teşekkür etmek

Şükrü Ergün: Çok güzel bir galibiyet aldığımız için çok mutluyuz
Ayrıca taraftarlarımıza da yönetim kurulumuz adına teşekkür etmek istiyorum." şeklinde konuştu.Galatasaray'ın stoper mevkiine transferi gündemde olan Arjantin'in Boca Juniors'ta forma giyen Guillermo Burdisso ile ilgili bir soruya da Şükrü Ergün, "Doğrudur; ama atılmış
Ali Palabıyık: Korkulan değil sevilen hakem olmak istiyorum
Onun da bana çok yardımları dokundu, kendisine de çok teşekkür etmek isterim. Maçlara motive olma konusuna gelirsek; üst düzey hakemlerimizden bu konuda sürekli görüş aldığımı söyleyebilirim. Konsantrasyonla ilgili önceden eğitim de almıştım.
Gül: Türkiye ekonomisi, Avrupa ekonomisinden daha istikrarlı
Bundan dolayı da Sayın Cumhurbaşkanı nezdinde tüm İtalya halkına ve hükümetlerine teşekkür etmek istiyorum. Bu desteğinizin güçlü bir şekilde devam edeceğine de inanıyorum. Türkiye'nin birinci hedefi müzakereleri başarıyla tamamlamaktır.
Hasan Şaş: Adanalı Fatih Terim'e vefasını gösterdi
Burada emeği geçen ve isimin verilmesini düşünenlere teşekkür etmek gerekli kanısındayım.” dedi. Stadyumun taşınması konusuna da değinen Hasan Şaş, Adana’nın artık yeni bir stada ihtiyacı olduğunu vurguladı.
İbrahim Kızıl, Gaziantepspor'a yeniden başkan seçildi
"Bu süreçte gerek Bakan hanımımız, gerek Valimiz, gerek Milletvekillerimiz, Gaziantepspor için yaptığı çabalardan dolayıda yinede sizlerin önünde teşekkür etmek istiyorum. Yaptıkları birleştirici ve Gaziantepspor’un geleceğiyle ilgili iyi projelerinden dolayı insanları bir araya getirmelerinden dolayı teşekkür etmek istiyorum
Aziz Yıldırım öğrencilere karne dağıttı
Başkanım size de teşekkür etmek istiyorum. Beni ve Turan bey'i buraya atadığınızda bizi neyin beklediğini bilmiyorduk. Sizin eğitim konusunda çizdiğiniz vizyon da devam ediyor.
Terim: Ege Kupası yıldız futbolcu olabilmek için çok önemli bir turnuva
Burada Manisa başta olmak üzere çeşitli illerdeki bütün sporseverlere de hizmeti geçenlere teşekkür etmek lazım. Eğer önümüzdeki yıllarda daha yeni ülkeler ekleyebilirsek, üzerine koyabilirsek, değiştirebilirsek daha güzel şekilde daha mutlu olacağız.
Engin Baytar: Yaptığını adamlık sanıyor ama değil
Ona buradan teşekkür etmek istiyorum. Yaptığı, adamlık değil ama onun tabiriyle adamlık... Bana bu tecrübeyi yaşattığı için teşekkürler.
Daum: Transferlerle daha güçlü olacağız
Takımımıza gerçekten teşekkür etmek istiyorum. Özveriyle çalıştılar. Toplantılar da uzun sürdü. Bunlar bir değişim olarak futbolcuların önüne sunuldu. Futbolcularımız da bunu iyi idrak etti.
Bilal Kısa: Her inişin bir çıkışı var
Buradan Fatih Hocaya teşekkür etmek istiyorum. Kariyerimdeki iki farklı dönemde Milli Takım'da oynama şansını bana Fatih Hoca verdi. Ben de bana duyulan bu güveni boşa çıkarmamaya çalışacağım tüm gayretimle.
