trafik ve asayiş ekipleri

Battaniyeden kaçak sigara çıktı
Osmaniye yolunda kontrol yapan trafik ve asayiş ekipleri, şüphelendikleri 80 KN 295 plakalı otomobili durdurdu. Araç içerisinde yapılan aramada battaniye arasına sarılmış 5 bin 500 adet kaçak sigara ele geçirildi.
Polisin durdurduğu minibüsten 21 kaçak insan çıktı
Kavşağa gelen minibüsün önünü keserek durduran trafik ve asayiş ekipleri, aracın arka kapısını açtıklarında balık istifi halinde 21 yabancı uyruklu kaçak insanla karşılaştı. Olay yerine gelen takviye ekiplerin de yardımı ile araç sürücüsü H.
Ereğli'de 6 sürücünün ehliyetine el konuldu
Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde Emniyet Müdürlüğü ekiplerince halkın huzur ve güvenliğini sağlamak amacıyla düzenlenen uygulamalara devam edildi. Trafik ve asayiş ekipleri gece yaptıkları incelemelerde 6 sürücünün ehliyetine alkolden dolayı el koydu.
Sırbistan galibiyeti Kütahyalıları sokağa döktü
Atatürk, Menderes ve Abdurrahman Kara Bulvarı üzerinde trafik ve asayiş ekipleri araç trafiğini azaltabilmek için uzun süre çaba gösterdi. Sevinç turları atan vatandaşlar, Kütahya'nın sembolü olan Vazo'nun önünde İstiklal Marşı okudular ve şarkılar söylediler.
Önce servis aracı kaçırdı, yakalanınca karakoldan kaçtı
Telsiz anonsuyla şehir merkezine doğru gittiği belirlenen araç için trafik ve asayiş ekipleri seferber edildi. Aracın geçiş güzergâhlarını tutan polis ekipleri, belediye kavşağında kırmızı ışıkta beklerken yakaladı.
Polis otobüsü ağaca çarptı: 4 polis yaralı
Kaza yerine gelen Trafik ve Asayiş ekipleri, olayla ilgili soruşturma başlatarak, kazanın nasıl gerçekleştiğinin tespiti için mobese kamera görüntülerini incelemeye aldı.
Yozgat'ta kaçak et satışı yapan iki kişi yakalandı
Yerköy ilçesine bağlı Saray beldesinde yol kontrolü yaptıkları sırada dur ihtarına uymayarak kaçan 66 NH 458 plakalı otomobil, Yerköy İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik ve Asayiş ekipleri tarafından Yerköy ilçe merkezinde durduruldu.
TEM'de devrilen kimyasal madde tenkeri, sürücüsüne mezar oldu
Trafik ve Asayiş ekipleri trafiğin aksamaması için uzun süre yönlendirme yaptı. Kaza nedeniyle TEM'de kilometrelerce araç kuyrukları oluştu. Kazaya karışan kamyonet ise bulunduğu yerde yan yattı.
Freninin patladığını telefonla polise bildiren kamyon şoförü faciayı önledi
Bunun üzerine bölgede bulunan bütün trafik ve asayiş ekipleri alarma geçti. Ekipler özellikle ışıklı kavşaklardaki araçların durmasını engelleyip yolu boşalttı. Kamyon, Osman Kibar Köprüsü'nde yokuşta vites küçültü ve Ankara Caddesi üzerinde durmayı başardı.