tevfik raşitoğlu

Özel Zafer Eğitim Kurumlarının yüzme kursları haziranın ikinci haftasından itibaren başlıyor
Kurslar Yüzme Sporu İl Temsilcisi Murat Taş rehberliğinde Zafer Eğitim Kurumları beden eğitimi öğretmenleri Tevfik Raşitoğlu, Remzi Selçik, Duygu Taş ve Döndü Durgun tarafından verilecek. Kursa 6-14 yaş grubu bütün öğrenciler katılabilecek.
Afyonkarahisarlılar Zafer'e pedal çevirecek
Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Gökhan Güzeltaş ile Bisiklet Federasyonu Afyonkarahisar İl Temsilcisi ve Zafer Eğitim Kurumları Beden Eğitimi Öğretmeni Tevfik Raşitoğlu, konu hakkında bilgi vermek için belediyede basın toplantısı düzenledi.
Badminton Türkiye Şampiyonası'nda Afyonkarahisar'ı Özel Zafer Koleji temsil edecek
Okul olarak şampiyonaya çok iyi hazırlandıklarını dile getiren Zafer eğitim Kurumları Beden Eğitimi Zümre Başkanı Tevfik Raşitoğlu, şampiyonada bir birincilik birde ikincilik elde ederek emeklerinin karşılıklarını aldıklarını söyledi.
Özel Zafer Eğitim Kurumları, okçulukta Afyonkarahisar'ın ismini zirveye taşıyacak
Okulun beden eğitimi öğretmeni Tevfik Raşitoğlu, Zafer Eğitim Kurumlarının Afyonkarahisar'ı 17 ayrı kategoride gerek il içi gerekse il dışı sportif faaliyetlerde en iyi şekilde değerlendirdiğini söyledi.
Zafer Eğitim Kurumları, beden eğitimi öğretmenlerini mangal partisinde bir araya getirdi
Zafer Eğitim Kurumları Beden Eğitimi Zümre Başkanı Tevfik Raşitoğlu, Afyon'da ilk defa böyle bir etkinlik düzenlendiğini söyledi. Bir mangal partisinde 80 beden öğretmenini bir araya getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını dile getiren Raşitoğlu, bu sayede beden eğitimi öğretmenlerinin birbirlerini
Özel Zafer Eğitim Kurumları, öğretmenler arasında voleyboy turnuvası düzenleyecek
Zafer Eğitim Kurumları Beden Eğitimi Öğretmeni Tevfik Raşitoğlu, Afyonkarahisar'da görev yapan öğretmenlerin, birbirlerini tanımaları, kaynaşmaları ve spor çatısı altında birleşmelerini sağlamak amacıyla böyle bir turnuva düzenlediklerini söyledi.