ulaşamayacağını

İAOSB Ar-Ge ve İnovasyon Yarışması sonuçlandı
/>İAOSB Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi Uğurtaş ise dünyanın ilk 10 ekonomisi arasına girmeyi amaçlayan Türkiye’nin, 2023 hedeflerine bugünkü sanayi yapısıyla ulaşamayacağını savunarak, “Hedefi tutturmanın yolu, ar-ge ve inovasyona dayalı ileri teknoloji ürünlerden geçer.
Arjantin'de seçimler muhalefetin zaferiyle sonuçlandı
yönetilen ülkede seçim sonuçları, iktidar partisinin Temsilciler Meclisi ve Senato'daki koltuk sayısını etkilerken gelecek seçimlerde parlementoda çoğunluğa ulaşamayacağını gösterdi.Geçtiğimiz haftalarda beyin damarlarında oluşan ciddi rahatsızlık sebebiyle operasyon geçiren ve istirahat halinde olan Cristina Kirchner oy kullanamadı.
MÜSİAD girişimcilik paneli düzenledi
İlk olarak konuşan Panelde konuşan İstanbul Dersaadet Kültür Platformu Başkanı Mehmet Kamil Berse, girişimci olmayan bir kişinin başarıya ulaşamayacağını söyledi. Dünyada ilk alış veriş merkezinin Fatih Sultan Mehmet tarafından yaptırıldığını ifade eden Berse, "Fatih Sultan Mehmet, İstanbul'u fethettiğinde, İstanbul'un
İhvan Genel Sekreteri Münir: Amerika Mısır'da iki yüzlü oynadı (Özel)
Mısır'daki askeri inkılabın asla başarıya ulaşamayacağını söyleyen İbrahim Münir, Ramazan Ayı başladığından beri Mısır meydanlarında büyük eylemler yapıldığını ifade etti. Münir, Cuma günü 12 milyon gösterici meydanlara çıktı.
Bu kez koyun kurda saldırdı
Kurt amacına ulaşamayacağını anlayınca, hızlıca uzaklaşıyor. Bir deneme daha yapan kurt, koyunun üzerien gelmesi sebebiyle kaçmak zorunda kalıyor. Yoldan geçen bir Norveçlinin kameralarına yansıyan bu görüntü, Norveç medyasında büyük yankı buldu.
Erdoğan: Kimse ellerini ovuşturmasın 2023 hedeflerimizde sapma olmayacak
teknoloji konusundaki çalışmaları kararlılıkla yürüteceklerini kaydeden Erdoğan, "Bilim ve sanayide istenen seviyeye gelmeden, Türkiye'nin 2023 hedeflerine ulaşamayacağını biliyoruz. 2071 hedeflerini somutlaştırabilmemiz için bilim ve teknolojide çok ileri seviyelere ulaşmamız gerekiyor.
"1 Mayıs'ta kuş uçurtmayan devlet, Hatay'da kuş sürüsüne bir şey demiyor"
" diyen Demirtaş, herkesin aynı acıyı paylaşması halinde saldırıların amacına ulaşamayacağını vurguladı. Reyhanlı'da 50 vatandaşla ölenin insanlık olduğuna dikkat çeken Demirtaş, hükümetin yanlışları ve hatalarının BDP grubunda dile getirildiğini hatırlattı
Bakan Çağlayan'dan Koç'a tepki: 'Yerli otomobil intihardır' sözünü kınıyorum
2023'te muasır medeniyetler seviyesine gelmek istediklerini kaydeden Çağlayan, Türkiye'nin mevcut sistemlerle 2023 hedefine ulaşamayacağını ifade etti. Bundan sonra yeni bir modelle yollarına devam etmeleri gerektiğini ifade eden Çağlayan, şunları dedi: "Bizi 2023'e mevcut sistemler götüremez.
