sonsuza

3 Temmuz'u basite almalarının nedeni adil yargılanmaktan duydukları korkudur
Bu böylece sonsuza dek sürüp gidecektir. Ancak bazı dönemlerde, özellikle de sezon başlarında bazı yol kazaları olabilmektedir, tıpkı bu sezonun başında olduğu gibi.Ancak hepimiz şunu çok iyi biliyoruz ve gördük ki sporcularımız, taraftarlarımız ve camiamızın şampiyonluk konusundaki kararlılığı ve inancı tamdır.
Davutoğlu ile Zarif arasında Hizbullah tartışması
Davutoğlu, “Eğer herkes Suriye’ye kendi mezhebinin kutsallarını korumaya giderse bu karışıklık sonsuza kadar devam eder. Tüm kutsal mekanlar hepimizin şerefidir ve onları birlikte korumalıyız.
Le Monde: Yolsuzluğu örtmeye çalışan Erdoğan, 10 yıllık başarılarını mahvediyor
Başyazının sonunda ise "Eski bir futbolcu olarak Erdoğan en güzel kariyerlerin sonsuza dek uzatılmayan kariyerler olduğunu bilmelidir." ifadeleri yer aldı. (CİHAN)
Nazarbayev: 2050 için hedef verdi
-Kazak dilinin kullanım alanlarının arttığını belirten Nazarbayev, Kazakçanın bağımsız Kazakistan ile birlikte sonsuza kadar yaşayacağını ve bunun değiştirilmeyecek bir gerçek olduğunu söyledi. Nazarbayev, “Kazakçayı ayrıştırmak için değil birleştirmek için kullanmak gerekir” dedi.
Chelsea, Nemanja Matic'i 25 milyon euro'ya kadrosuna kattı
Benfica sonsuza kadar kalbimde olacak. 2.5 yıl burada oynadım. Şimdi bırakmak için doğru zaman. Daha iyi bir lige gitmek istiyorum.
Sabra ve Şatilla katliamlarının sorumlusu Şaron öldü
Anısı, milletin kalbinde sonsuza kadar yaşacaktır."Hazine Bakanı Yair Lapid: "Şaron, benzersiz bir liderdi. Askeri alanda cesur bir asker ve komutan, diplomasi ve siyasette kıyas kabul etmeyecek bir lider ve iyi bir dosttu.
Erdoğan’a otel çıkışında gül yaprağı sürprizi
Cihan Haber Ajansı’na (Cihan) konuşan Lahorlular, iki ülke arasında sarsılmaz bir sevgi bağı olduğunu ve bunun sonsuza kadar süreceğini vurguladı. Başbakan Erdoğan’ın ziyaretinden duydukları memnuniyeti de dile getiren Lahorlular, “Yaşasın Türkiye-Pakistan kardeşliği” sloganlarını attı.
Fındık Çalıştayı başladı
dünyada fındık üretiminin yüzde 70-75’ini ihracatta da, dış ticarette de yüzde 85’ini elinde bulundurduğunu anlatan Öz, "Ama biz bu şekilde devam edersek sonsuza kadar da böyle devam edeceğimiz anlamına da gelmiyor.
Üzümcü: Buluşların kötüye kullanılmasına karşı erken uyarı için çalışıyoruz
yılki Nobel Barış Ödülü’nü Kimyasal Silahların Yasaklanması Örgütü (OPCW) adına kabul eden Genel Direktör Ahmet Üzümcü, “Görevimiz, kimyasal silahları sonsuza kadar tarihe gömmektir.” dedi.Ödül töreninde konuşma yapan Ahmet Üzümcü, hiçbir silahın gaddarlık ve öldürücülükte bir tekele sahip olmadığını fakat özellikle kimyasal silahların korkutucu
Ban Ki-mun: Temel amacımız insan haklarını geliştirmek
üzdü, ancak onun insan onuru, eşitlik, adalet ve şefkat için geçirdiği bir ömür, insan haklarının herkes için var olduğu bir dünya yaratma çabalarımızda sonsuza kadar bize ilham kaynağı olmaya devam edecek.
