tetik

Fenerbahçe'nin genç boksörleri rakiplerine ringi dar etti
Ankara Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Şefik Tetik Boks Eğitim Merkezi'nde 20 kulüpten 94 sporcunun katılımı ile düzenlenen şampiyona tribünleri dolduran sporcu yakınlarının ve boks severlerin tezahüratları altında yapılan final maçları ile sona erdi.
Kılıçdaroğlu, Kışlalı’yı andı
Biz bu ve benzeri katliamları sadece kınamıyoruz, aynı zamanda lanetliyor ve gerçek katillerden de, onlara tetik çektirenlerden de hesap soracağımızı bir kez daha hatırlatıyoruz. 21 Ekim 1999’da evinin önünde uğradığı bombalı saldırı sonucu hayatını kaybeden Prof.
AK Parti'den Kılıçdaroğlu'nun 60 maddeyi geçirelim önerisine olumlu cevap
Terör sadece birine tetik çekip birini öldürmek değil. O silahı satın alıp eline vermek, insan kaynağı, lojistik destek sağlamak, terörü meşrulaştırmak çabası içinde olmaktır. O insanın adam öldürmeye azmettirmek diye bir kavram var hukukta.
Diyarbakır’da kaçak silah atölyesi ortaya çıkarıldı
mikrodalga fırın, 1 adet taşlama makinesi, 1 adet tabanca gövdesi, 1 adet tabanca gövdesi ve namlu kısmı, 16 adet sürgü, 13 adet ateşleme mekanizması, 3 adet tetik aparatı, 3 adet tetik, 7 adet manivela, 19 adet eğe, 1 adet demir açma torna anahtarı, 16 adet demir torna makinesi aparatı, 5 adet zımpara taşı, 4 adet zımpara
Fiba Grubu'nun Romanya'daki bankasının başkanlığına Yakup Çil getirildi
Credit Europe Bank yönetim kurulu başkanlığı, Ömer Tetik’in Banka Transilvania’ya geçişi ile boşalmıştı. Çil, Romanya Merkez Bankası’nın onayından sonra göreve resmen başlayacak. (CİHAN)
‘Künyesiz haber siteleri ülkenin huzur ve güvenliğini tehdit ediyor’
Kurucu Başkan Erol Uçkan’ın yeniden seçildiği genel kurulda, yönetime Mutlu Kelişti, İsmail Çegeli, Bülent Tetik ve Yunus Bayraktar girdi. (CİHAN)
Otomobil sulama kanalına uçtu: 3 ölü, 2 yaralı
Ahmet Tetik yönetimindeki 23 AE 597 plakalı otomobilde bulunan İsmail Tetik (70), Sabiha Tetik (70) ve Sahra Çiftçi (58) düştükleri kanalda boğularak hayatını kaybetti. Aynı otomobilde bulunan Ahmet ve Halil Tetik ise yaralı olarak kurtarıldı.
CHP’liler Mısır’daki darbeyi protesto etti
Darbelere maruz kalmış, yöneticileri tutuklanmış, varlıklarına el konulmuş, darbelere zemin hazırlayanların çektiği tetik sonucu üyeleri öldürülmüş bir siyasi partiyiz. Üyeleri işkenceden geçirilmiş bir partinin mensupları olarak darbelerin ne kadar yıkıcı olduğun bilen siyasileriz.
Kas spazmı ağrıları'kuru iğneleme' yöntemi ile tedavi ediliyor
Elif Berber Menekşe, metot ile çeşitli uzunluktaki çok ince olan iğnelerin kaslardaki spazmın oluşturduğu tetik noktalara batırılarak yarım saat bekletilmesi ile 5 dakikada bir yapılan çevirme yöntemi ile spazm olan tetik noktanın hızlıca çözülmesinin sağlandığını bilgisini
Lavantanın merkezi Keçiborlu'da hasat başladı
Lavanta üretimi ile uğraşan bir başka üretici Kazım Tetik ise normalde hasadın 25 Ağustosgibi başladığını, ancak bu yıl havaların sıcak gitmesinden dolayı 10 gün erken başladığını söyledi. Lavanta hasadının ortalama 1 ay sürdüğünü bildiren Tetik, lavantanın hasat edilmesi ile ilgili şöyle konuştu: "Sabah ortalık aydınlandığında saat 05:30 gibi lavanta biçimine
Bahçeli'den seçim genelgesi: Bu demokratik fırsat tarihi bir milat olacaktır
birbirine düşmesi olduğunu savunan Bahçeli, "İhanet süreciyle zaman kazanan, enerji toplayan, gerekli ikmalleri yapan terör örgütü, şimdilerde kan dökmek, tetik çekmek ve şiddetli saldırılarını yeniden başlatmak için adeta gün saymaktadır.
