tören mangası

Şehit asker için cenaze töreni düzenlendi
Tören mangası tarafından morgdan alınan Rıdvan Çelik’in Türk bayrağına sarılı cenazesi tabutla alınarak ambulansa bildirildi. Siirt Devlet Hastanesi morgu önünde düzenlenen cenaze törenine Siirt İl Emniyet Müdürü Mutlu Ekizoğlu, 3.
Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Akar, Erzurum'da
Valiliğe gelişinde Polis Tören Mangası tarafından karşılanan Kara Kuvvetleri Komutanı, şeref defterini imzaladıktan sonra basına kapalı olarak Vali Altıparmak'la bir süre başbaşa görüştü. Valilik ziyareti sonrasında Doğu ve Güneydoğu Gazileri Dernek Başkanı Recep Akgül ve beraberindeki bir üye ile karşılaşan Orgeneral Hulusi Akar, gazilerin talebi
Bozdağ: Türkiye, büyük bir demokrasi ve hukuk sınavından geçti
Bulgaristan'a gitmek üzere Kırklareli’ne gelen Bozdağ, Vali Mustafa Yaman tarafından tören mangası ile karşılandı. Valilik makamına geçen Bozdağ, gazetecilerin, Silivri’de görülen Ergenekon davasının sonucuyla ilgili sorularını cevaplandırdı.
Binali Yıldırım: Bayramlarda ücretsiz otoyol uygulaması devam edecek
Buradan valilik makamına geçen Binali Yıldırım’ı polis tören mangası karşıladı. Bakan Yıldırım, bir gazetecinin 'Ramazan Bayramı’nda köprü ve otoyollar ücretsiz olacak mı?' yönündeki sorusuna, Ramazan ve Kurban Bayramı’nda otoyolların ücretsiz olduğunu hatırlattı.
Şehit başçavuş jandarma kışlasından Kur’an okunarak uğurlandı
Bekar olan Hiçdurmaz, Türk bayrağına sarılı naaşı tören mangası tarafından bir süre omuzlarda taşındıktan sonra toprağa verilmek üzere memleketi Balıkesir'in Edremit ilçesine gönderildi. (CİHAN)
Şehit Komiser Mustafa Sarı için valilikte tören düzenlendi
Tören mangası tarafından bir süre omuzlarda taşınan şehit Sarı, yarın cuma namazı sonrası Düziçi’nde yapılacak törenden sonra son yolculuğuna uğurlanacak. (CİHAN)
Şehit polis memuru törenle uğurlandı
Resmi program ve edilen duaların ardından tören mangası tarafından bir cenaze aracına konulan şehit polis memurunun naşı toprağa verilmek üzere memleketi Tokat’a gönderildi. (CİHAN)
Eskişehir Emniyet Müdürü Naci Kuru'nun cenazesi baba ocağına getirildi
Eskort eşliğinde ilçeye getirilen Kuru'nun cenazesi, tören mangası tarafından cenaze aracından alındı. Kuru'nun ağabeyi Necati, kardeşi Fahri, kayınpederi Hüseyin Çetin ve kayınbiraderi Müjdar Çetin taziyeleri kabul etti.
Emniyet Müdürü Kuru'nun cenazesi Sakarya'ya uğurlandı
Daha sonra tören mangası tarafından omuzlara alınan Naci Kuru’nun naaşı gözyaşları içerisinde cenaze aracına konuldu. Kuru'nun cenazesi Sakarya'nın Pamukova ilçesine götürülerek burada kılınacak namazın ardından toprağa verilecek.
Kozakçıoğlu, İstanbul Valiliği'nden resmi törenle uğurlandı
Polis tören mangası tarafından alınan ve Türk Bayrağı'na sarılı olan naaş, tören yerine konuldu. Kozakçıoğlu'nun eşi Sabire Kozakçıoğlu ve çocuklarının büyük üzüntü yaşadığı gözlendi.
Genelkurmay Başkanı Özel, Bursa’da
Girişte tören mangası ile karşılanan Özel'in okula geliş sebebi açıklanmadı. (CİHAN)
İbrahim Yazıcı son yolculuğuna uğurlanıyor (2)
Namazın ardından Yazıcı’nın cenazesi, dua ve tedbirler eşliğinde tören mangası tarafından alınarak cenaze aracına konuldu. Yazıcı'nın cenazesi toprağa verilmek üzere Emirsultan Mezarlığı'ndaki aile kabristanına götürüldü.
