tevfik odabaşı

Bursalı güreşçiler, Kocaeli’nden mutlu döndü
Ayrıca 74 kilodaki Yasin Bolat ve 60 kilodaki Tevfik Odabaşı da bronz madalya aldı. Şampiyonayı izlemeye gelen Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Abdullah Karadağ, takım halinde ikinci olan Bursa Büyükşehir Belediyespor Güreş Takımını kutladı.
Bursalı güreşçiler İzmit'ten madalya ile döndü
Ayrıca 74 kilodaki Yasin Bolat ve 60 kilodaki Tevfik Odabaşı da bronz madalya aldı. Şampiyonayı izlemeye gelen Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Abdullah Karadağ, takım halinde ikinci olan Bursa Büyükşehir Belediyespor Güreş Takımını kutladı.
Bursalı güreşçiler 'Güreş Oscar'ı ödülü aldı
Karadağ'ın yanı sıra Büyükşehir Belediyespor baş antrenörü İsmail Faikoğlu ve Ahmet Gülhan, Büyükşehir Belediyespor güreşçilerinden Büyükler Avrupa Şampiyonu Tevfik Odabaşı ve Gençler Dünya Şampiyonu güreşçi Ahmet Peker de katıldı.
Güreşin efsaneleri Çorum'da buluştu
Törene aralarında güreşin efsane isimlerinden Ahmet Ayık, Tevfik Kış, Mahmut Demir, Nazmi Avluca, Bayram Özdemir, Tevfik Odabaşı ve Ahmet Peker gibi çok sayıda isim katıldı. Ödül töreni öncesinde Anitta Otel'de "Güreş Eğitim Merkezleri'nin Sorunları" konulu bir panel düzenlendi.
TBMM Başkanı Şahin, Bursalı güreşçileri ödüllendirdi
Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Güreş Antrenörü Ahmet Gürhan ile Avrupa'da şampiyon olan sporculardan Tevfik Odabaşı ve son iki yılda dünyanın en genç ve başarılı sporcusu ünvanını kazanan Ahmet Peker de onur plaketlerini, TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin'in elinden aldı.
Bronz madalya alan Tevfik Odabaşı, Bursa'nın yüzünü güldürdü
İstanbul'da düzenlenen 38. Uluslararası Yaşar Doğu Serbest Güreş Şampiyonası'nda Bursa Büyükşehir Belediyespor güreş takımı sporcusu 60 kiloda Tevfik Odabaşı, Bursa'nın yüzünü güldürerek bronz madalya kazandı.
Bursalı güreşçiler Yaşar Doğu için hazır
Ahmet Peker, Tevfik Odabaşı, Hakan Koç, Serdal Çatal, Okay Köksal, Yasin Bolat, Hakkı Ceylan, Ersin Çetin ve Ömer Faruk Kalender.
Bursa Büyükşehir Belediyespor Avrupa Şampiyonu oldu
Şampiyonanın bugün yapılan final müsabakalarında 55 kiloda Rıdvan Gaziev, 60 kiloda Tevfik Odabaşı, 66 kiloda Okay Göksal, 74 kiloda Yasin Bulut, 84 kiloda Hakkı Ceylan rakiplerini yenerken; 96 kiloda Hakan Koç ve 120 kiloda Yasin Kılıç ise mağlup oldu.
Avrupa Şampiyonası Türk güreşçilerinin şovu ile başladı
Ardından mindere çıkan 60 kiloda Tevfik Odabaşı ve 66 kiloda Okay Göksal Romen rakiplerini yendi. Şampiyonanın yarı final karşılaşmaları yarın saat 14.00-15.00, finaller ise yine aynı gün 15.
Güreşin kalbi Bursa'da atıyor
Kulüpler Kupası Serbest Güreş Şampiyonası'nda Türkiye'yi temsil edecek sporcuların isimleri ve kiloları şöyle: 55 kiloda Ahmet Peker, Rezvan Gaziev, 60 kiloda Tevfik Odabaşı, 66 kiloda Okay Köksal, 74 kiloda Yasin Bolat, 84 kiloda Hakkı Ceylan, 96 kiloda Hakan Koç, Rıza Yıldırım, 120 kiloda Yasin Kılıç.
Bursalı güreşçiler evlerindeki Avrupa şampiyonasında altın arayacak
Yıldırım Belediyespor'dan bazı güreşçileri transfer ettiklerini aktaran Gülhan, "Büyükler Avrupa Şampiyonu Tevfik Odabaşı, Akdeniz Oyunları ve dünya ordular arası şampiyonu Hakan Koç, 3 kez üst üste Dünya ve Avrupa şampiyonu Ahmet Peker ve Avrupa üçüncüsü Ömer Faruk Kelender gibi 25