Şehit aileleri ve gazilere anlamlı ziyaret
Ziyaretler kapsamında; şehit Engin Sezer'in Serintepe köyündeki ailesi, gazi Hikmet Tetik'in Ormanlı'daki evi, gazi Orhan Cebeci ve Birol Temel'in Yeşilköy'deki evleri, gazi Nazım Kaya'nın Toyfanlı köyündeki evi, şehit Asım Çömeten'in Işıklı köyündeki evi, Ereğli merkezde ise gazi Halim Yaman, Hasan
Powerade Runfire Capadoccia başladı
İki yıldır ultra maraton koşan sporcu Özgür Tetik ise, altı gün sürecek bu serüven için herkese başarılar diledi. “Barefoot Ted” (Çıplak ayak Ted) olarak tanınan dünyaca ünlü sporcu Ted McDonald, yine kendisine lakabını da veren, kendi tasarladığı sandaletlere koşacağını belirtti.
Veli Küçük'ün kızı, Danıştay dosyasının ayrılmasını istedi
Zira, Cumhuriyet Gazetesi eylemleri ile tetik çekilmiş ve eylem Danıştay baskını ile tamamlanmıştır." iddiasında bulundu.Küçük'ün, Danıştay dosyasının Ergenekon davasından ayrılmasını talep ederek sunumunu tamamlamasının ardından sanık Osman Yıldırım, konuşmak için söz istedi.
Solmaz: Saldırı bir korkutma değil direkt cana kasttı
Ben de tabancayla tetik sesi arası ne kadar bir mesafeyse o arada arabamın arkasından eğilerek Ulupark'a doğru kaçtım. 4 el ateş etti. 3'ü çok yakınıma isabet etti.
Çarşamba, boks takımı Türkiye şampiyonasına hazırlanıyor
Türkiye Şampiyonası'na katılacak sporcuları makamında kabul eden Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, ayrıca, 15 - 19 Mayıs 2013 tarihleri arasında Ankara Şefik Tetik Boks Salonu’nda düzenlenen boks müsabakalarında dereceye giren belediye sporcularını altın ve çeşitli hediyelerle ödüllendirdi.
Yunanlı futbolcular ile Galatasaraylı futbolcular dostluk maçı yaptı
Bu geziye Sakarya'dan 96 yaşında Habil Tetik adında bir amcada katıldı. Biz göçmenlerin bırakıp geldiği yerleri gezerken Habil amcanın köyü olan Edessa'nın Panagitsa köyüne geldik ve orada Yunanistan'ın eski futbolcusu olan Niko ile karşılaştık.
Bozdağ: Kılıçdaroğlu, eli kanlı Esad’ın savunuculuğunu yapıyor
Darda olana, zorda olana, ölümle baş başa olana, şakağında tetik çekilmiş vaziyette duran insanlara kapımızı kapatamayız, gözümüzü kapatamayız, kulağımızı kapatamayız." diye konuştu.
33 erin şehit edildiği Bingöl saldırısından sağ kurtulanlar gazilik istiyor
"Kafanıza bir kez tetik düşürülsün." ifadeleriyle geçirdikleri korku dolu dakikalara işaret eden Omay, “Elbette kırgınlıklarımız var. Yeni yasal düzenlemelerden sivil vatandaşlar bile yararlandı.
Bal ormanında inceleme yapıldı
Belediye Başkanı Rıfkı Gültekin, Odun Dışı Şube Müdürü Yakup Varlı, Ereğli Orman İşletme Müdürü İsmail Poyraz, Ereğli Orman İşletme Müdür Yardımcısı İdris Tetik, bazı ZAYBİR yöneticileri hazır bulundu.
