sevdalılar düşer yola

Yıldırım Kültür Merkezi'nden anlamlı etkinlik
Anasınıfları ve birinci kademe öğrencilerinin izlediği Paytak Penguen Bilo ve yetişkinlerin izlediği Sevdalılar Düşer Yola adlı oyunun geliri Van ve Erciş’teki depremzedelere gönderilmek üzere okul yönetimine teslim edildi.
Çatırdayan aileler için bir çığlık; 'Umut'
'Sevdalılar Düşer Yola', 'Bir Pirinç Tanesi' ve 'Son Karakol Çanakkale' adlı oyunlarıyla büyük beğeni toplayan tiyatro ekibi, başarılı çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Aile kurumuna farklı bir pencereden bakan 'Hayat Sahnesi' oyuncuları, 'Umut' adlı oyunla seyircilerden tam not aldı.
Sevdalıların yolu İnegöl'e düştü
Bursa'nın İnegöl ilçesinde Belediye Kültür Sarayı'nda sahnelenen "Sevdalılar Düşer Yola" adlı oyun ilgiyle izlendi. İnegöl Belediyesi ve Eğitim Severler Derneği'nin (İNESDER) ortaklaşa organizasyonu ile Hayat Sahnesi Tiyatrosu ekibi, Belediye Kültür Salonu'nda 'Sevdalılar Düşer
'Sevdalılar'ın yolu Orhaneli'e düştü
türlü zorluk ve sıkıntıya rağmen idealleri uğrunda Kenya'ya giderek orada eğitim hizmetlerinde bulunan Cemil Öğretmen'in başından geçenlerin anlatıldığı 'sevdalılar düşer yola' adlı oyun Orhanelilileri mest etti.
Bir Prinç Tanesi'yle 'İsrafa hayır' dediler
Bursa'da sergiledikleri oyunlarla vatandaşların gönlünde yer eden Yıldırım Kültür Merkezi Tiyatro Ekibi, "Sevdalılar Düşer Yola" adlı oyunlarının ardından "Bir Pirinç Tanesi" adlı yeni oyunlarıyla izleyenleriyle buluştu.
'Sevdalılar Düşer Yola' oyunu izleyenlere duygulu anlar yaşattı
Bursa Yıldırım Kültür Merkezi oyuncuları tarafından sahnelenen 'Sevdalılar Düşer Yola' adlı oyun izleyenlere duygulu anlar yaşattı. Yıldırım Kültür Merkezi'nin bu sezonun başında yazıp sahneye koyduğu 'Sevdalılar Düşer Yola' adlı oyun İhsaniye Kültür Merkezi'nde izleyenlerde buluştu.
'Sevdalılar Düşer Yola' Bozüyük'te sahnelendi
Bilecik'in Bozüyük ilçesindeki Bozüyük Sosyal Hayatı Destekleme Derneği (BOZDER) organizasyonu ile Hayat Sahnesi Tiyatrosu ekibi tarafından sahnelenen "Sevdalılar Düşer Yola" adlı oyun Bozüyüklüler tarafından büyük ilgi gördü.