Rusya’da bürokraside iPhone’a yasak gündemde
Dengin, “Akıllı telefon üreticilerine olan güvensizlik sonsuza kadar devam edecek. Ben kendi akıllı telefonumuz için çok rahat bir şekilde diğer telefonları kullanmayı bırakabilirim. Bu çerçevede Yotaphone’dan oldukça ümitliyim.
Özgürlük savaşçıları 10’ar yıl arayla göç etti
O sonsuza kadar yaşayacak. Bedenimden bir parça onunla gitti.”Güney Afrika’da milyonların kaderini değiştiren Üçlü’nün son üyesi ise olan Mandela ise önceki gün Afrikalılara veda etti.
Mandela'nın ölümü sebebiyle AB bayrakları yarıya indirildi
O, bugün ölmüş olabilir ama bıraktığı miras sonsuza dek yaşayacaktır." açıklamasını yaptı.Öte yandan, NATO Genel Sekreteri Anders Fogh Rasmussen ise 'barış adamı' olarak nitelendirdiği Mandela'nın; ırklarına bakılmaksızın milyonlarca insanın özgürlük
Turizm sektörü, Travel Turkey İzmir’de buluştu
Mısırlılar Türkiye'yi ebediyen, sonsuza kadar sevecektir.” dedi. Her yıl katılımın arttığı fuarın gelişerek devam edeceğini belirten Hannover Fairs Turkey Fuarcılık A.Ş. Genel Müdürü Alexander Kühnel, önemli bir turizm destinasyonu ve liman kenti İzmir’de böylesine kapsamlı uluslararası organizasyonu düzenlemekten mutluluk duyduklarını
Türk kahvesi UNESCO mirası listesine girdi
Dünyanın neresine gidilirse adının Türk kahvesi olduğunu hatırlatan Ahmet Arı bunun sonsuza kadar devam edeceğini söyledi. Kahve kültürünün gelecek nesillere aktarılmasının önemine de değinen Arı, herkesin kahve yapmayı bildiğini zannettiğini, aslında bunun özelliği olduğunu, kahveyi kültürüne
Fenerbahçe: 2 - Beşiktaş: 3(İlk yarı)
mücadelesinde olduğu gibi takımlarını yalnız bırakmayan sarı - lacivertliler, tezahüratlarla takımlarına destek verirken, 'son nefesimize kadar', 'direnişimiz sonsuza kadar Fenerbahçem', 'inancımız tam, mücadeleye devam', 'adım adım şampiyonluğa', 'siz yüreğinizi koyun, biz canımızı verelim' yazılı pankartlarla da tribünleri
Vosvoslar Cumhuriyet turu attı
Cumhuriyeti sonsuza kadar yaşatmak hepimizin boynunun borcudur." dedi. (CİHAN)
'Komşu ülkelerde kan ve gözyaşının temelinde demokrasinin olmaması var'
‘En büyük eserim’ dediği ve bizlere emanet ettiği Cumhuriyeti sonsuza dek korumak, her Türk vatandaşının en önemli görevi olması gerekir. Yaşadığımız coğrafyada komşularımıza baktığımız zaman, yanı başımızda Suriye, İran, Irak, Mısır, Fas, Tunus, Cezayir, Pakistan, Afganistan gibi ülkelerde yaşanan kan ve gözyaşının
Aydın'da Cumhuriyet Bayramı coşkuyla kutlandı
Bu vatanı gençlere emanet eden Atatürk’ün gösterdiği yolda, hiçbir kötü düşüncenin oyununa gelmeyerek bağımsızlığımız ve cumhuriyetimizi sonsuza değin muhafaza ve müdafaa edeceğinize yürekten inanıyoruz.
