sultan daban

İskenderun'da minikler satranç turnuvası yoğun ilgi gördü
Akgöl, Belediye Başkanı Yusuf Civelek, Türkiye Satranç Federasyonu Başkan Vekili Tahsin Aktar ve hocaları ile Satranç Federasyonu İskenderun Temsilcisi Sultan Daban da katıldı. Turnuva öncesi konuşma yapan AK Parti Milletvekili Orhan Karasayar, "Satranç sporunu her yaşta insanlarımıza sevdirmek için çaba sarf ediyoruz.
İskenderun'da satranç turnuvası düzenleniyor
Satranç Federasyonu İskenderun Temsilcisi Sultan Daban Cayrancı, satrancı her yaştan insanlara sevdirmeyi hedeflediklerini belirterek, 25-28 mart tarihleri arasında turnuva düzenlediklerini açıkladı.
Hatay'da satranç il birinciliği şampiyonası sona erdi
Hatay Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Rıza Tütüncüoğlu, Satranç İl Temsilcisi Sultan Daban, Başhakem Osman Özdemir ve diğer davetliler dereceye giren sporculara başarı belgelerini ve madalyalarını verdiler.
Türkiye Satranç Federasyonu Başkan Vekili Aktar Antakya'ya geldi
Türkiye Satranç Federasyonu İl Temsilcisi Sultan Daban ise, "Bilindiği gibi Hatay satrancı Türkiye'de çok başarılı. Geçtiğimiz hafta Yunanistan'ın Selanik şehrinde düzenlenen okullar arası satranç şampiyonasında Diyap büyükaşık (13) ve Denizcan Temizkan (9) dünya ikincisi oldu.