tekin irşi

Ergenekon davasında tahliye (2)
Ergenekon ana davasında, 2006'da Cumhuriyet gazetesinin bahçesine ilk el bombasını pimini çekmeden attığı iddiasıyla yargılanan tutuklu sanık Tekin Irşi, suç vasfının değişme ihtimali ve tutuklu yattığı süre göz önünde
'Veli Küçük suçlamaları reddetmeli, Turhan Çömez kesinlikle dönmemeli'
Cumhuriyet gazetesinin bombalanmasını barmen Tekin İrşi ile birlikte yaptığı tespit edildi. Arslan'ın TİT'in kurucusu Gülaltay ile de ilişkisi olduğu iddia edildi. Babasıyla gerekli görüşmeler yapıldı.
Danıştay ve Ergenekon davası birleşti (2)
Duruşmaya tutuklu sanıklar Alparslan Arslan, Erhan Timuroğlu, Süleyman Esen, Osman Yıldırım, İsmail Sağır ve Tekin İrşi ile sanık avukatları ve müdahil avukatları katıldı. Duruşma başında Alparslan Aslan, salonda bağırmaya başlayınca mahkeme heyeti başkanı, düzeni bozacak hareketlerde bulunduğu gerekçesiyle sanığın salon dışına çıkarılmasını
Danıştay saldırısında bozma kararını duyan sanıklar, mahkemeyi birbirine kattı
Duruşmaya tutuklu sanıklar Alparslan Aslan, Erhan Timuroğlu, Süleyman Esen, Osman Yıldırım, İsmail Sağır ve Tekin İrşi ile sanık ve müdahil avukatları katıldı. "OĞLUM KULLANILDI"
Danıştay davasında, Ergenekon davasına bakan mahkemenin görüşü beklenecek (2)
Duruşmaya tutuklu sanıklar Alparslan Aslan, Erhan Timuroğlu, Süleyman Esen, Osman Yıldırım, İsmail Sağır ve Tekin Irşi ile tutuksuz sanık Aykut Metin Şükre, sanık avukatları ve müdahil avukatları katıldı.