacak bin 500 öğrenci, hem Türkçelerini konuşturacak
Rize’de Türkçe Olimpiyatı rüzgarı esecek
Türkçe konuşan ve bize bizim şarkılarımız, şiirlerimiz, türkülerimiz ve horonumuzla seslenecek öğrencilerimizin bu harika gösterisine tüm Rizelileri bekliyoruz." (CİHAN)
Fransa yeni cumhurbaşkanını seçiyor
Nicolas Sarkozy seçimi kazanması halinde 2007’de olduğu gibi Paris'in Concorde meydanında halka seslenecek. Sosyalist partinin cumhurbaşkanı adayı Franços Hollande ise seçimin galibi olması halinde 1981’de Mitterand’ın da tercih ettiği Bastille meydanında olacak.
Yunanistan'da partiler, popüler milletvekili adaylarının peşine takıldı
Papadimos, bu akşam saat 20:00'de ise Yunan halkına seslenecek. (CİHAN)
Cihan Haber Ajansı Ön Gündemi
Türkiye'nin tek kadın gazete Genel Yayın Yönetmeni Şebnem Bursalı ve Türkiye'nin ilk kadın Valisi Lale Aytaman "İz Bırakanlar" konulu toplantıda öğrencilere seslenecek. (14.00)Ziraat Türkiye Kupası çeyrek finalinin ilk karşılaşmasında Eskişehirspor ile Medical Park Antalyaspor, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda karşı karşıya gelecek
Zihni Aldırmaz İstanbul'da üniversite öğrencilerine konferans verecek
/>“Önce Siyaset Öncü Aydın” başlığı altında “Yerel Yönetimlerde Medeniyet İnşaası Yapıbalir mi” konulu konferansta İstanbul Aydın Üniversitesi öğrencilerine seslenecek olan Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, konuyla ilgili düşüncelerini ve uygulamalarını anlatacak.
Cihan Haber Ajansı Ön Gündemi
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Grup Toplantısında partililere seslenecek. Başbakan Erdoğan daha sonra Başbakanlık Merkez binada El Irakıye Lideri Iyad Allavi'yi kabul edecek. (11.30-15.00)
Cihan Haber Ajansı Gündemi
Dönem Mezuniyet Töreni'nde partililere seslenecek. (13.45/15.00)Gaffar Okkan'a, öldürülmeden önce 27 kişilik Hizbullah listesi gitti (Özel)Diyarbakır'da 24 Ocak 2001 günü uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Emniyet Müdürü Gaffar Okkan'la ilgili dikkat çekici bir iddia ortaya atıldı.
Cihan Haber Ajansı Ön Gündemi
Dönem Mezuniyet Töreni'nde partililere seslenecek. (13.45/15.00)Rusya’da halk, devlet başkanlığı seçimi için sandık başına gidiyor. Azeri öğrenciler, 10.
Güroymaklı çocuklar 15 dilde konser verecek
Güroymak ilçesinde Yatılı Bölge İlköğretim Okulu (YİBO) öğrencilerinden oluşan 50 kişilik 'Doğuyorum Çocuk Korosu', 22 Mart'ta Ankara'da 15 ayrı dilde dünyaya seslenecek. Güroymaklı çocuklar, Türkçe, Kürtçe, Lazca, Ermenice, İspanyolca, Arnavutça, Boşnakça, Zazaca, Rusça, Romence, Portekizce, İtalyanca, İngilizce, Fransızca ve Arapça