TBF Başkanı Turgay Demirel'den yeni yıl mesajı
Türk Basketbolunun bugünlere gelmesine katkı veren ve bu yıl alınan başarılı sonuçlarda emeği geçen herkese bir kere daha teşekkür etmek istiyorum.2013 yılı için Stratejik Planımızda belirlediğimiz hedeflere yönelik olarak; halen geliştirmeye devam ettiğimiz yeni internet sitemiz ve yeni bir yaklaşım ile oluşturulan
Muaythai yarı final müsabakaları Tatvan’da yapıldı
Mahmut Doğru'ya, sponsorlarımıza, kulüplerimize, emeği geçen herkese teşekkür etmek istiyorum. Bugün Tatvan'da tüm arkadaşlarımızla beraber başarılı bir organizasyon daha gerçekleştirmenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.
Muaythai yarı final müsabakaları Tatvan’da yapıldı
Mahmut Doğru'ya, sponsorlarımıza, kulüplerimize, emeği geçen herkese teşekkür etmek istiyorum. Bugün Tatvan’da tüm arkadaşlarımızla beraber başarılı bir organizasyon daha gerçekleştirmenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.
TÜSİAD Başkanı: Demokrasi ve inşa ettiğimiz kurumların üzerine titremeliyiz
BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, kente ve ülkeye değer katan girişimcilere teşekkür etmek ve örnek başarılarını alkışlamak için bu ödül törenini düzenlediklerini ifade etti. Global ekonomik çalkantılara rağmen Türkiye ekonomisinin büyümesini sağladığının altını çizen Burkay, şunları söyledi: "2013 yılında dünya ekonomisi 2012 yılının da altında
Bitlis Eren’de çifte galibiyet sevinci yaşanıyor
Aygün, "Müsabakaların gerçekleşmesinde emek veren her kademedeki idareci, hakem, antrenör ve sporculara da ayrıca teşekkür etmek istiyorum." diyerek konuşmasını şöyle tamamladı:"Üniversitemizde spor kültürünün yayılması ve spor heyecanının artması için fiziki donanım ve altyapı eksikliklerimize rağmen elimizden gelen gayretleri sarf ediyoruz
Daum: Daum ya da Batalla önemli değil; önemli olan Bursaspor
Seyirciye teşekkür etmek istiyorum. 90 dakika üst seviyede destek verdiler."Şamil, Batala ile ilgili ise şunları dile getirdi: "Biz bir aileyiz. Aile içinde her zaman ufak tefek sorunlar olur.
Sergen Yalçın imzayı attı, lisans için de ‘Belge sadece kağıt parçası’ dedi
Yalçın, “Öncelikle ben başkana, sayın başkan bana ve ekibime duyduğu güvenden dolayı çok teşekkür etmek istiyorum. Çünkü benim görevi kabul etmemin en büyük nedeni başkanın bize olan güvenci ve inancıydı.
Ersun Yanal: Biz Fenerbahçe ailesi olarak bir bütünüz
Başkanımıza da teşekkür etmek istiyorum; kendisi de bizimle beraberdi. Çok güzel bire ambiyanstı Genel konularla konuşma fırsatı yakaladık ve saygıdeğer hocamızla tanışma fırsatı buldum. Kendi adıma çok mutlu oldum.
Kocasinan'dan engelli sporculara destek
Her zaman artarak devam eden katkı ve desteklerinden dolayı teşekkür etmek istediklerini vurgulayan Hayri Naziksoy, "Sporcularımız Mersin'de yelkenli kullanmayı öğrendi, desteklerinizle Yamula Barajı'nda bir yarışma düzenlemek istiyoruz" diyerek plaket takdim etti.
Market dolabının tasarımı, tasarruf ve çevreci özelliği ödül getirdi
Bu başarıda emeği geçen KOSGEB yönetimine ve şirket çalışanlarımıza ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum.” dedi. 60 yıl önce bir torna atölyesinde babaları Mustafa Filiz tarafından temeli atılan şirketlerinin, bugün gelinen noktada iki fabrika ve 200 çalışanla 12 milyon dolarlık ihracata
Daum: Fenerbahçe maçını geride bıraktık, Sivas'tan puanlar almak istiyoruz
Burada sağlık ekibimize çok teşekkür etmek istiyorum. Serdar'ın ayağını görenler ne çabuk geri döndüğünü düşünebilirlerdi. Sağlık ekibimiz gerçekten çok iyi çalışıyor.