Kosova Başbakan Yardımcısı: Zor günlerimizdeki yardımlarınız için teşekkürler
Polis tören mangası ile karşılanan Tahiri, valilik özel defterini imzaladıktan sonra makama geçti. Burada bir açıklama yapan Kosova Başbakan Yardımcısı Edita Tahiri, Edirne'de yapılan konferansın 2 ülke arasındaki ilişkilerin daha da gelişmesi için iyi bir vesile olacağını
Efsane siyasetçi İlyas Kılıç’ın tabutunu Samsunlular taşıdı
Tören mangası cenaze aracına yaklaşılınca tabutu omzuna alarak araca yerleştirdi. Kılıç’ın cenazesi Ataköy Mezarlığı’nda toprağa verildi.
Erdoğan Bayraktar: Ergene konusunda bıçak kemiğe dayandı
Çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Edirne'ye gelen Bayraktar, Vali Hasan Duruer tarafından polis tören mangası ile karşılandı. Valilik makamına geçen Erdoğan Bayraktar, basın mensuplarının Ergene konusundaki sorularını cevaplandırdı.
Fatma Şahin: 4 milyon ailenin ekonomik ve sosyal analizini yapıyoruz
Bir dizi programa katılmak üzere Edirne’ye gelen Bakan Şahin, Vali Hasan Duruer tarafından polis tören mangası ile karşılandı. Valilik makamına geçen Bakan Şahin’e, burada bir gazeteci tarafından, 'bakanlıktan yardım alanların işe başladıklarında maddi desteğin kesilmeyeceği ve iş masraflarının
Şehit polis memuru Ağca'nın cenazesi memleketi Kozan’da toprağa verildi
Burada kılınan cenaze namazının ardından şehit polis Ağca’nın cenazesi, tören mangası eşliğinde omuzlara alınarak mezarlık içerisinde bulunan Polis Şehitliği'nde defnedildi. Cenaze törenine Adana Vali Yardımcısı Durmuş Gençer, Emniyet Genel Müdürlüğü Sosyal İşler Daire Başkanı Hüseyin Alsancak, Kozan Kaymakamı izzettin Sevgili,
18 Mart'ta şehitliklere ziyaretçi akını
Edirne Müftüsü Emrullah Üzüm'ün, şehitler adına dua okuduğu anma programında, askeri tören mangası üç el saygı atışı yaptı. Balkan Şehitliği'ndeki program, şehitliğe kırmızı ve beyaz karanfillerin bırakılmasıyla son buldu.
Jandarma Genel Komutanı Bekir Kalyoncu, Şanlıurfa'da
Kalyoncu ve beraberindekiler Valilik girişinde tören mangası tarafından karşılandı. Daha sonra Valilik Şeref Defteri'ni imzalayan Kalyoncu, herhangi bir açıklamada bulunmadı. Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç'le Valilik makamında uzun bir görüşme gerçekleştiren Kalyoncu'nun daha sonra sınırda incelemelerde bulunması bekleniyor.
Uşaklı şehit polis Ömer Yazıcı son yolculuğuna uğurlandı
Öğle namazını müteakip Uşak İl Müftüsü Fuat Altıntaş tarafından kıldırılan cenaze namazının ardından şehit polis memuru Ömer Yazıcı, polis tören mangası ve diğer vatandaşlar tarafından omuzlarda taşınarak mezarlığa götürüldü ve toprağa verildi.
Şehit polis memleketine uğurlandı
Tören alanına getirilen şehidin naaşı ambulanstan alınarak tören mangası tarafından alana taşındı. Şehidin annesi Alime, babası Hayrettin, eşi Aydan ve minik kızı Elif Nur Daştan da tören alanında hazır bulundu.
Şehit Güney'in naaşı Erzurum'a getirildi
Şehidin Türk bayrağına sarılı tabutu, tören mangası tarafından uçaktan alınarak askeri cenaze aracına konuldu. Güney'in naaşı daha sonra Palandöken ilçesindeki Mareşal Fevzi Çakmak Asker Hastanesi morguna götürüldü.
Şehit üsteğmen, vasiyeti olan şehitliğe defnedildi
Ulucami’de ikindi namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından Pınarbaşı Şehitliği'ne getirilen şehidin naaşı, tören mangası tarafından ambülanstan alınarak eller üzerinde kabrinin yanına getirildi.
Özal'ın naaşı toprağa veriliyor
Tören mangası Özal'ın tabutunu alarak mezara kadar taşıdı. Burada Kur'an okundu, dualar edildi. Defin sırasında Anıt Mezar'ın çevresinde büyük bir kalabalığın olduğu görüldü.
