tapanca

Dört ilde uyuşturucu operasyonu: 60 zanlı tutuklandı
çaplı tapanca, 5 adet ruhsatsız tüfek, 2 adet kurusıkı tabanca, 35 adet 9 mm. çaplı fişek ve uyuşturucu madde ticaretinden elde edildiği değerlendirilen yaklaşık 7 bin lira para ele geçirildi.
Şırnak Emniyet Müdürlüğü, silah kaçakçılarına göz açtırmıyor
ŞIRNAK - Şırnak Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü koordinesinde silah kaçakçılığının önlenmesi amacıyla yapılan çalışmalarda 20 tapanca ve bunlara ait 24 adet şarjör ele geçirildi.
Polis, 16 yaşında kızda silah ele geçirdi
A’yı (16) emniyet müdürlüğüne getiren ekipler yaptıkları üst aramada bir adet Barette marka tapanca ve tabancaya ait mermi ve şarjör ele geçirdi. Zanlının emniyetteki sorgusunun ardından savcılığın verdiği karar doğrultusunda Mardin Çocuk Esirgeme Kurumu’na gönderildi.
Cinayet soruştururken sahte altın çetesini yakaladılar
Aramalar sonucunda, üç av tüfeği, iki pompalı av tüfeği, 9 milimetre çaplı bir tapanca, menşei belli olmayan iki silah, bir kurusıkı tabanca, 9 milimetre çapında 113 tabanca fişeği, yedi av tüfeği fişeği, 24 cep telefonu, 60 sim kart, 4 bin 200 sarı renkli altın görünümlü imitasyon pul, 6 bin 350
Akademi baskınında 12 kişiyi öldüren zanlı cinayete hazırlanmış
Gadirov'un Gürcistan vatandaşı Griqoryan'la devamlı olarak telefon görüşmesi yaptığı, aynı kişi ile birlikte 500 Gürcü Larisi'ne "Makarov" markalı tapanca ve 200 lariye de 100 adet kurşun aldığı belirtildi.