sıddık kesim

Kahramanmaraş Valisi Kocatepe: Şehrimiz sivil toplum kuruluşlarının çalışmaları ile güzelleşecek
Kahramanmaraş’ın, yükselen sanayisi ve ihracat artışı ile birçok ile önderlik ettiğini vurgulayan KALİDA Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Ökkeş Balsuyu ve Sıddık Kesim ise dernek olarak, üzerlerine düşen görevleri yerine getirmeye çalıştıklarını ifade etti.
AK Parti'nin KALİDA ziyaretinde referandumun önemi vurgulandı
KALİDA yönetim kurulu üyelerinden Sıddık Kesim de referandumun memleket için hayırlı olması temennisinde bulunurken, olaya siyasi olarak bakılmaması gerektiğinin altını çizdi. Kesim, "Anayasanın noktasında, virgülünde dahi yapılacak değişiklik ülkeyi daha ileriye götürecekse evet oyu verilmeli.
Emniyet Müdürü Aydın'dan KALİDA'ya veda ziyareti
Aydın'ın KALİDA'nın dernek binasındaki veda ziyaretinde, yönetim kurulu üyeleri Sıddık Kesim, Emin Arıkan, Kadir YürürDurmaz, Genel Sekreter Mehmet Çetin ve yardımcısı Mehmet Ali Solak yer aldı. Kahramanmaraş'ta görev yaptığı süre içerisinde elinden gelen gayreti gösterdiğini ifade eden Aydın, polisliğin fedakârlık isteyen bir iş olduğunu dile getirdi.
KALİDA'dan Emniyet Müdürü Aydın'a ziyaret
Yönetim Kurulu Başkanı Osman Gemci, yönetim kurulu üyeleri Sıddık Kesim, İbrahim Çakmak, Kadir Yürürdurmaz, Ali Çiçekçi, Aydın Pakdamar, Durmuş Karcıoğlu'nun yer aldığı ziyarette Emniyet Müdürü Aydın'a yeni görevinde başarı temennilerinde bulunuldu.