Cumhuriyet’in temellerinin atıldığı Samsun’da bayram coşkusu
yolunda büyük mesafeler almakta olan, Türk milletinin bütün bireyleri, adı Cumhuriyet olan bu erdemli rejimi, Atatürk’ün gösterdiği hedefler doğrultusunda, sonsuza kadar yaşatacaktır. Başta Aziz Atatürk olmak üzere, bu kutsal topraklar üzerinde bizlere hür ve bağımsız yaşama onuru kazandıran ve bu uğurda her türlü fedakarlığa katlanarak kanlarını akıtan
Bahçeli:Ahmet Kaya'nın ödüllendirilmesi Türk milletine saygısızlık ve nankörlük
"KUTLU VARLIĞI SONSUZA DEK DEVAM EDECEK"MHP Genel Başkanı, sözlerini şöyle sürdürdü: "Diğer taraftan Cumhuriyet’in 90. Yılını idrak ettiğimiz şu günlerde, Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülü’nün müzik dalında; bölücülükten, terör örgütü yandaşlığından sicil almış ve sabıka yemiş
Acıpayam Kaymakamı Kalkar'dan Cumhuriyet Bayramı mesajı
Milletimizin cumhuriyeti sonsuza kadar koruyacağı inancıyla bütün vatandaşlarımızın Cumhuriyet Bayramı'nı kutluyor, cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Atatürk'ü, kahraman silah arkadaşlarını, bu toprakları vatan yapan şehitlerimizi ve gazilerimizi
Kaçırılan pilotlar İstanbul’da
Devletin arkalarında olduklarına hep inandıklarını dile getiren Akpınar, “Buna sonsuza kadar inanıyorduk. Bizi orada bırakmayacaklarına inanıyorduk. Başbakanımız olayın başından sonuna kadar takipte olduklarını söyledi.
Türkiye'den Güney Kore Genelkurmay Başkanı'na 'Liyakat Madalyası'
Madalyayı kendi adına değil de Kore halkı adına aldığını söyleyen Jung, Türkiye ile Güney Kore arasındaki derin ilişkilerin sonsuza kadar devam edeceğini ifade etti. (CİHAN)
Cihan Haber Ajansı Gündemi
-Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, medyanın genel müdür ve spor müdürleriyle bir araya gelerek, ‘Kurumsal adımlarla sonsuza kadar yaşa Fenerbahçe’ adlı sunum gerçekleştirecek. (11.00-İstanbul)
Cihan Haber Ajansı Ön Gündem
- Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, medyanın genel müdür ve spor müdürleriyle bir araya gelerek, ‘Kurumsal adımlarla sonsuza kadar yaşa Fenerbahçe’ adlı sunum gerçekleştirecek. (11.00 - İstanbul)
Somalili bakan Türk iş adamlarını yatırıma çağırdı
Bunun sonsuza kadar devam etmesini istediklerini söyleyen Nur Ga’al'i, Türklerin nezdinde çok ayrı bir yeri olduğunu kaydetti. Nur Ga’al'i, şöyle dedi: "İstiyoruz ki ilişkilerimiz, maneviyatta olduğu gibi ticarette de sıkı olsun.
Hayvan haklarına dikkat çekmek için tasma takıp havladı
Ben bugün ve sonsuza dek, bu zulüm durmadıkça insanım demeye utanıyorum. O zaman ben bir hayvanım.”İnsanların bu konuda duyarlı olması gerektiğini belirten Çetinşahin, “Biz bu hayvanlara doğal bir ortam bırakmadığımız için, şehirleştiğimiz, denizleri kirlettiğimiz
Medical Park Antalyaspor'un bayrağı seyir terasında dalgalandı
Her iki bayrağın sonsuza kadar şanla şerefle dalgalanmasını diliyorum." dedi.Medical Park Antalyaspor’un ligdeki durumunu da değerlendiren Akaydın, bugünkü konumun hiç kimseyi memnun etmediğini belirterek şöyle konuştu:
Güney Afrika’da gergedan yürüyüşü
Özellikle 5 gergedan türünün tehlikede olmasından dolayı, bu yıl ki organizasyonun teması, "5 gergedan türü sonsuza kadar" oldu.Dünya gergedan nüfusunun yaklaşık yüzde 80’ini barındıran Güney Afrika’da Ocak ayından beri 688 gergedan kaçak yollardan avlandı.