Erdoğan: Terörü çözmek istediğimizde duvarlar, provokasyonlar, sabotajlar bulduk
Türkiye'nin, mevcut sorunlarının üzerini örterek ve erteleyerek iddialı hedeflerine ulaşamayacağını söyleyen Erdoğan, sorunları çözdükçe ve düğümleri tek tek açtıkça ülkenin atılım yapılabileceğini söyledi.
Doç. Dr. Asan: Türkiye'nin büyümesi için kadınların desteğine ihtiyacımız var
Askın Asan, kadının ekonomik katılımı olmadan Türkiye’nin hedefine ulaşamayacağını dile getirdi. Asan, bu nedenle adım adım Anadolu’yu gezerek kadınların istihdama katmaya çalıştıklarını dile getirdi.
"İsrail, yasadışı yerleşimlerle barış zeminini bilinçli şekilde tahrip ediyor"
Filistin topraklarının tarihi, beşeri, kültürel ve dini dokusunu değiştirmeyi amaçlayan İsrail, izlediği tek taraflı politikalarla amaçladığı hedefe asla ulaşamayacağını anlamalıdır. İsrail’i, Orta Doğu’da kalıcı barış için uluslararası hukuk doğrultusunda sorumluluklarını yerine getirmeye ve barış zeminini tahrip eden tüm faaliyetlerine
Hisarcıklıoğlu: Okulları kundaklayanları da, onları koruyanları da lanetliyorum
Gençleri cahil bırakmak isteyenlerin amacına ulaşamayacağını vurgulayan Başkan Hisarcıklıoğlu, “Bunu yapanları, çocuklarımızı cahil bırakma noktasında hareket edenleri ve ülkeye ihanet edenlerin hepsini lanetliyorum.
Başkan Zenbilci, şehidin mezarına yapılan saldırıyı kınadı
Türkiye’nin birlik ve beraberliğine yönelik, dış güçlerin desteği ile her ortamda huzuru bozmaya dönük faaliyette bulunan terör örgütünün emeline ulaşamayacağını vurgulayan Zenbilci, saldırının şehit polisin nezdinde millete yapıldığını kaydetti.
Türkiye, yeni yerleşim kararı sebebiyle İsrail'i kınadı
İsrail'in, izlediği tek taraflı politikalarla amaçladığı hedefe asla ulaşamayacağını anlaması gerektiği hatırlatılan açıklamada, şu değerlendirmelere yer verildi: "Bu çerçevede İsrail’i, Orta Doğu’da kalıcı barış için uluslararası hukuk doğrultusunda sorumluluklarını yerine getirmeye ve barış zeminin
Mersin'de gençler askere cevşenle uğurlandı
Ülkenin birlik ve bütünlüğünü bozmak isteyenlerin amacına ulaşamayacağını ifade eden Türe şöyle devam etti: "Bizim sabrımızı denemeyiniz. Biz bir ölür bin diriliriz.
Sinagog saldırılarında ölenler törenle anıldı
Terörün amacına ulaşamayacağını vurgulayan Bekir Derin, bu tür olayların milletin daha da kenetlenmesini sağlayacağını ifade etti. Derin, İslam ve bütün ilahi dinlerin insan öldürmeyi yasakladığını hatırlatarak sözlerini bitirdi.
Konukoğlu: Başarılı olmayı içtenlikle isteyen amacına ulaşır
Mutlu olamayanın hiçbir şekilde başarıya ulaşamayacağını kaydeden Konukoğlu, “Mutlu olmak isteyen, öncelikle arkadaşlarına ve çevresine bakıp, onların sahip olamadıklarına sahip olduğunu görmeli, kendisinin sahip olamadığına sahip olanlara bakıp onlar gibi olmak için hırslanmalı
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: Kirli oyunların temeli dış kaynaklı
Türkiye’deki terör olaylarından rahatsız olduklarını ifade eden Hisarcıklıoğlu, birlik ve beraberliğe sıkıntı gelmediği sürece hiçbir kimsenin emeline ulaşamayacağını anlattı. Hisarcıklıoğlu, “Bu toprakların mayasında birlik ve beraberlik ruhu yatar.