Mehmet Ali Aydınlar’dan teşekkür mesajı
"Aynı şekilde birbirinden değerli takım arkadaşlarıma gösterilen teveccüh için de sizlere onlar adına bir kez daha teşekkür etmek isterim. Bugün sadece Fenerbahçe camiası değil, tüm Türkiye bir seçimde nasıl davranılması gerektiğini, nezaket ve centilmenlik içerisinde nasıl davranılabileceğini
Mut'ta yapılan,Türkiye Büyükler Judo şampiyonası sona erdi
birinciliği elde eden Belkız Zehra Kaya ise öncelikler 3 gün boyunca burada çok yakın bir ilgi gördüklerini belirterek, Mut Belediye Başkanı Murat Orhan’a çok teşekkür etmek istediğini söyledi.Burada yapılan şampiyonanın kendisi için bir araç olduğunu belirten şampiyon judocu Kaya, "Amacım 2016 yılında Rio’da yapılacak olimpiyatlardır.
Gürcistan’da Saakaşvili dönemi sona erdi
Rus basınında yer alan haberlere göre, Tiflis’te bulunan parti merkezinde toplanan vatandaşlara hitap eden Margvelaşvili, “Beni destekleyen herkese teşekkür etmek istiyorum. Başbakanımız bugünkü zaferi kolaylaştırdı…” dedi.
Hülya Koçyiğit için ‘saygı gecesi’ düzenlendi
Ben huzurlarınızda onlara tekrar teşekkür etmek istiyorum." dedi. “BÜTÜN HAYALİM İNSANLARI MUTLU GÖRMEK”Senama sevgisinin bitmediğini, sinema sevgisi demenin, kamerayı, ışığı ya da sadece alkışı sevmek olmadığını vurgulayan Koçyiğit şunları kaydetti: “Gerçek anlamda
Tapu ve Kadastro Genel Müdürü Davut Güney, TAKBİS sistemini yerinde gördü
SAMSUN - Türkiye'ye örnek olan Tapu ve Kadastro Bilgi Sistemi (TAKBİS) Samsun modelini yerinde incelemek ve destek verenlere teşekkür etmek için Samsun’a gelen Tapu ve Kadastro Genel Müdürü Davut Güney, Samsun Valisi Hüseyin
DÜZELTME- Türkiye’nin acilen lojistik master planı hazırlanmalı
Bize destek olan gerek rektörümüz, gerek dekanımız, gerekse hocalarımız ve asistan arkadaşlarıma teşekkür etmek istiyorum." dedi. Lojistik günümüzde dünyanın gündemindeki en popüler konulardan birisi olduğunu ifadene eden Yrd.
Kiev’de yeni bir Türk Kültür Merkezi açıldı
Bu konuda emeği geçen herkese teşekkür etmek lazım. Türkçenin burada Ukraynalılar tarafından dile getirilmesi; şarkılarla şiirlerle dillendirilmesi gerçekten bir Türk olarak bize gurur verdi. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.
"Türkiye’nin acilen lojistik master planı hazırlanmalı"
Bize destek olan gerek rektörümüz, gerek dekanımız, gerekse hocalarımız ve asistan arkadaşlarıma teşekkür etmek istiyorum.” dedi. Lojistik günümüzde dünyanın gündemindeki en popüler konulardan birisi olduğunu ifadene eden Yrd.
Nicola Jurcevic: 1 puandan memnun değiliz
Çaykur Rizespor'a da teşekkür etmek istiyorum. çok iyi mücadele ettiler. Açık futbol oynadılar." diye konuştu.Bir soru üzerine Bilic'in kulübede olmayışının ise takımı etkilediğini kaydeden Jurcevic, "Bugünkü maçla birlikte cezasını tamamladı.