Bahçeli: Provokasyonlara imkan vermeden bu yükün altından kalkmalıyız
Tetik çeken elleri hangi mihraklar ve hangi güç merkezleri yönlendirmiştir? Bombalar Türkiye’ye nasıl sokulmuş, bu sırada istihbarat neyle meşgul olmuştur?
Fermalı Av Köpeği yarışması sona erdi
Alman ırkı yetişkin kategorisinde İrfan Tetik’in Boncuk isimli köpeği birinci, Murat Özcan’ın ‘hektor’ isimli köpeği ikinci, Turgay Öztürk’ün ‘unda’ isimli köpeği üçüncü oldu. Genç Alman ırkında ise Turgay Sürücü’nün ‘duman’ isimli köpeği birinci, Fevzi Aspirin’in ‘Conti’ isimli köpeği ikinci, Murat Özcan’ın ‘artur’ isimli köpeği üçüncü oldu.
"Yaralı o kadar çoktu ki, ilk müdahalemizi ıslak mendille kendimiz yaptık"
Saldırıda yaralananlardan biri de 37 yaşındaki Mehmet Tetik. Camide namaz kıldıktan sonra bakkala giden ve ilk patlamaya burada yakalanan Tetik, bir anda kendisini metrelerce uzakta buldu. Bilinci kaybolur gibi olan ve zorlukla kendine gelen Tetik, ayağa kalktığında karşısında toz bulutu kaplamış bir çevre ve yerde yatan insanlar gördüğünü söyledi.
Tıraş sırasında yüzünüz ağrıyorsa dikkat; nevraljiniz olabilir
Nevraljik ağrı, aniden ortaya çıkmakla birlikte ağrılı bölgede belli tetik noktaları etkileyen yüz yıkama, tıraş olma, diş fırçalama, konuşma, elle dokunma gibi uyaranlar ile uyarılabilir veya şiddetlenebilir.
Öğrencilerden okul eylemi
Çocuğu ilkokulda okuyan Gökmen Tetik, yetkililerin velilere ilk okul ve orta okulun ayrılacağı bilgisini verdiklerini ancak bu uygulamadan memnun olmadıklarını anlattı. Tetik, “Biz bunu istemiyoruz.
Romanya'daki Türk CEO'ları krizi görüştü: Zor dönemde dayanışma çok önemli
Büyükelçi Ömür Şölendil’in de katıldığı panelde konuşan Credit Europe Bank Genel Müdürü Ömer Tetik, Romanya’nın krizi iyi yönettiğini ifade ederek, özellikle merkez bankasının aldığı tedbirler ve politik istikrarla ülkenin büyüme trendine girdiğini belirtti.
Şehit ailesi: Süreç 2004’te yaşansaydı da oğlumu kaybetmeseydim
Şehit babası Şakir Tetik, evlat acısının çok zor olduğunu, ancak başka evlatların ölmemesi için bu sorunun bir an önce bitmesini istedi. Şehit babası Tetik, “Keşke 2004’te bitseydi de benim yavrum şu anda hayatta olsaydı.
Mamaklı boksörler sevindirdi
ANKARA - Ankara Mamak Belediyesi Spor Kulübü Boks Takımı, 19 Mayıs Stadyumu Şefik Tetik Boks Salonu'nda düzenlenen "18 Mart Şehitleri Anma" müsabakasında 1 birincilik, 3 ikincilik elde etti.Belediye Başkanı Mesut Akgül, Mamaklı gençlerin umut vaat ettiğini söyleyerek, "Sporcularımız, bizlerin göğsünü her zaman kabartacak başarılara imza atacaklardır
Efendimizi anmaya gelenler meydana sığmadı
Programın açılış konuşmasını yapanı Dernek Başkanı Mehmet Tetik, soğuk havaya rağmen meydanı dolduran misafirlere teşekkür etti. Yarışma hakkında bilgi veren Tetik, “İlçemizde 2 bin 118 lise öğrencisi Efendimizin hayatını okudu.