HSYK: Bu saldırıyı gerçekleştiren kirli eller asla amacına ulaşamayacak
ANKARA - Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK), bu saldırıyı gerçekleştiren kirli ellerin asla amacına ulaşamayacağını, hakim ve Cumhuriyet savcılarını yıldıramayacağını bildirdi. Hakim ve Cumhuriyet savcılarının görevlerinin gereği olarak her türlü güvenlik önlemlerinin en iyi şekilde sağlanması gerektiğinin bir kez daha ortaya çıktığını belirten
Ban Ki-mun: Film utanç verici, inançlara saldırmak fikir özgürlüğü değil
kötü amaçla kullanma gayretinde olduğuna işaret eden Ban, uluslararası toplumun birlikte hareket etmesi durumunda bu art niyetli kimselerin amaçlarına ulaşamayacağını anlattı. Bir gazetecinin, ifade özgürlüğünün BM tarafından korunup-gözetilmesi yönündeki sorusuna Ban, '‘İfade özgürlüğü, bir araya gelme hürriyeti gibi konular temel
İdam cezasının geri getirilmesi için imza kampanyası başlatıldı
Türkiye’de kardeşi kardeşe düşürme, birlik ve beraberliğimizi bozma, ülkemizi bölme planları yapanların olduğunu ifade ederek, kimsenin bu amaçlarına ulaşamayacağını söyledi. Hükümetin terörle mücadelesini de eleştiren Yavuz, “Terör suçları ile ilgili idam cezasının uygulanması için yeniden Türk hukukuna idam cezası ile ilgili yasanın getirilmesini
MHP’li Oktay Vural: Antep’te aynı safta duran liderler, söylem birliğine gitmeli
Açıklamasının başında saldırıları yapanların amaçlarına hiçbir zaman ulaşamayacağını vurgulayan Oktay Vural, “Milletimize bu acıları yaşatanlara bu acıları yaşatanlara destek verenlere bu acılardan siyasi çözüm üretenlere sesleniyorum: Sizler milet
DÜZELTME- KTO Başkanı Mehmetbeyoğlu: İnsanlarımızı birbirine düşürmek istiyorlar
Asaf Mehmetbeyoğlu, bugüne kadar dünyanın hiçbir yerinde kimsenin terörle amacına ulaşamadığını hatırlatarak, terör örgütü PKK'nın da asla hedefine ulaşamayacağını söyledi. (CİHAN)
KTO Başkanı Mehmetbeyoğlu: İnsanlarımızı birbirine düşürmek istiyorlar
Başkan Asaf Mehmetbeyoğlu, bugüne kadar dünyanın hiçbir yerinde kimsenin terörle amacına ulaşamadığını hatırlatarak, terör örgütü PKK'nın da asla hedefine ulaşamayacağını söyledi. (CİHAN)
Kamalak: Saldırının hedefi kardeş kavgası, terör hedefine asla ulaşamayacak
Genel Başkanı Mustafa Kamalak, Gaziantep’teki saldırının hedefinin millet arasında kardeş kavgası çıkarmak olduğunu, terörün karanlık hedeflerine asla ulaşamayacağını kaydetti. Kamalak, "Bu sinsi plana karşı vermemiz gereken cevap, inadına kardeşlik, inadına birlik ve beraberlik olmalıdır.