Beyşehir Gölü'nde boğulan polis memuru İzmir'de toprağa verildi
Cenaze namazının ardından tören mangası Şen’in cenazesini omuzlarda taşıdı. Çocukları da babalarının resmini alarak bir süre cenazenin önünde yürüdü. (CİHAN)
Bakan Fatma Şahin, Şırnak’ta
Daha sonra Şırnak Valiliği’ne gelen Bakan Fatma Şahin, valilik önünde polis tören mangası ve il müdürleri tarafından karşılandı. Bakan Şahin ve beraberindeki heyet daha sonra valiliğe geçti.
Bakan Şahin: Her insanın onur ve şeref duyduğu Türkiye için mücadele ediyoruz
Hükümet konağı önünde polis tören mangası ve il müdürleri tarafından karşılanan Bakan Şahin ve beraberindeki heyet daha sonra valiliğe geçti. Vali Musa Çolak, Siirt’in emniyet asayiş açısından örnek bir il olduğunu ve yatırımlar bakımından da hükümetin gönderdiği kaynakları en iyi şekilde değerlendirilmeye
Diyarbakır’da şehit olan polis memuru için tören düzenlendi
Ardından tören mangası tabutu omuzlayıp helikoptere götürürken bir ilk yaşandı. Resmiyette tören mangası tarafından helikoptere konulması gereken şehidin tabutu, tören alanındaki özel harekat polislerince helikoptere taşındı.
Bakan Akdağ: Keneye karşı vatandaşları tek tek uyarıyoruz
Havanın yağmurlu olması sebebiyle tören mangası ile karşılanmayan Akdağ, makama geçerek Vali Vekili Hüseyin Kulözü ile görüştü. Burada Çanakkale’de sağlık alanında yaptıkları yatırımları anlatan Akdağ, daha sonra gazetecilerin sorularını cevapladı.
Orgeneral Kalyoncu’dan Vali Koçdemir’e: Niye zahmet ettiniz
Valilik önünde, kendisini karşılamak için polis tören mangası ve protokol üyelerini gören Orgeneral Kalyoncu Vali Koçdemir'e dönerek, " Efendim çok teşekkür ederim. Gerçekten çok zahmet etmişsiniz.
Başbakan Erdoğan’a valilikte pastalı karşılama
Valilik önünde emniyet müdürlüğünün tören mangası ile karşılanan Erdoğan için üzerinde kendi resmi ve bazı ülkelerin bayraklarının bulunduğu bir pasta hazırlandı.
Şehit polis memuru Arif Mamış, son yolculuğuna uğurlandı
Şehit Mamış'ın naaşı tören mangası tarafından omuzlarda taşındı. (CİHAN)
İstanbul, KKTC'li belediyelere model olacak
İSTANBUL - Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Başbakanı İrsen Küçük, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ı makamında ziyaret etti. Tören mangası ile karşılanan İrsen Küçük, şeref defterini imzaladı.
İçişleri Bakanı Şahin, AK Partili Mualla Aleşgür’ün cenazesine katıldı
Burada Vali Gökhan Sözer tarafından polis tören mangası eşliğinde karşılanan Bakan Şahin, makama geçti. Vali tarafından İçişleri Bakanı’na, Edirne’ye özgü hediyeler takdim edildi. Valilikte bir süre kalan Bakan Şahin, daha sonra sırayla Edirne Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı’na ziyarette bulundu.
Cenazeye giden askeri tören mangası zincirleme kazaya karıştı: 20 yaralı
ANKARA - Ankara Kocatepe Camii’ndeki bir albayın cenaze törenine katılmak üzere yola çıkan askeri tören mangası zincirleme trafik kazasına karıştı. Kazada 20 asker yaralandı.
Patlamada can veren işçi son yolculuğuna uğurlandı
Sağlık Caddesi'nde önde tören mangası, arkada Erkeç’in tabutu, siyasiler ve yakınları tören bitim alanına kadar kortej eşliğinde yürüdü. Cenaze aracına konan Şehit Erkeç, ailesi, askeri erkan ve siyasetçiler tarafından son kez selamlanarak uğurlandı.
Şehit polis, gözyaşları arasında memleketine uğurlandı
İhsan İlhan'ın dua etmesinin ardından, şehit polisin tabutu tören mangası tarafından bir süre omuzlarda taşındıktan sonra cenaze aracına konularak hava limanına götürüldü. Orak'ın cenazesi, uçakla İstanbul üzerinden memleketi Yalova'ya gönderildi.
