tevfik kılıç

Türkoğlu Ziraat Odası'nın yeni Başkanı Mehmet Karaca oldu
Yönetim kuruluna Abdurrezzak Yakar, Kenan Yılmaz, Ramazan Karataş, Mustafa Akkaya, Veysel Köse ve Tevfik Kılıç seçildi. (CİHAN)
İntihar etmemek için polislerden para istedi
Kayseri'de epilepsi hastası olduğu belirtilen Tevfik Kılıç (24), intihar için çıktığı binanın çatısından polislerin borçlarını ödeme sözü vermesi üzerine indi. Karabük'ten Kayseri'ye asker arkadaşını ziyaret için gelen Tevfik Kılıç, borcunu ödeyemediği gerekçesiyle intihar girişiminde bulundu.
İntihar teşebbüsünde bulunan şahıs fenalaşarak yere yığıldı
Kocaeli'de bir çocuk babası Tevfik Kılıç(28) işsiz olduğunu, ailesini geçindiremediğini öne sürerek bir yurdun çatısına çıktı. Yurt çatısında yaklaşık 1 saat duran Kılıç, zaman zaman çatıdan aşağı ayaklarını salınca çevrede bulunan vatandaşlara korku dolu anlar yaşattı.
Bunalıma giren genç intihara teşebbüs etti
Yaşadığı ekonomik sorunlardan bunalan 26 yaşındaki Tevfik Kılıç, üç katlı bir binanın çatısına çıktı. Genci çatıda gören vatandaşlar durumu polise bildirdi. Bunun üzerine çok sayıda polis ekibi, sağlık görevlileri ve itfaiye ekipleri binanın önünde yerini aldı.
İntihar için 11 katlı iş merkezine çıkan genç, kurtarılmasının ardından sara krizi geçirdi
Alınan bilgiye göre, Tevfik Kılıç (26) isimli genç, işsiz ve parasız olduğu için İl Özel İdare binasının bulunduğu 11 katlı iş merkezinin en üst katındaki balkon duvarına çıktı. İntihar girişiminde bulunan genci görüp binanın etrafında toplanan vatandaşlar, durumu polise bildirdi.
İki çocuk babası işsizç genç, iş merkezinin çatısında intihar girişiminde bulundu
Sütlüce Haliç kıyısında yapımı devam eden inşaat halindeki bir binanın en üst katına 15:30 sularında çıkan Tevfik Kılıç (25), kendini aşağı sarkıttı. Kılıç'ı gören güvenlik görevlileri ve vatandaşlar hemen polis ekiplerine haber verdi.
Türkçe Olimpiyatları yarışmacıları, Erzurumlulara unutulmaz bir gece yaşattı
Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçükler ise Irak'taki Selahattin Eyyübi Lisesi Müdürü Lokman Kılıç'ın babası Tevfik Kılıç'a plaket verdi. Büyükşehir Belediye Başkanı Küçükler, Türkçe'nin, Türk kültürünün dünyaya tanıtılmasında emeği geçen bütün öğretmenlerin ellerinden öptüğünü dile getirdi.