Seçimi kazanan Aliyev halka seslendi
Aliyev sözlerini şu şekilde tamamladı ''Ben bir kez daha size son on yıl boyunca bana gösterdiğiniz büyük destekten dolayı teşekkür etmek istiyorum. Bir daha sizi temin etmek isterim ki, tüm gücümle halkımızın refahı, devletimizin güçlendirilmesi için çalışacağım.
Bakan Çağlayan, Amerika'da Türk mermerini inceledi
JFK Havalimanı idaresi mermer hediyesine teşekkür etmek adına terminalin en görülür yerine hem bağışlayan ülkeye ait bir yazı hem de Türkiye'yi tanıtan Hezarfen Ahmet Çelebi ile Anadolu Medeniyetleri ile ilgili mermerden yapılan iki büyük boy rölyef koyma kararı aldı
Kurban pazarından çeyrek altınlı promosyon
dağıtacak olan Belediye, hem vatandaşları her ortamda kitapla buluşturarak okumayı teşvik, hem de Kurnaköy Kurban Satış ve Kesim alanını tercih ettikleri için teşekkür etmek amacını taşıyor. Kurbanlık girişlerinin başladığı alanda 3.
Bosna-Hersek'ten Fatih'in ahdnamesini getirdiler
İzmir’de olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirterek, “Özellikle savaş zamanında Doboj halkına Türkiye vatandaşları olarak destek verdiğiniz için sizlere teşekkür etmek istiyorum. İşbirliğimizin giderek kuvvetleneceğine inanıyorum.
Kayseri Erciyesspor – Kayserispor maç sonu değerlendirmeler
Taraftara da teşekkür etmek istiyorum. Mücadele sahadaydı ve onlarda destekledi. Türk futbolunun istediği buydu ve umarım bu örnek olur." şeklinde konuştu.
Bursa Tarım Fuarı kapılarını açtı
Ama dolu tarafını da dolduranlara teşekkür etmek lazım. Başkanım bizim de morale, motivasyona ihtiyacımız var. Bu tip toplantılarda sadece sadece bardağın boş tarafı ile ilgilenip, hiç dolusuna bakmamak da biraz hakkaniyete uygun değil diye düşünüyorum.
Somali Başbakanı, şehit özel harekatçı için Ankara'da
Bu sevile ile Türkiye’ye teşekkür etmek için buradayım. Ayrıca geçtiğimiz Ramazan ayında başkent Mogadişu’da görevi sırasında şehit edilen özel harekatçı polis memuru için başsağlığı dilemek için Türkiye’deyiz.
Aysal, Terim'in ardından Melo'yu da göndecek iddiası
Melo, Terim ile ikisinin olduğu kare için; "Bu satırları sevgili hocam Sayın Fatih Terim'e beraber geçirdiğimiz 2 inanılmaz seneden dolayı teşekkür etmek için yazıyorum." diyerek şu ifadeleri kullandı:
Kimse Yok mu'nun yardımları Afganistan’daki selzedelere ulaştı
Afganistan Devleti ve Srobi halkı tarafından bu yaptıkları insanı yardımlarından teşekkür etmek istiyorum. Afgan-Türk okulları bu yardımlara vesile oldukları için teşekkür ediyorum. Ayrıca, Kimse yok mu Derneği'nin geçen ay selde hasar görmüş ailelere gönderdiği yardımlardan da teşekkür etmek istiyorum.