Aydın Menderes’in cenazesi uçakla İstanbul’a getirildi
Polis tören mangası tarafından alınan Türk Bayrağı’na sarılı naaş, cenaze aracına kondu. Menderes’in cenazesi konvoy halinde aprondan çıkartılarak Fatih Camii’ne götürüldü.
Emniyet Müdürü Yenice görevine başladı
İl Emniyet Müdürlüğü'ne gelişinde tören mangası ile karşılanan Yenice, daha sonra birim amirleri ile tanıştı. Ardından Emniyet Müdürlüğü makamına giden Yenice, burada görevi Uşak'a atanan Demirtaş'tan devraldı.
Sinop İl Emniyet Müdürü Aytekin görevine başladı
Makam aracıyla bugün Sinop İl Emniyet Müdürlüğü'ne gelen Şeref Aytekini, müdür yardımcıları ve şube müdürlerince tören mangası eşliğinde karşılandı. 1962 yılında İzmir doğan Aytekin, 1988 yılında polis akademisinden mezun oldu.
Şehit annesi: Ağlamayacağım, bir sanıyordum ama binlerce oğlum varmış
Adana Askeri Hastanesinden tören mangasının omuzlarından Sabancı Merkez Camiine getirilen şehit Koray Özel’in annesi Elif ve babası İdris’in metanetli duruşları gözden kaçmadı. Görevli astsubayların yardımıyla tören alanına gelişi sırasında acılı anne Elif Özel, ağlayıp terör örgütünü sevindirmeyeceğini vurguladı.
Şehit polis için gözyaşları sel oldu
Burada şehit polisin cenazesi, polis tören mangası tarafından uçaktan alınarak, emniyete ait cenaze nakil aracına kondu. Şehit polisin cenazesinin aprona indirilmesinin ardından aile fertlerinin ağıtları havaalanını kaplarken bazı yakınları fenalık geçirdi.
Zabıtalar, Başbakan Yardımcısı Atalay’ı görünce heyecanlandı
Kırıkkale Belediye Başkanı Veli Korkmaz Başbakan Yardımcısı Atalay'ı, zabıta tören mangası ile karşıladı. Karşılama töreninde heyecanlanan zabıtalar, Atalay’ın ‘Merhaba zabıta’ demesine karşılık zabıtalar da ‘Merhaba’ diyerek cevap verdi.
MİT, Jandarma ve Emniyet’ten birlik mesajı
Emniyet Genel Müdürlüğü'nde tören mangası ile karşılanan Kılıçlar, yaptığı konuşmada, sosyal yaşamın en önemli unsurlarından biri olan huzur ve güvenin tesisinin temeli emniyet teşkilatı bünyesinde görev almanın onurunu yaşadığını söyledi.
Şehit annesi: Benden niye yardım istemedin oğlum
Namazın ardından Jandarma Komando Çavuş Emrah Eker, tören mangası yürüyüşü ile belde mezarlığındaki kabristanda toprağa verildi. (CİHAN)
Samsun, Şehit Torun’u son yolculuğuna uğurladı
Dualar edildikten sonra şehit Necmettin Torun, tören mangası eşliğinde aile kabistanlığındaki son yolculuğuna uğurlandı. Bu arada Samsun il merkezinde bir araya gelen bir grup lise öğrencisi, şehitler için yürüyüş düzenledi.
Şehit Özkozanoğlu son yolculuğuna uğurlandı
İl Müftüsü İsmail Canbolat’ın kıldırdığı cenaze namazından sonra şehidin naşı tören mangası tarafından alınıp top aracına konuldu. (CİHAN)
Şehidin 5 aylık hamile eşi: Kocam bebeğimizin cinsiyetini öğrenemeden gitti
Adana Müftüsü İsmail Canbolat’ın kıldırdığı cenaze namazından sonra şehidin naaşı tören mangası tarafından alınıp top aracına konuldu. Burada askeri bando eşliğinde bir süre taşınan Murat Özkozanoğlu’nun cenazesi defnedilmek üzere Kozan ilçesine götürüldü.
Bakan Güneş: Kimsenin yaptığı yanına kalmayacak
Bu arada Güneş'i karşılamak için havaalanına gelen polis tören mangası, talimat üzerine resmi karşılama töreni yapmadan alandan ayrıldı.
Kazada ölen polisi, eşi ve oğlu kepiyle selam vererek uğurladı
Yılmaz'ın Türk bayrağına sarılı tabutu, tören mangası tarafından cenaze aracına kondu. Tabutun taşınması sırasında polis memurunun eşi ve oğlu, babasının kepini giyerek cenazesinin ardından selam durdu.