şükrüpaşa caddesi

CHP'li eski belediye başkanı, AK Parti'den aday adayı oldu
Kalabalık bir vatandaş topluluğu ile Şükrüpaşa Mahallesi Şükrüpaşa Caddesi üzerinde bulunan AK Parti ilçe binasına gelen Mehmet Güven, aday adaylığı başvurusunu yaptı. 1989–1994-1999–2004–2009 yılları arasında üç dönem Cumhuriyet Halk Partisi'nden Erzin Belediye Başkanlığı yapan ve partisinden üç yıl önce istifa eden Mehmet
Fırtına, Erzin'de çatıları uçurdu
Şükrüpaşa Caddesi üzerinde bulunan iş yerlerinin de çatılarını uçuran rüzgar, bir banka ATM'sinin yağmurluğunu yerinden söktü. Sokağa çıkan vatandaşların ise yürümekte güçlük çektikleri gözlendi.
Erzin Belediyesi araç parkını güçlendirdi
Erzin Belediye Başkanı Kasım Şimşek de Şükrüpaşa Caddesi üzerinde bulunan belediye binası önünde iki yeni aracın alınmasıyla kurban kestirdi. Göreve geldikleri tarihten itibaren hizmetleri arttırdıklarını ifade eden Şimşek, hizmetlerin yeni araçlarla sağlanabileceğine dikkat çekti.
AK Parti teşkilatı önüne bırakılan şüpheli poşetten zeytin çıktı
Şükrüpaşa Caddesi üzerindeki AK Parti Erzin teşkilatı önüne bir vatandaşın arkadaşı için bıraktığı ve içinde zeytin bulunan siyah poşet, ilçede hareketli saatler yaşanmasına neden oldu. Parti önünden geçen vatandaşlar 'poşette bomba var' diyerek emniyete ihbarda bulundu.
MHP seçim bürosu açılışına CHP'lilerden destek
Şükrüpaşa Caddesi üzerinde bulunan seçim bürosu açılışına CHP İlçe Başkanı Ali Sarar’ın yanı sıra yöneticiler ve gençlik kolları üyeleri de katılarak destek verdi. (CİHAN)
Alkollü sürücü aracıyla doğalgaz çukuruna uçtu
22 HV 505 plakalı aracıyla Değirmenli Kavşağı'ndan Şükrüpaşa Caddesi istikametine giden Selim Atan, isimli sürücü doğalgaz kazısının yapıldığı alana giriş yaptı. Etrafı güvenlik bandı ile kapatılmış olan yaklaşık 3 metre derinlikteki alanı fark edemeyen sürücü, aracıyla burun üstü çukura gömüldü.
17 yaşındaki sürücünün doğum günü keyfi kazayla son buldu
Ancak ehliyetsiz sürücü bu kez Şükrüpaşa Caddesi'ne yöneldi. Serhat Koleji yakınlarına gelen sürücü direksiyon hakimiyetini kaybederek boş araziye girdi. Kaza yapan 17 yaşındaki sürücü, olay yerinden kaçarak kayıplara karıştı.
Kendini yakan kadın hayatını kaybetti
Edirne'de kendisini yakarak intihar eden yaşlı kadın hayatını kaybetti. Olay gece saatlerinde Şükrüpaşa Caddesi Buçuktepe Mezarlığı yakınlarında meydana geldi.