sevgili

Körüstan: Bursaspor'un yıllık 10-12 milyon dolar parası olacak
Sevgili Ayhan Barışıcı'ya çok büyük haksızlık yapıldı. Çok zor bir görev üstlendi. Ama en sonunda istifa etti.
Galatasaray'da yeni üyeler beratlarını aldı
Başkan Ünal Aysal, yeni üyelere hitaben yaptığı konuşmada, "Sevgili Galatasaraylılar değerli dostlarım, bugün Galatasaray’ımız yeni 283 üyemizin katılımıyla daha büyük ve güçlü. Bizler yeni üyelerimize hoş geldin demek için buradayız.
Aysal: 2014’te de kat etmemiz gereken daha önemli ve yeni mesafeler mevcut
Sevgili Galatasaraylılar, Başarı hiç bir zaman bir kişinin, bir grubun işi olamaz. Her başarının ardında bir felsefenin ve o felsefe ve vizyonu oluşturan bir camianın desteği, sinerjisi ve inancı vardır.
Fikret Orman: Kulübümüze yönelik bir takım oyunlar oynanmakta
'Sevgili Beşiktaşlılar' diyerek sözlerine başlayan Orman, her yeni yılın geçmiş yılların getirdiği birikimin üzerine inşa edilecek yeni bir başlangıç ve yeni bir heyecan olduğunu belirtti.2014 yılının Beşiktaş için hem gururu hem umudu hem de mutluluğu temsil edecek bir yıl olacağını temenni eden Orman, "Biz de Beşiktaş ailesi olarak 2014 yılını
Hediyeliğe en büyük rağbet İstanbul’dan
com’un rakamlarına göre sevgiliye en çok hediye gönderen il yüzde 16 ile İzmir. Onu yüzde 13 ile İstanbul, yüzde 8 ile Ankara, yüzde 7 ile Antalya, yüzde 4 ile Adana, yüzde 3 ile Bursa takip ediyor. En çok şaka ürünü alan il ise yüzde 25 ile Trabzon.
Operasyonda adı geçen Bakan Güler: Önümüzdeki günlerde her şey açığa çıkacak
Güler, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Sevgili hemşehrilerim, itimadınız için çok teşekkürler. Hiçbir kanunsuz işimiz olamaz. Veremeyeceğimiz hiçbir hesap ta yoktur.
Arda Turan: İdolüm Galatasaray'da oynarken Emre Belözoğlu idi şimdi ise Iniesta
Atletico Madrid ile İspanya'da herkesin sevgili olan Arda Turan, İspanya'da yayın yapan Libero dergisine özel bir röportaj verdi. Arda Turan, İspanya'daki günleri, tatım arkadaşları, özlemleri ve teknik direktörü ile ilgili sorulara ilginç cevaplar verirken Galatasaray'daki günlerini unutamadığını dile
Güney Afrika, Mandela için ağlıyor
"Değerli halkım, Demokratik Güney Afrika’nın kurucusu sevgili Nelson Mandela aramızdan ayrıldı. En üzgün günümüz bugün. Milletimiz en büyük evladını kaybetti." dedi.Mandela’nın ölüm haberini alan halk, son görevini yapmak için efsane liderin hayatını kaybettiği Johannesburg’taki evine akın etti.
Nelson Mandela hayatını kaybetti
Zuma, "Sevgili Güney Afrikalılar, Nelson Mandela bizi bir araya getirdi ve biz ona bir arada hoşçakal diyeceğiz" ifadelerini kullandı. Nobel Barış Ödüllü Nelson Mandela, dünyanın en çok saygı duyulan devlet adamlarından biriydi.
Aziz Yıldırım: Biz büyük bir aileyiz
"Sevgili Fenerbahçeliler, Sizlerle bir kere daha beraber olmanın mutluluğu içindeyim. Evet biz bir aileyiz.
Fikret Orman: Vodafone Arena ile beraber çok şey değişecek
'Sevgili Beşiktaşlılar' başlığı ve Fikret Orman Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı imzasıyla yayımlanan yazıda Orman, "Kulübümüzün gelirlerini artırmak, ilerleyen yıllarda borç yükünden tamamen kurtulacak bir mali tabloya
Fenerbahçe: 2 - Beşiktaş: 3(İlk yarı)
Taraftarlar Tolga Zengin için 'Sevgili Tolga, Senin Annen Bizim de Annemiz Acil Şifalar' yazılı dövizler taşıdı.MAÇTAN DAKİKALAR
Bağış’tan İsveç Dışişleri Bakanı’na ‘diplomatik’ tepki
Egemen Bağış ‘‘Sevgili Carl Bildt, eğer diplomatik bir yolla cevap vermem gerekmeseydi, AK Parti’yi 10 yıl boyunca tanıyamayan AP üyelerini son derece aptalca nitelendirirdim.’’ sözlerine yer verdi.