Stres, kadınlarda çeneyi düşürüyor
Diş hekimi Mehmet Emin Toprak, hastalığın ilerlemesini durdurmak için gece takılan dişlik (splint), tetik noktalara ise akapunktur uygulandığını söyledi. Dt. Toprak, gerekli durumlarda hastayı rahatlatmak ve stresi ortadan kaldırmak için yatıştırıcı ilaçlar kullanılabildiğini, çiğneme kaslarına botoks uygulanabildiğini ifade
Otomotivciler Bursa’daki fuarın sponsoru oldu
Rusya Otomotiv Forumu’nun ilk gününe konuşmacı olarak katılan OİB YK Üyesi ve TİM Rusya Ülke Masası Koordinatörü Şükrü Tetik ise Türkiye ile Rusya arasında gelişen dış ticaret ilişkilerine dikkat çekti.
Uzmanlar uyarıyor bazı alerjilerin mevsimsel ilişkisine dikkat edin!
YAĞIŞLI HAVALAR ASTIM NÖBETLERİNİ TETİKLEYEBİLİRUzm. Dr. Yunus Yılmaz, mevsimsel değişimlerde astımlı kişilerin çoğu zaman kendilerini tamamen normal hissettiklerini ve hiçbir şikayetlerinin olmadığını, oysa bazen durup dururken aniden tıkanabileceklerini
Bergama Eğitim Gönüllüleri Derneği 'Gençler O’nu Okuyor' yarışması düzenledi
Konu ile ilgili bir basın toplantısı düzenleyen Eğitim Gönüllüleri Derneği Başkanı Mehmet Tetik, eğitim danışmanı Nazmi Peker ile yönetim kurulu üyeleri Musa Beydilli ve Yusuf Girgin, yarışmanın ayrıntılarını anlattılar.
Ereğli’de bal ormanları oluşturuluyor
Ereğli Orman İşletme Müdür Yardımcısı İdris Tetik de bal ormanı oluşturmayı planladıkları alana 5 bin kestane fidanı, 10 bin ıhlamur fidanı, 3 bin akasya fidanı ile yan türleri dikeceklerini söyledi.Çaylıoğlu Belediye Başkanı Rıfkı Gültekin ise bal ormanı için beldelerindeki ormanlık alanın tercih edilmesinden memnunluk duyduğunu belirerek, “Bölgemizdeki ormanlar
Köy lisesi 'Anne Üniversitesi' projesi başlattı
Dersler İzmir Üniversitesi'nden akademisyenler, Bergama İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Duman, Bergama Rehberlik Araştırma Merkezi Müdürü Mehmet Tetik ve Müdür Yardımcısı Mehmet Can, Yukarıbey Köyü 10 No'lu Sağlık Merkezi'nden Dr.
Satrancın şampiyonları belli oldu
Erol Tetik, 3. Adil Alp Öz, Centilmen Sporcu A. Hakan Topal, Yıldızlar Kategorisinde, 1. Atakan Şahin, 2. M.
Kimliği kaybolunca hayatı alt üst oldu
Kaybolan kimliği Mehmet Tetik adında başka bir vatandaş bularak kimliğe kendi fotoğrafını koydu. Kendi fotoğrafını koyan Tetik, kuru sıkı tabanca bulundurma, şantaj yapma, trafik kaza borcunu ödememek, telefon operatörlerin faturalarını ödememek, kiraladığı evin kirasını
Palandöken Belediyesi, İHL öğrencilerine kitap hediye etti
Hayati Tetik'in ‘Din Görevlisinin Rehber Kitabı'nı hediye olarak dağıttı. Din adamlarının toplum hayatında önemli bir yere sahip olduğunu ve önemli görevler üstlendiğine dikkat çeken Başkan Bulutlar, "Din hayatın her alanında vardır ve din hizmetleri bu alanların tamamını kapsamaktadır
Manisa CBÜ Hastanesi'nde ameliyatsız suni damar takıldı
Ömer Tetik ve Radyoloji Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Serdar Tarhan tarafından takıldı. Prof. Dr.
