süvari giyim

Coşkun: Hesabı iyi yaparak cesur davranıldığında kriz fırsata dönüşebilir
SAKARYA - Süvari Giyim Genel Müdürü Fatih Coşkun, krizlerin fırsata dönüşebileceğini belirterek, ”Herkesin geri çekildiği kriz dönemlerinde hesabını iyi yaparak cesur davranıldığında, kriz fırsata dönüşebilir.
Süvari’nin 2023 hedefi bin mağaza
MERSİN - Süvari Giyim Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Coşkun, 2023 hedeflerinin bin mağazaya ulaşmak olduğunu söyledi.Mersin Akdeniz Sanayici ve İşadamları Derneği’nin “İftar Buluşmaları”na konuk olan TUSKON Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Süvari Giyim Yönetim Kurulu Başkanı
Coşkun: Türkiye hazır giyimde lider ülke oldu (Özel)
ESKİŞEHİR - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın, "Hazır giyim ve tekstilde dünyayla yarışırız." sözüne, Süvari Giyim Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Coşkun’dan destek geldi.
Süvari'nin 2023 hedefi, bin mağaza
ESKİŞEHİR - Süvari Giyim Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Coşkun, 2023'te 650'si yurt dışında olmak üzere mağaza sayısını bine çıkarmayı hedeflediklerini kaydetti. Ahmet Coşkun, şirketlerin sağlıklı büyüyebilmesi için mutlaka bir ileriye dönük planının olması gerektiğini söyledi.
TUSKON Başkan Yardımcısı Coşkun: Hedefimiz olmalı, bahanemiz değil
Toplantıya, Süvari Giyim Yönetim Kurulu Başkanı ve TUSKON Başkan Yardımcısı Ahmet Coşkun, Anadolu İşadamları ve Sanayiciler Federasyonu (ANSİFED) Genel Sekreteri Mehmet Ulaşan, GESİAD Başkanı İrfan Avşar, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Kazım
'Markalaşmak için patron değil, şirket zengin olmalı'
İZMİR - Uluslararası marka olma yolunda önemli adımlar atan Süvari Giyim Yönetim Kurulu Başkanı ve TUSKON Başkan Yardımcısı Ahmet Coşkun, İzmirli genç işadamlarına tavsiyelerde bulundu. İzmir Genç İş Adamları Derneği (İGİD)’nin düzenlediği "Markalaşmada Doğru Stratejiler" konulu toplantıda konuşan Coşkun, Türkiye’de şirketlerin değil, patronlarının zengin
Süvari, personelinin resim sergisine sponsor oldu
İSTANBUL - Erkek giyimin öncü markalarından Süvari Giyim, çeşitli alanlarda yeteneği olan çalışanlarına sponsorluk desteği veriyor. Firma, bu çerçevede grafik tasarımcısı olarak çalışan ve aynı zamanda sulu boya tabloları yapan Bilal Çınar’a Espas Sanat Galerisi’nde kişisel resim sergisi açtı.
Kış güneşi hazır giyimcileri yaktı !
Süvari Giyim Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Coşkun ise şirket olarak kış aylarında cirolarını yaza göre yüzde 20-30 artırdıklarını bildirdi.Kış sıcakları tekstil sektörüne yaramadı.
Cihan TV Network, 10. yaşını kutladı
Koordinatör Yardımcısı Salih Boztaş, Kıbrıs Genç TV Yönetim Kurulu Başkanı Ertan Birinci, Rotap Saat sahibi Mehmet Ali Bal, Gençcell Sahibi Muzaffer Gölcü, Süvari Giyim Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Coşkun, Çift Geyik Karaca Giyim Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Güneş, Toshiba Türkiye Ceo’su Mehmet Engin’in, Kaynak Holding Kurumsal İletişim
İş adamları: Savaş ekonomik kriz doğurur
Süvari Giyim Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Coşkun, "Ekonomik olarak ülke savaşa girdiğinde bu kriz anlamına gelir." dedi. Coşkun, “Sağlıklı düşünerek hareket edilmelidir.
Süvari'den iş adamlarına başarı tüyoları
ZONGULDAK - Süvari Giyim Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Coşkun, yüzü gülmeyen ve değişime ayak uyduramayan firmaların iş dünyasında uzun soluklu kalamayacağını söyledi. Zonguldak İşadamları Derneği (ZONİAD)’nin Alaborina Restaurant’ta verdiği iftar yemeğine katılan TUSKON Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Süvari Giyim’in
Süvari’den 300 mağaza hedefi
AVM yatırımcıları ile dünyanın dört bir yanına gittiklerini belirten Süvari Giyim Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Coşkun, bu aralar yurt dışında büyümeye odaklandıklarını dile getirdi. Coşkun, 5’i yurt dışında franchise olmak üzere 105 mağazaya ulaştıklarını da bildirdi.