Bozdağ, Kamerun’da okul açtı
Bozdağ, bir sınıfta tahtaya, “Sevgili çocuklar, başarının sırrı planlı, disiplinli ve sürekli çalışmaktır, başarıya inanmaktır. Çalışmaz ve inanmazsanız asla başarılı olamazsınız” ve “Türk halkı ile Kamerun halkı dost ve kardeştir.
Aziz Yıldırım: Büyüklük geride bırakabilmektir
Fenerbahçe’nin bir üst kimlik olduğunu ifade eden Yıldırım, yazısında şunlara değindi: "Sevgili Fenerbahçeliler, yeri gelmişken bizleri fazlasıyla rahatsız eden ve seçimin ardından Fenerbahçe’ye zarar vermek maksadıyla kasıtlı olarak yaratılan bir algıyı sizlerle
Mehmet Ali Aydınlar: Yüzde 60'a yüzde 40 oy oranıyla kazanırız
"Sevgili Vefa Küçük önergemizi reddetti." diyen Aydınlar, konuşmasını şöyle sürdürdü:"Sevgili Vefa Küçük, 'Başkan adaylarının konuşma sırası oylama ile yapılsın' önergemizi reddetti.
Mehmet Ali Aydınlar: Fenerbahçe yönetimi hiçbir zaman samimi olmadı
Sevgili Vefa Küçük, 'Başkan adaylarının konuşma sırası oylama ile yapılsın' önergemizi reddetti." (CİHAN)
Vali Çomaktekin: Cami ve cemevi aynı anlama gelir
İşte sevgili canlar Alevilerin cemevi talepleri temel insan haklarından, din ve inanç özgürlüğü kapsamında görülmesi gereken son derece doğal bir taleptir.” ifadelerini kullandı.
Andımız'ı minibüsün üzerinde yazılı afişten okudular
Sevgili Cumhuriyetimizi korumak ve yükseltmek için içinde bulunacağımız şartları ve olumsuzlukları bir çırpıda yok ederek, bizlere miras olan Cumhuriyetimize sahip çıkacağımıza hiç kimsenin şüphesi olmasın.
Papa'nın Twitter'da 10 milyon takipçiye ulaştı
Attığı bir twitle kullanıcılardan dua isteyen Papa, 'Sevgili takipçiler, 10 milyonu geçtiğinizi görüyorum. Hepinize içten teşekkür ediyor ve bana dualarınızı sürdürmenizi talep ediyorum.' şeklinde bir mesaj yayınladı.
Hasan Nail Canat, ölüm yıl dönümünde anıldı
Böyle zor dönemlerden geçen kendi arkasından gelen gençlere yol açan çok değerli, çok kıymetli, çok sevgili ağabeyimiz ve sanatçımız.” diye konuştu.
Kılıçdaroğlu: Yolsuzluk konusunda Erdoğan’ın eline kimse su dökemez
AK Parti iktidarının içeride ve dışarıda güven sorunu yaşadığını ileri süren Kılıçdaroğlu, "Sevgili diktatörümüz, yolsuzlukla ilgili dolaylı olarak CHP’yi suçlamış. Bir şeyde gerçekten hakkını teslim etmek lazım.
İçişleri Bakan Güler, Midyat’ta Suriyelilerle bayramlaştı
Güler yaptığı konuşmada, “Sevgili kardeşlerim, değerli dindaşlarım; siz bizim kardeşlerimizsiniz, komşularımızsınız. Bu sizin dar zamanınız, zor zamanınız işte biz bu zamanda sizlerin yanındayız.
Teknoloji milyarderlerinin savaşı ‘Paranoya’ vizyona giriyor
Kırklı yaşlarındaki Lucas, kendine yeni bir sevgili, kreşte bir iş bularak boşanma sürecini atlatmaya çalışır. Sonra bir gün, işler tersine döner. Küçük bir söz, öylesine bir yalan Noel ışıklarına karışır.
Başbakan Erdoğan’ın bayram mesajı
Sevgili kardeşlerim, Son 11 yıldan bu yana, Cumhuriyetimizin kazanımlarını güçlendirmek, milletimizin huzur ve refahını arttırmak, ülkemizi kalkındırmak, hepimizin iftihar edeceği daha demokratik, daha adil
Erdoğan: Artık bu ülkede ulusalcı mulusalcı diye bir şey yok, millet gerçeği var
Burada bir konuşma yapan Erdoğan, konuşmasının başında Peygamber Efendimiz’in kız çocuklarına karşı olan şefkatine değindi: "Geçmişimizden bugüne sevgili peygamberimizden en çok da çocukların peygamberinden bir başlangıçla konuşmamı zenginleştirmek istiyorum.
