tekden hastanesi yönetim kurulu

Denizlispor’un ismi, ‘Tekden Denizlispor’ olarak değişti
İmza törenine Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, Emniyet Müdürü Zeki Bulut, Özel Tekden Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kemal Tekden, Denizlispor Başkanı Süleyman Urkay, Denizlispor Teknik Direktörü Serdar Dayat ve futbolcular katıldı.
'Yaratan hepimize birer barkod vermiş: Parmak izi'
Özel Tekden Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı ve Kulak Burun Boğaz Uzmanı Dr. Kemal Tekden, insanı bir bütün olarak anlatan, insanın özelliklerini anlatan bir kitap eksikliği olduğunu düşünerek 'İnsanın Sırrı' adlı bir kitap çıkardığını belirtti.
Gurbetçiler, hastalıklarına çareyi memleketlerinde buluyor
Tekden Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kemal Tekden, "Bütün yıl yurt dışında çalışıp yıllık izinlerini kullanmak için Türkiye'ye gelen gurbetçi vatandaşlarımız güzel bir tatilin yanında yaşadıkları sağlık sorunları için de Avrupa'daki
Tekden hastanesi, gönül elçilerine veda yemeği verdi
Yemeğe, Tekden Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kemal Tekden, Başhekim Yardımcısı Dr. Yavuz Han, M. Germirli İmam Hatip Lisesi Müdürü Hayrettin Şahin, öğretmenler ve yabancı öğrenciler katıldı.
Dr. Kemal Tekden: Hemşireler en kutsal mesleği yapıyor
KAYSERİ - Özel Tekden Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kemal Tekden, Hemşireler Günü nedeniyle hastanelerinde çalışan hemşirelere gül verdi. Tekden, “Hemşireler en kutsal mesleği yapıyor.
Özel Tekden Hastanesi 'A Grubu' sınıfı aldı, fiyatını değiştirmeyecek
Özel Tekden Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Kemal Tekden, hastane personeli ile birlikte basın toplantısı düzenleyerek, SGK tarafından A Grubu sınıflandırmayı alan hastane olduklarını duyurdu. Hasta gözünde A grubu hastane olduklarını dile getiren Dr.
Özel hastaneler katkı payını hastaya tam yansıtmayacak
Özel Hastaneler Platformu Yönetim Kurulu Üyesi ve Özel Tekden Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı da olan Tekden, uygulamanın vatandaşa aynen yansıtılması halinde sektörün ciddi anlamda hasta kaybı yaşayacağına dikkat çekti.