Yangın tüpleri süs eşyası olmasın
(Kuru Kimyevi Toz) içerikliyse tetik mekanizmasını kilitleyen pimi çıkarın. Tetiğe sonuna kadar basarak, çıkan gazı veya tozu yangının doğduğu yere doğru püskürtün. Yangın, ön taraftan arkaya doğru söndürün.
Büyükelçi Burcuoğlu: Cinayet ile Fransa’da PKK ifşa edildi (Özel)
Tetik çekilince bütün yapılanma ifşa edildi.” dedi. ‘İADESİNİ İSTEDİĞİMİZ İNSANLAR, O BİNANIN ÖNÜNDE KONUŞMALAR YAPTI’Cenazeler toprağa verilirken hiçbir olay yaşanmadığına işaret eden Tahsin Burcuoğlu, bu durumun olayın örgütün iç hesaplaşması olduğuna işaret etmiş olabileceğini
Borç yüzünden elektrikleri kesilen 7 çocuklu aile, mum ışığında yaşıyor
eşi Fatma, çocukları Tolga (18), Tayfun (16), Ali (14), Ömer (12), Sevilay (8), Özcan (6) ve 3 aylık Onur ile birlikte tek katlı bir evde yaşayan Ahmet Tetik, 2005 yılında biriken elektrik faturalarını ödemeyince icralık oldu.
Kamalak: Türkiye'ye gelen Patriotların bize bir maliyeti olacak
Gemiler sözde bizim ama tetik Almanların elindeydi. Bu füzelerin de bize bir maliyeti olacak. Çünkü tetik bizde olmayacak.
Erdoğan: Terör örgütü silahları gömsün, varsa kalbiyle fikriyle konuşsun(2)
Artık terör örgütü elini tetikten çeksin, silahları gömsün. Eğer varsa kalbiyle, yüreğiyle, eğer varsa fikriyle konuşsun." dedi. Şanlıurfa'da 36 tesisin açılışı için katıldığı törende konuşan Erdoğan, terör örgütünün güvenlik güçlerine uyguladığı şiddetin haklı gerekçesinin olmadığını
"12 Eylül'de 'işkence raporu' alanlara tekrar işkence yapılıyordu" (Özel)
Eski Mamak Askeri Cezaevi Müdürü Raci Tetik başta olmak üzere cezaevlerinde işkence yapanlar hakkındaki suç duyuruları işleme konulmaya başlandı. Suç duyurusunda bulunanlar arasında darbe döneminde Mamak Askeri Cezaevi'nde yatan Yılma Durak ile Osman Başer de yer alıyor.
HEGDER Akhisar'da okuma salonu açtı
Açılış törenine Akhisar Kaymakamı Kamil Köten, Belediye Başkanı Salih Hızlı, İlçe Milli Eğitim Şube Müdür Vekili Cafer Tetik, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mehmet Akif Şenyürek, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Turhan, siyasi parti temsilcileri, sanayi ve ticaret odaları yönetim kurulu
12 Eylül darbesinin kurşununu, sırtında taşıyor (Özel)
Mamak'ın kelimelerle ifade edilecek bir yer olmadığını dile getiren Adnan Madak, Raci Tetik'in ise tam bir psikopat olduğunu vurguladı. "ASIL TERÖR DARBEYLE BAŞLADI, SOL ÖRGÜTLER PKK'YA KATILDI"
PFDK'dan kulüplere ihtar ve para cezası yağdı
sporcusu RAMAZAN KORAY TETİK’in, taraftarlara yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle takdiren 1 RESMİ MÜSABAKADAN MEN ve 1.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,
CHP’li Tekin: Dokunulmazlık konusu Meclis'in değil, Başbakan'ın gündeminde
Bugün gazeteye baktığımızda NATO yetkilisi ‘tetik bizde’ dedi. Doğrusu ülkenin tetiği kimin elinde, kime soracağız. Burada gelişen sorunları iktidar yetkililerinden sormak istiyoruz.
Başkan Özgan, öğretmenlere kitap hediye etti
Kozan Lisesi Müdürü Levent Tetik okula katkılarından dolayı Başkan Özgan’a teşekkür plaketi verdi. Etkinliğe, İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Sönmez, Şube Müdürü Olkan Dağlı ile okul öğretmenleri ve öğrenciler katıldı.