şuayip soysal

Kırşehir Belediyesi’nin THM topluluğu konserine yoğun ilgi
Kudret Saylam, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Şahin, İl Genel Meclisi Başkanı Şuayip Soysal, Polis Meslek Yüksekokulu Müdürü Müslüm Kılıçaslan, İl Emniyet Müdürü Metin Aşık ve çok sayıda vatandaş katıldı.
KAHİAD üyeleri 'Ekip Çalışması' konulu konferansta buluştu
Kültür Merkezi Konferans Salonu'nda düzenlenen konferans programına Kırşehir Valisi Mehmet Ufuk Erden, KAHİAD Başkanı Murat Baran, İl Genel Meclis Başkanı Şuayip Soysal, Kırşehir esnaf Odaları Birlik Başkanı Bahamettin Öztürk, daire amirleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, KAHİAD üyeleri, işadamı, sanayici, esnaf olmak üzere
Kırşehir İl Özel İdaresi 2012 yılı bütçesi 13 milyon 500 bin lira
2012 yılında da İl Özel İdaresin çalışmalarının yoğun bir şekilde devam edeceğini ifade eden İl Genel Meclis Başkanı Şuayip Soysal, İl Özel İdares'inin 2012 Mali Yılı Bütçesi'nin 13 milyon 500 bin lira olarak belirlendiğini ifade etti.
Melih Arat: Girişimci insan öncelikle sistem kurmalıdır
Bahçeci, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Şahin, Emniyet Müdürü Metin Aşık, KAHİAD Başkanı Murat Baran, İşkur İl Müdürü Fazlı Küçük, İl Genel Meclis Başkanı Şuayip Soysal ve iş adamları katıldı. Açılış konuşmasını yapan KAHİAD Genel Sekreteri Ramazan Düğer, konferansa gelen herkese teşekkür etti.
Başbakan 'ustalık dönemi şed'ini Kırşehir'de bağlayacak
AK Parti Kırşehir Milletvekilleri Abdullah Çalışkan ve Muzaffer Aslan, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Emniyet Müdürü Metin Aşık, Genel Meclis Başkanı Şuayip Soysal, Kırşehir Esnaf Odları Birik Başkanı Bahamettin Öztürk ve çok sayıda oda başkanı katıldı.
AK Parti adayları Aslan ve Çalışkan, Irmak bucağı sakinleriyle buluştu
köylere ziyaret gerçekleştiren Çalışkan ve Aslan'a Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, AK Parti İl Başkanı Salih Çetinkaya ve Merkez İlçe Başkanı Şuayip Soysal da katıldı. Adaylar şehir merkezinin en çok yoğun olduğu Irmak bucağı sakinleri ile buluştu.
Sahurda referandumu anlattı (Özel)
sahura Hüseyin Çelik'in yanı sıra AK Parti Kırşehir Milletvekilleri Mikail Arslan ve Abdullah Çalışkan, AK Parti İl Başkanı Muzaffer Aslan, İlçe Başkanı Şuayip Soysal ve köy halkı katıldı.
Başkan Özhaseki, AK Partili gençlere tecrübelerini anlattı
AK Parti İl Teşkilat binasında yapılan konferansa Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, İl Başkanı Muzaffer Aslan, Merkez İlçe Başkanı Şuayip Soysal, Gençlik Kolları Başkanı Mahmut Sami Doğancı ve çok sayıda gençlik kolları üyesi katıldı.
Milletvekili Aslan, belde belediye başkanlarının sorunlarını dinledi
Ziyarete AK Parti İl Başkanı Muzaffer Aslan, İl Genel Sekreteri Bektaş Aydoğan, Tarım İl Müdürü Ömer Şimşek, Merkez İlçe Başkanı Şuayip Soysal, İl Genel Meclis Üyesi Yusuf Bulut ile AK Parti il ve ilçe teşkilat mensubu vatandaşlar katıldı.
AK Parti'li Arslan: 300 yataklı Devlet hastanesi inşaatı ekim ayında bitirilecek
Kırşehir Öğretmenevi'ndeki yemekli toplantıya, Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, AK Parti İl Başkanı Muzaffer Aslan, AK Parti İlçe Başkanı Şuayip Soysal, İl Genel Meclis Başkanı Erdal Gürsoy, Kırşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Bahamettin Öztürk, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Müfit Göçen, Ziraat
Kırşehir Ahi İş Adamları Derneği (KAHİAD)'nden siyasi parti temsilcilerine iftar
KAHİAD'ın Ahi toplantı salonunda yapılan iftar programına AK Parti İl Başkanı Muzaffer Aslan, İlçe Başkanı Şuayip Soysal, CHP İl Başkanı Yılmaz Zengin, İlçe Başkanı Alper Sezen, MHP İl Başkanı C.Cahit Pişkin, İlçe Başkanı Arif Ekici, SP İl Başkanı Fazıl Atak, İlçe Başkanı Turgay Turgut ve KAHİAD Başkanı Murat Baran ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.
AK Parti Kırşehir İl Başkanlığı'na Aslan getirildi
AK Parti Kırşehir İl Başkanlığı'na Muzaffer Arslan, Merkez İlçe Başkanlığı'na Şuayip Soysal atandı. AK Parti Kırşehir'de kan değişimi yaptı.