İLEKDAV: İnsanların İslam'dan habersiz yaşamaları kabul edilemez
Gerçekleştirilen toplantıya Seyda Molla Abdurahmani Havili, Şeyh Fetullah Ayte, Şeyh Mesut Ayte, Zokeyd’den Şeyh Numan Sevgili, Prof. Dr. Halil Çiçek, Siirt Müftüsü Faruk Arvas, Midyat Müftüsü Muhammed Çiçek, Lübnan`dan Şeyh Cemal, Suriye`den şeyh Muhammed Said, Seyda Molla Mehmet Emin Yıldırım, Şeyh Hikmetullah
Uzay Kampı Türkiye'nin destekçisi Amerikalı işadamı öldü
Uzay Kampı Türkiye GFTSE Programlar Müdürü Tolga Yıldırım, yaptığı açıklamada, “Michael Parlamis, Uzay Kampı Türkiye’nin çok sevgili bir dostuydu. 2005 yılından beri Atina’dan ve memleketi olan Sakız Adası’ndan öğrencilere sponsor olarak, altı günlük uluslararası yaz kampı programlarına katılmalarını sağladı.
Güneydoğu’daki medrese alimleri açılım sürecinden memnun
Toplantıya Seyda Molla Abdurahman-i Havili, Oxin’den Şeyh Fetullah Ayte ve Şeyh Mesut Türel, Zokeyd’den Şeyh Numan Sevgili, Bingöl Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Halil Çiçek, Siirt Müftüsü Faruk Arvas, Midyat Müftüsü Muhammed Çiçek, Lübnan’dan Şeyh Cemal, Suriye`den Şeyh Muhammed Said, Seyda Molla Mehmet Emin Yıldırım, Şeyh Hikmetullah
'Türkiye gençliği el ele Projesi' Kırıkkale’de son buldu
Siz sevgili öğrenciler el ele vererek bu yolda biz de varız dediniz. Bu projenin sizler için güzel ve verimli geçmiş olmasını umut ediyorum. Ülkemizin geleceği ve en güzel sermayesi sizlersiniz.
LYS'de başarılı olan Erkul Eğitim Kurumları öğrencisi, otomobille ödüllendirildi
Sevgili çocuklar size teşvik etmek için bu törenleri yapıyoruz yani herkes duysun, bir başarı elde edildi bu başarıyı ödüllendirmek eğitim olmazsa olmazı. Güzel şeyler ödüllendirilir.
Merzifon'da 'Aile ve Öğrenci İletişimi' konulu konferans düzenlendi
toplumsal sorun üzerinde göstermiş olduğumuz hassasiyeti sürdürerek bu konuda üzerimize düşeni gerçekleştirmenin mutluluğunu siz değerli velilerimiz ve sevgili öğrencilerimizle paylaşmak istiyorum. Merzifon Alperen Ocaklarının bu tür konferanslarının devam edeceğini ve ilerleyen süreçte milli, ahlaki, sosyal ve kültürel konularda yeni etkinliklerimizle huzurunuzda olacağımızı
Mısır'da tutuklu TRT muhabirinden “Beni kurtarın” tweeti
Turan'ın hesabından atılan o tweetlerin tamamı ise şöyle: "Sevgili dostlarım, merhabalar. Bana dua eden herkese teşekkür ederim. Size Türkiye'den gelen akrabam kanalıyla ulaşıyorum.
Diyarbakır’da konser veren Sezen Aksu’dan 'W' vurgusu
Sevgili emniyet görevlileri arkadaşlarım bir şey rica edebilirmiyim; Seyircimize güvenin, orada durmayın. İhtiyaç anında ebetteki görevinizi yapacaksınız, ama emin olun kendi hemşerilerinizden.
Nevşehir Belediye hizmet binası ve ticaret kompleksinin temeli atıldı
Nevşehir’e değer katan sevgili belediye başkanımız önemli yatırımlara imza atıyor. Bu anlayış ile şehir merkezinde de hemen yanı başımızda TÜİK Bölge Müdürlüğü, Gençlik Merkezi ve Olimpik Yüzme Havuzu ile hayırseverlerimizin de destekleri ile
Mardin’den Amasya’ya gönül köprüsü kuruldu
Gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Vali Çomaktekin, “Amasya halkı sevgili öğrencilerimizi bağrına bastı. Kendi evlerinde misafir ediyorlar. Çocukları ile beraber aynı evde 2 gün misafir olup Amasya ilinin güzelliklerini teneffüs edecekler.
Adnan Öztürk: Yıldırım Demirören kimseye laf sokmasın
Yani şimdi sevgili Yıldırım Demirören çok sempatik bir insan. Böyle samimi söylüyorum ama böyle kelime oyunlarına, laf sokmalara falan girerse o işin cambazlığını biliyoruz hiç tavsiye etmiyorum. Yani elemanımız, yani onun problemi değil bunlar.