'Gazilerin aziz vatana sadakati ölünceye kadar devam edecek'
Bizler Türkiye Cumhuriyeti'ni sonsuza dek yaşatacağımıza ant içtik." dedi.Mustafa Kemal Atatürk'e mareşal rütbesi ve gazi unvanının verildiği 19 Eylül Gaziler Günü, Balıkesir'de de törenle kutlandı.
Çanakkale'de Gaziler Günü törenle kutlandı
Bilinmelidir ki Türk halkı ve onun aziz ordusunun azim ve kararı, her türlü zorluğu yenmeye ve Türkiye Cumhuriyeti'ni sonsuza dek yaşatmaya muktedirdir." dedi. Konuşmanın ardından gaziler, tebrikleri kabul etti.
'Şehit ve gaziye olan ilgisizlik, şanlı tarihe olan bağı koparır'
Bilinmelidir ki Türk halkı ve onun aziz ordusunun azim ve kararı, her türlü zorluğu yenmeye ve Türkiye Cumhuriyeti’ni sonsuza dek yaşatmaya muktedirdir.” dedi. Konuşmanın ardından Vali Savaş ve beraberindekiler, Türkiye Muharip Gaziler Derneği, Manisa Yurt Savunması Gazileri ve Şehit Aileleri Dayanışma ve İnsan
Obama'dan Ruhani'ye: Nükleer meseleyi çözebiliriz
Obama'nın ayrıca, bu meselenin acilen çözülmesi gerektiğini; zira diplomatik fırsat penceresinin sonsuza kadar açık kalmayacağı mesajını verdiği belirtildi. (CİHAN)
Cevdet Yılmaz: Tasarruf oranlarını kamu artırıyor, özel sektör azaltıyor
Sürekli borçlanan devlet yapısı, sürekli borcun milli gelire oranı artan devlet yapısı sonsuza kadar devam ettirilemezdi. Bakın borcun milli gelire oranı Avrupa’da yüzde 90’ı, ABD’de yüzde 110’u buldu.
Son albümünü ailesiyle hazırladı
İSTANBUL - Sanat dünyasının önemli isimlerinden Fatih Kısaparmak, müzik hayatında 18 yılda 18 albüm sığdırdı. Son albümüne 'Sonsuza Kadar' ismini veren Kısaparmak, "Tamamı benim ve Şebnem Kısaparmak’ın imzasını taşıyan şiirler ve bestelerden oluşan bir repertuvara sahip.
7 yeni film vizyona giriyor
İstanbul’da Üniversitede okuyan iki ev arkadaşı Emrah ve Salih’in hayatları Salih’in Havas ilmine duyduğu merakla sonsuza kadar değişir. Cin’ler aleminin ürkütücü varlıklarını kendi emri altına alarak isteklerini gerçekleştirmeleri için kullanmak isteyen Salih ve hiçbir şeyin farkında olmayan Emrah kendini
İspanyol Belediye Başkanı’ndan Türkiye'yle ilgili 2020 Olimpiyat yorumu
yolsuzluğun Madrid’in 2020 Olimpiyat’larını kazanmasına engel teşkil edip etmeyeceğine dair soruya, “İspanya’da bu meseleler komisyonlarla çözülüyor ve sonsuza kadar sürüyor. Ama orada bunu bir kurşunla hallediyorlar.
Vali Turhan: Balıkesir'in yiğit evlatları üzerlerine düşen görevi başardı
Milli birlik ve beraberliğimizin sonsuza dek sürmesi dileklerimle en içten saygı ve sevgilerimi sunuyorum." (CİHAN)
'Radyoaktif suyun okyanusa dökülmesi kaçınılmaz'
Tanaka basın toplantısında yaptığı açıklamada, santrali işleten Tokyo Elektrik Şirketi'nin (TEPCO) yüksek miktardaki suyu sonsuza kadar depolayamayacağını söyledi. Tanaka, sudaki radyasyon oranın düşürülmesiyle bu suyun okyanusa salınmasının 'kaçınılmaz' olduğunu vurguladı.
