trafik sorununun çözümü

Merter’deki köprü ve yan yol inşaatı tamamlandı
Trafik sorununun çözümü için ‘Bahçelievler Merter-2 Köprülü Kavşağı Kuzey Yan yol Ek Köprü ve Katılım Kolu’ projesi ile Merter-2 Köprülü Kavşağı Kuzey Yan yola 2 şeritlik ilave bir köprü yapılarak ikinci bir yan yol oluşturuldu.
"Trafik güvenliği ile alakalı kurullar iyi işlemiyor"
Sosyal afet halini alan trafik sorununun çözümü için tüm bu kesimlerin etkin, koordine halinde ve dengeli bir şekilde harekete geçmesi gereklidir. Bu sorunun toplumsal sahiplenme ile çözülebileceği unutulmamalıdır.
İstanbul’un ulaşım altyapısı Sofya’ya örnek olacak
İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Sofya’daki trafik sorununun çözümü için Sofya Belediyesi’ne iki proje hediye etti. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Sofya Büyükşehir Belediye Başkanı Yordanka Fındıkova'yı makamında ziyaret etti.
Advan: Hükümetimiz Diyarbakır trafiğine 1 milyar liralık yatırım yapıyor
yapımına başlanacak olan Parkorman, Kantar, Hal1,Hal2, Otogar, Gümmetaş, TRT ve Üçkuyular kavşaklarıyla toplamda 1 milyar liralık yatırımla insanımıza ve trafik sorununun çözümü noktasında adım atmıştır.
Başkan Dündar: Her adımda Osmanlı izi bulunan bu kente yatırım için çalışıyoruz
mirasın korunmasına, spor tesislerinden, kapalı pazar yerlerine kadar gerçekleştirilen birçok proje hakkında bilgi veren Başkan Dündar şöyle konuştu: "Trafik sorununun çözümü noktasında büyük yol katettik.
Başkan Demir: Her adımda Osmanlı izi bulunan bu kende yatırım için çalışıyoruz
mirasın korunmasına, spor tesislerinden, kapalı pazar yerlerine kadar gerçekleştirilen birçok proje hakkında bilgi veren Başkan Dündar şöyle konuştu: "Trafik sorununun çözümü noktasında büyük yol katettik.
Bursa trafiği alternatif yollarla rahatlayacak
Yolun bir an önce sağlıklı bir şekilde işlemesini hedefleyen Büyükşehir Belediyesi, kamulaştırması tamamlanan 2 binanın yıkımını gerçekleştiriyor.Trafik sorununun çözümü konusunda sadece merkezde değil, merkeze bağlı tüm ilçelerde yoğun bir çaba içinde olduklarını belirten Başkan Recep Altepe, önemli bir arter olan Mimar Sinan Bulvarı’nın
Balıkesir Emniyet Müdürü Aydın: Trafik kazaları cezayla önlenemez
Trafik sorununun çözümü için Cumhurbaşkanı'ndan toplumun tüm kesimlerine kadar herkese büyük sorumluluk düştüğünü belirten Aydın, trafikte sorunun çözümünde denetim görevinin oranının yüzde 12 olduğunu vurguladı.
Trafikte her yıl Balıkesir'in nüfusu kadar insan ölüyor
Trafik sorununun çözümü için Cumhurbaşkanı'ndan toplumun tüm kesimlerine kadar herkese büyük sorumluluk düştüğünü belirten Aydın, trafikte sorunun çözümünde denetim görevinin oranının yüzde 12 olduğunu vurguladı.
İntizam otoparkı mahallelere soluk aldıracak
Osmangazi Belediyesi'nin 5 yıllık stratejik planında, öncelikli konulardan birisi olarak kentin trafik sorununun çözümü için otoparklar yapılması yer alıyor. Bu anlamda en önemli adımlardan birisi İntizam Mahallesi'nde atılıyor.
Trabzon'un trafik problemini çözmek için proje hazırlandı
Bilimsel ve uygulanabilir projeler hazırladıklarını ifade eden Ilıcalı, şöyle devam etti: "Trabzon'da trafik sorununun çözümü noktasında şu ana kadar maalesef önemli bir çalışma yapılmamış. İlde trafik sorununa kısa, orta ve uzun vadede bilimsel ve uygulanabilir projelerle destek olabilmek için çalışmalar yaptık.
Emniyet müdüründen gazetecilere: Nerede ne zaman karşılaşacağımızı zaman gösterecek
Şehrin trafik sıkıntısına da değinen Çatalkaya, trafik sorununun çözümü için özel bir ekip kurduğunu, çalışmaların sürdüğünü kaydetti. Bursa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Nuri Kolaylı da Çatalkaya'ya şehirdeki basın yayın kuruluşları hakkında bilgi verdi.
Bursa trafiğindeki keşmekeş çözülemiyor
Geçtiğimiz 5 yıllık dönemde trafik sorununun çözümü için ciddi yatırımlar yapıldı. BursaRay'ın şehrin doğusunda devreye girmesinin ardından geçen 1 yıllık sürede Doğu ve Kuzey hattında faaliyet gösteren 601 minibüs Santral Garaj trafiğini kilitledi.
Ordu Kent Konseyi Başkanlığı'na Ahmet Angın seçildi
Kısa, Orta ve Uzun vadede trafik sorununun çözümü için hazırlanan önerilerin bulunduğu raporda otoparkların ise yap-işlet-devret modeli ile yapılabilir. Kısa süreli çözümde mevcut otoparkların fiyatlarının düşürülmesi gerektiği üzerinde durularak, 2 bin 500 ile 3 bin araçlık bir otoparkın yapılmasının şart olduğu üzerinde
Van Valisi Çakacak: Trafik kazalarında terör ve afetlerden daha fazla kayıp veriliyor
Trafik kazalarının önlenmesi, trafik sorununun çözümü veya en aza indirilmesi toplumsal bir sorumluluktur. Birçok faaliyetin eş zamanlı olarak bir arada yürütülmesini gerekli kılmaktadır. Bu sorunun çözümü sadece belediyelerde ve emniyet teşkilatında aranmamalıdır.