tarkan toper

El bombaları ile Veli Küçük bağlantısı yine gündemde
Sanık Alparslan Arslan ve arkadaşı avukat Tarkan Toper ile Danıştay baskınından bir gün önce bir restoranda bir araya gelen iş adamı Koray Yılmaz'ın tanık olarak ifadesinin alınmasına devam edildi. Hakim Özese ve hakim Haşıloğlu, Koray Yılmaz'ın kendi üzerine kayıtlı bir cep telefonunun sahibi olduğu Karmayapı ve KSG şirketindeki ortağı Leyla Ecin'in kullandığını
Tanıklar, Doğu Perinçek'in iddiasını yalanladı
İSTANBUL - İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki Ergenekon davasında Danıştay saldırısına ilişkin tanık sıfatıyla dinlenen avukat Tarkan Toper'in ardından Koray Yılmaz'ın da ifadesine başvuruldu. İfadesi alınan Toper ve Yılmaz, Perinçek'in 'casus' iddiasını yalanladı.
Ergenekon davasında Danıştay saldırısına ilişkin tanık dinleniyor
Danıştay saldırısını gerçekleştirmekle suçlanan avukat Alparslan Arslan'ın hukuk fakültesinden arkadaşı olan Serkan Toper'in ağabeyi Tarkan Toper, eksik kalan bazı konular için tekrar tanık sıfatıyla ifade verdi.
Danıştay davasında talepler bitmek bilmiyor
Mahkeme heyeti, İstanbul TEM Şube Müdürlüğün'den tanıklardan Muzaffer Gökçimen, Koray Yılmaz, Tarkan Toper, Nejat Uysal’ın dinlenmek üzere duruşmada hazır edilmesinin istenmesini karara bağladı. Gizli tanık Aydın-1’in ise İstanbul (CMK.
Gülaltay, Mehmet Eymür ilişkilerinin mercek altına alınmasını istedi
İSTANBUL - Ergenekon ana davası sanıklarından Semih Tufan Gülaltay, Danıştay dosyası kapsamında tanık olarak dinlenen Tarkan Toper, Ertaç Giray ve Sinan Berberoğlu'nun Mehmet Eymür ekseninle irtibatlı olduklarını öne sürerek
Kurter: Alparslan Arslan'ın üzerinde iki silah gördüm
Bunun üzerine Alparslan Arslan'ın, Danıştay saldırısı öncesinde Ankara'da görüştüğü ileri sürülen avukat arkadaşı tanık Tarkan Toper'in, kimlik tesbiti yapıldıktan sonra ifadesinin alınmasına başlandı.
Ergenekon ana davasında ilk kez tanıkların dinlenmesine başlandı
Başkanı Köksal Şengün, yıllık izinde olduğu için yerine vekalet eden üye hakim Hasan Hüseyin Özese, duruşmaya çağrılan tanıklardan Sinan Berberoğlu ve Tarkan Toper'in duruşmaya gelmediğini açıkladı. Ardından da hazır olan tanıklardan Orhan Kadı, ifadesine başvurulmak üzere hakimlerin önüne çağrılırken diğer tanıklar ise mahkeme yazı işleri müdürlüğüne alındı.
Alparslan Arslan: Her şeyi mahkemede açıklamaya gerek yok
Pekgüzel, "Tarkan Toper'i kendi cep telefonunuz yerine numarası görünmeyen bir telefondan aramışsınız. Nedeni nedir? diye sordu.