Felipe Melo: Fatih Terim benim için Tanrı'nın bir lütfu
Hiçbir takım sonsuza kadar kazanamayabilir, Barcelona veya herhangi bir takım… Ama geriye bakıldığında ve bugünü konuştuğumuzda, evet, çok sağlam bir takım iskeleti kuruldu şu an. Umarım bu şekilde devam ederiz.
Zafer Bayramı kutlamaları, devlet erkanının Anıtkabir'i ziyaretiyle başladı
Büyük Taarruz ve Başkomutan Meydan Muhaberesi ile sadece nihai zafere ulaşmadınız, milletimizin hür ve müstakil yaşama kararlılığını Anadolu'nun sonsuza kadar yurdumuz olduğunu da tüm dünyaya ilan ettiniz.
DÜZELTME - Sarıgül: Buralara Türkiye'nin güvencesi olarak gelmek istiyorum
İki tane düşüncemiz var; birincisi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti bayrağını sonsuza dek yaşatmak, ikincisi de düşüncelerimizin bayrağını iktidara çekmektir." diye konuştu.
Sarıgül: Buralara Türkiye Cumhuriyeti'nin yöneticisi olarak gelmek istiyorum
İki tane düşüncemiz var; birincisi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti bayrağını sonsuza dek yaşatmak, ikincisi de düşüncelerimizin bayrağını iktidara çekmektir." diye konuştu.
Vali Kerem Al Aydın’a veda etti
Şahsen kapım ve gönlüm dostlarımıza sonsuza kadar açık olacak. Göreve başladığımda verilen makamın milletin emaneti olduğu bilincindeydim. Milletin kıt kaynaklarını yerinde ve verimli kullanmaya özen gösterdim.
Sivaslılar Kadir Gecesi'ne aynı sofrada girecek
Birlik ve beraberliğimizi sonsuza kadar taşımak durumundayız.” şeklinde konuştu. 50. Yıl Kavşağı'ndan valilik binasının bulunduğu Kent Meydanı'na kadar olan alanın sabah erken saatlerinden itibaren trafiğe kapatılacağını açıklayan Kemelek, şöyle devam etti:
YSK, ATO seçimlerinin iptali için yapılan son itirazı da reddetti
Seçim tartışmaları nedeniyle Ankara Ticaret Odası marka değerinin yıprandığını kaydeden Bezci, şunları kaydetti: "Bugün bizler görev başındayız ancak sonsuza kadar bu görevleri sürdürmeyeceğiz. Yarın bizlerin yerine tüccarı başka kişiler temsil edecek.
Türk Mukavemet Teşkilatı’nın kuruluşu kutlanıyor
“ADA'DA SONSUZA KADAR VAR OLMAK AMACINDAYIZ”Kıbrıs Türkleri olarak Ada'da sonsuza dek var olmak amaç ve niyetinde oldukları belirtilen Kıbrıs Türk Kültür Derneği açıklamasında, bu nedenle gelecekleri olan gençleri
8 film vizyona giriyor
yıldönümleri için verecekleri konser yaklaştığından, müzisyenler, birlikteliklerini korumak ile sonsuza dek ayrılmak arasında seçim yapmak zorundadır. Philip Seymour Hoffman, Christopher Walken, Catherine Keener oynadığı “Son Konser”i Yaron Zilberman yönetti.
Kıbrıs Barış Harekatı'nın 39. yıldönümü
Şuna inanıyoruz ki Türkiye Cumhuriyeti ile birlikte Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti sonsuza dek ilelebet hür ve bağımsız yaşayacaktır. Bunun en büyük teminatı ise şehitlerimiz ve gazilerimizdir,” diye konuştu.