Süvari Giyim'in hedefi 300 mağazaya ulaşmak
OSMANİYE - Erkek giyim markası Süvari, 10 yıl içerisinde dünyanın birçok ülkesinden tanınan ve bilinen bir marka olmayı hedefliyor. Süvari Giyim Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Coşkun, "Hedefimizde 300 mağazaya ulaşmak var.
Süvari Giyim Başkanı Coşkun: Hedefi olan başarılı olur
KIRIKKALE - Süvari Giyim Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Coşkun, şirketlerinin başarıya ulaşmasında en büyük faktörün hedef belirlenmesi olduğunu söyledi. Coşkun, "Gözünü hedeften ayıranın gördüğü her şey bahanedir.
Süvari Giyim Başkanı Coşkun: Gözünü hedeften ayıran sadece bahane görür
MERSİN - Süvari Giyim Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Coşkun, gözünü hedeften ayıran kişinin sadece bahane göreceğini söyledi.Anamur Akdeniz Genç İşadamları ve Üreticileri Derneği (AGİAD) tarafından esnaf ve üreticilere yönelik düzenlenen program Alanya Bera Otel’de yapıldı.
"İyi planlanmış bir hedefe mutlaka ulaşılır"
OSMANİYE - Süvari Giyim Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Coşkun, iyi planlanmış bir hedefe mutlaka ulaşıldığını söyledi.Osmaniye Girişimci İşadamları Derneği (OGİAD) tarafından “Deneyimli İşadamları Tecrübelerini Paylaşıyor” konulu konferans düzenlendi.
AGİD Başkanı Coşkun: Türkiye dünyanın bir çok ülkesinden lüks yaşıyor
AGİD ve Süvari Giyim Yönetim Kurulu Başkanı olan Ahmet Coşkun, sektörde yaşamış olduğu tecrübelerini işadamları ile paylaştığı programda, herkesin kendi mesleğini en iyi bir şekilde yapması gerektiğini vurgulayarak, "Bunları yaparken
Rusya'da başarıya ulaşan Türk girişimcilerin hikayesi kitap oldu
Ardından Süvari Giyim’i Rusya pazarına taşıdı. Süvari’nin kısa sürede Kazan’da beş mağazasını açtı. Eskiden sıradan giyinen Rus erkekleri yavaş yavaş günün modasına uygun giyinmeye, Süvari’nin etkisi cadde ve sokaklarda görülmeye başladı.
Büyükelçi Pascu, x-ray cihazında ötmeyen kemeri sevdi
ADANA - Anadolu Girişimci İşadamları Derneği’nin (AGİD) davetlisi olarak Adana’ya gelen Romanya’nın Ankara Büyükelçisi Lon Pascu, Süvari Giyim'in ürünlerinden x-ray cihazında ötmeyen kemere hayran kaldı.
Adana Ticaret Lisesi'nin mezunları 35 yıl sonra buluştu
ADANA - Adana Ticaret Lisesi'nin 1975-1976 mezunları, Süvari Giyim çalışanlarından Hüseyin Kaçar ve Salih Kozan'ın uğraşları sonucu birbirlerini bularak, düzenlenen yemekte bir araya geldi.35 yıl aradan sonra gören karşılaşan Ticaret Lisesi'nin öğrencileri, saatlerce sohbet ederek, hasret giderdiler.
Tekstilcilerin ilk sel zararı tahmini: 60 milyon dolar
LC Waikiki'nin çatı kuruluşu olan Taha Grup'un yönetim kurulu üyesi Mustafa Gültepe, zararlarını 10-15 milyon lira olarak tahmin ederken, Süvari Giyim ise 2,5 milyon lira tutarında bir ziyan tahmininde bulunuyor.
Ereğlili işadamları yemekte buluştu
Yemeğe Konya Milletvekili Abdullah Çetinkaya, Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu, Aktisad Başkanı Ali Akın ve Süvari Giyim sahibi Ahmet Coşkun ile 150 iş adamı katıldı. Yemekte ERGİSAD' ın tanıtımı yapıldı.