Aysal, Terim'in ardından Melo'yu da göndecek iddiası
Melo, Terim ile ikisinin olduğu kare için; "Bu satırları sevgili hocam Sayın Fatih Terim'e beraber geçirdiğimiz 2 inanılmaz seneden dolayı teşekkür etmek için yazıyorum." diyerek şu ifadeleri kullandı:
Erdoğan: Hayır biz hiçbir yere gitmiyoruz
Çöl nedir biliyor musunuz sevgili kardeşlerim? Çöl sadece coğrafi bir terim değildir. Suyu, yeşili olmayan kurak toprak değildir. Çöl vicdanı olmayan bir ruhtur, çöl terazisi şaşmış zihindir.
Beşiktaş'ta kurullardan yönetime tam destek
"Sevgili Beşiktaşlılar,Yaşanan üzücü olayların aydınlatılması ve bir daha tekrarı olmayacak şekilde ivedi tedbirlerin alınmasını talep ediyor ve takipçisi olacağımızı beyan ediyoruz. Kulübümüz bu olaylar karşısında maddi ve manevi bir şekilde zarar görmüştür.
Emniyetten sürücülere sloganlı uyarı: Hızını azalt, ömrünü uzat
Sevgili çocuklar, hareket halindeki araçların arkasına kesinlikle asılmayınız. Araçlardan dışarıya kesinlikle sarkmayınız. Araç içerisinde mutlaka oturun ve sürücünün dikkatini dağıtmayın.
Aksaray Polis Meslek Yüksek Okulu yeni öğretim yılına başladı
bütünlüğü, vatanın, içinde yaşadığımız bu güzel toprakların huzur ve refahı için her zaman canını vermekten çekinmeyen polis teşkilatına ilk adımını atan sevgili kardeşlerimizin eğitimlerinin başarılı olmasını temenni ediyorum.
Altın Koza’da kısa film yarışmalarının sonuçları açıklandı
En iyi kurmaca : Küçük Sevgili (Yönetmen Igor Mirkovic-Hırvatistan)En iyi belgesel: Günaydın Direniş (Yönetmen-Adrian Orr-İspanya)En iyi canlandırma: Tornitan (Yönetmen-Ayce Kartal-Türkiye)
Fransa eski başbakanının Putin'in önünde ülkesini eleştirmesi tepki çekti
Fillon, sevgili Vladimir diye başladığı konuşmasında, Fransa'nın Amerika'dan bağımsızlığını kazanarak Suriye'de kendi kararını vermesi gerektiğini kaydetmişti. Frasa eski başbakanı, Rusya'nın Suriye'deki tutumunu da selamladığını ifade etti.
Bayraktar, kentsel dönüşümün başlamadığı tek il olan Bayburt’a ekip gönderdi
Sevgili basın esas mesele bu. Patronlarına söyleyin. Yanlış bir şey bulalım da haber olsun. Kentsel dönüşümü bu millete anlatın.
Beşiktaş Kulübü 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi'den iddialı açıklamalar
Sevgili hocamız Bilic, oldukça başarılı, şu ana kadar ki performansı bunu gösterdi. Beşiktaş taraftarının çok sevdiği bir karakter yapısı var.
Altın Koza, ‘Dört yapraklı yonca’ ile başladı
Canımızsınız, sevgili Adanalılar. Buranın iklimi gibi sıcaksınız. Ömrümüzü ömür kattınız.” ifadelerini kullandı.
Trabzon’da 683 okulda toplam 139 bin 473 öğrenci öğrenim görecek
Dolayısıyla unumuz var, yağımız var, şekerimiz var ve lezzetli güzel helvalar yapmak için sevgili yavrularımızı yarınlara yetiştirmek durumundayız. İlimizde eğitim alanında başarısız olmanın hiçbir mazereti yok.
Vali Yazıcı: Amacımız öğrencilerimize kaliteli eğitim vermek
Sevgili yavrularınızı bu gün itibari ile bizlere emanet ettiniz, tüm eğitim kadrosu ile beraber emanet etmiş olduğunuz yavrularımızı milletimize ve memleketimize faydalı birer evlat olmaları için elimizden gelen gayreti
Bursa'da 520 bin öğrenci ders başı yaptı
Sevgili veliler, eğitimdeki başarı ancak okul öğrenci ve veli işbirliği ile olur. Eğer okulla işbirliği yapmazsanız, çocuğunuzu takip etmezseniz, çocuğunuzun eğitimi ile ilgilenmezseniz, bizim istediğimiz eğitim kalitesine ulaşmamız mümkün değil.