Vali Güzeloğlu: Ahilik, ekonomik faaliyetten ziyade insan olma erdemidir
kapatan, helal teri ve emeğini evine götürüp ve paylaştırırken, Mersin’in birlik ve beraberliğine katkı koyan siz değerli esnaflarımıza gönülden ve yürekten teşekkür etmek istiyorum." dedi. MESOB Başkanı Talat Dinçer ise esnaf ve sanatkar kesiminin küreselleşmenin olumsuz etkilerini son yıllarda yoğun bir şekilde yaşadığına dikkat çekerek, "İlimizde
Aydınlar: Gelinen noktayı yönetim hala anlamamış
mesajla, yapmış olduğum açıklamalardan “tatmin olduklarını” ifade ederek güzel duygularını dile getiren Fenerbahçe Kongre Üyeleri ve camia mensuplarına teşekkür etmek isterim.Sanırım burada dikkat çekilmesi gereken nokta; kamuoyu, Fenerbahçe kongre üyeleri ve Fenerbahçe camiası gelinen noktayı en ince ayrıntılarına kadar anlamış olmalarına
Elazığspor, Torku Konyaspor'u 2 golle geçti
İki kaleciye de teşekkür etmek lazım. Maç 5 veya 6 golle bitmeliydi. Takımımdan mutluyum. Birbirlerine yardımda bulundular. Bu bizim ilk maçımızdı gol yemedik" ifadelerini kullandı.
Kılıçdaroğlu: 12 Eylül yasaları değişmeden sağlıklı demokrasi olmaz
Yürekten teşekkür etmek lazım. Onlara kendi akademik bilgilerini o komisyona katıyorlar ve güzel bir çalışma yapılıyor.” şeklinde konuştu.
Boğulmaktan kurtulan hemşire, polis memuruna teşekkür etti
O arkadaşa da ulaşmaya çalışıyoruz, teşekkür etmek istiyorum." diye konuştu. Budak'ın eşi Oğuz Budak da, karısını hastanede gördüğünü, olayın görüntülerini izleyince adeta şoke olduğunu anlattı.
Turgay Demirel: Tanjevic'in istifasını kabul edeceğiz
Koçumuza her türlü çaba ve çalışmaları için herkesin huzurunda bir kez daha teşekkür etmek istiyorum." diye konuştu.Tanjevic'in çok önemli bir hastalıkla baş etmek zorunda kaldığını belirten Başkan Demirel, "6 ay önceki rahatsızlığına rağmen Tanjevic Milli Takım'ın başında kaldı
Hasan Arat: IOC Tokyo'yu seçerek riskli bir karar aldı
Bu yüzden bize bu konuda desteği olan herkese başta Türk halkına çok teşekkür etmek istiyorum. Eğitim adına iyi bir çalışma yapıldı. Daha iyisi bundan sonra yine yapılabilir ama bu takdir devletimizindir.
“Türkiye - Özbekistan ilişkileri daha da yüksek seviyeye çıkacak”
Bunun için ben her zaman Türk kardeşlerime teşekkür etmek istiyorum.’’ dedi.İki ülke ilişkilerine de değinen Kadirov, “İlişkilerimizin gelinen noktadan daha yüksek seviyeye çıkacağı inancındayım.
Ali Koç, 2020'nin İstanbul'a verileceğine inanıyor
Hükümete de burada teşekkür etmek istiyorum. Başbakanımıza ve spor bakanımıza verdikleri destekden dolayı teşekkür etmek istiyorum. Bunlar vitrine çıkanlar.
Terim: Kaybetmeden kazanarak rakiplerimizin kaybetmesini bekleyeceğiz
Bizden önceki arkadaşlara teşekkür etmek lazım. İyi niyetle ellerinden geleni yapmışlardır.” cevabını verdi.Milli takımın puan kaybetme ve beraberlik lüksü olmadığını vurgulayan Terim, sadece kendilerinin fikstürünün diğerlerine göre daha kötü olduğunu ifade etti.
Uzaya götüreceği 3 şeyi hemşehrileri hediye etti
belirterek, Kaygısız’ın uzayda yanında bulunduracağı malzemeler içerisinde Kuran-ı Kerim,seccade ve Türk bayrağı bulunduracak olmasından dolayı da kendisine teşekkür etmek için böyle bir tören düzenlemeyi uygun gördüklerini ifade etti.