tekin tangün

İş yeri önüne bomba koyan sanıklara 23 yıl hapis
Ağır Ceza Mahkemesi’ndeki duruşmaya tutuklu sanıklar Tekin Tangün ve Aysun Akdağ getirildi. Duruşmada son savunmalarını yapan sanıklar suçlamaları reddetti. Sanık Tekin Tangün, “Savunmalarımızı yaptık, vicdanınıza bırakıyorum.
Mahkeme Başkanı: 'Davalar uzuyor' diyenlerin uzatmaya çalışmasına şaşıyoruz
Duruşmada tutuklu sanıklar Tekin Tangün ile Aysun Akdağ hazır bulundu. Tangün’ün avukatı Adil Güreşçi, bomba bulunduğu tarihte müvekkilinin şehir dışında olduğunu iddia etti. Polis bilirkişilerin düzenlediği raporda, müvekkili ile irtibatlandırılmak istenen telefon ile bomba düzeneğindeki telefon arasında görüşme olduğu bilgisinin
DHKP/C'li müvekkilini Erhan Tuncel örneğiyle savundu
Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmaya tutuklu sanıklar Tekin Tangün ve Aysun Akdağ getirildi. Duruşmada savunma yapan sanık avukatı Ebru Timtik, “Bir yerde bomba patladığında polis ilk olarak çevredeki güvenlik kameralarını inceler.
Bomba zanlısı, kendisini yakalayan polisleri kapkaççı sanmış
Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya tutuklu sanık Tekin Tangün ve Aysun Akdağ katıldı. DHKP/C örgütünün üyesi olmadığını söyleyen Akdağ, herhangi bir yere patlayıcı madde koymadığını belirtti. Gözaltına alındığında üzerinde Aylin Yıldız isimli sahte kimlik olduğunu ifade eden Akdağ, "Şu an hükümlüyüm.