Hisarcıklıoğlu: Bayramı kana bulayanlar, bu kanın hesabını verirler
kardeşçe, bir yumruk gibi birarada yaşayan insanları birbirine düşürmek için başvurulan bu aşağılık, insanlık dışı terör eylemlerin, hiç şüphesiz hedefine ulaşamayacağını vurguladı. Hisarcıklıoğlu, şöyle dedi:
Bahçeli: CHP'nin teklifi terörle mücadeleyi sulandıracak nitelikte
Şemdinli’den büyük şehirlere kadar uzanan terör kuşağının, acımasız ve vicdansız emellerin tayin ettiği hedeflere ulaşamayacağını herkes anlayacak ve eninde sonunda şahit olacaktır. Bu ortam karşısında Cumhuriyet Halk Partisi, anayasanın 93'ncü ve Meclis İçtüzüğü’nün 7'nci maddesi kapsamında genel görüşme önergesi vererek, TBMM’yi 14 Ağustos 2012 tarihinde
Kablo hırsızları Telekom müdürünü isyan ettirdi: Osandık gari
/>Kablosu kesilen bir mahallenin veya köyün, o sürede 110, 112, 155, 156 ve 177 gibi acil servis, polis, jandarma, itfaiye, orman yangını gibi numaralara ulaşamayacağını vurgulayan İl Müdürü Karakaş, “Haberleşmesi kesilen bir fabrika, ciddi zararlara uğruyor.
Paraşütün kontrolünü kaybeden pilot çatıya düştü
Fazla alçalınca plaja ulaşamayacağını anladığını, fakat otomobillerin bulunduğu caddeye inmenin kendisi için daha tehlikeli olduğunu kaydeden Sergey, bunun için çatıya yöneldiğini söyledi. Sağlık durumu iyi olan Sergey, paraşütünü topladıktan sonra oteline gitti.
GTO Başkanı Aslan: Yeni anayasa her alanda Türkiye’nin önünü açmalı
Mehmet Aslan, 2023 yılında 500 milyar dolar ihracat ve dünyanın en büyük 10 ekonomisi arasına girmeyi hedefleyen Türkiye'nin mevcut anayasası ile hedefine ulaşamayacağını söyledi. Başkan Aslan, “Yeni anayasanın her alanda Türkiye’nin önünü açmalı” dedi.
Başkan Feriz: Birlik ve bütünlüğümüzü kimse bozamaz
Başkan Feriz, Türk halkının kenetlendiği şu günlerde, vatanın bölünmez bütünlüğüne kast eden terör guruplarının asla amacına ulaşamayacağını söyledi. AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Uğur Feriz, “Dün olduğu gibi bu günde Türkiye’nin birlik ve beraberliğine göz diken terör grupları var.
Başkan Yurtman: Birlik ve beraberliğimizi kimse bozamaz
Türk halkının birlik ve beraberlik içerisinde olduğu müddetçe vatan topraklarına göz dikenlerin asla amacına ulaşamayacağını söyleyen Başkan Yurtman, “Saldırıcı sonucu iki askerimiz yaralandı. Terörü lanetliyoruz.
Uysal: YGS'ye 6 hafta kaldı, öğrenciler kalan süreyi verimli kullanmalı
Alınan puanların hedefe ulaşıp ulaşamayacağını görür.” açıklamasını yaptı. Uysal, ”Öğrencilerin hayatının yönünü belirleyen sınavların da provası da deneme sınavlarıdır. Deneme sınavlarına giren aday, gerçek sınavda ne yapacağını bilir, gerçek sınavda karşılaşacağı durumlarla daha önceden yaşayacağından gerçek sınav tecrübesi edinecektir
Alman Kültür Bakanlığı, eğitim raporunu sansürledi
Alman Kültür Bakanları Konferansı KMK, Maastricht Üniversitesi adına bu talepte bulunan Dronkers'in bütün istatistiklere ulaşamayacağını ancak bakanlığın izin verdiği bilgileri kullanabileceği söylendi.
İstanbul Barosu avukatları, KCK tutuklusu meslektaşlarını ziyaret etti
engellenmeye çalıştığı işi sürdürmek istediğimizi, onlar adına sürdüreceğimizi, sürdürücüsü olacağımızı, bu baskı ve durdurma politikalarının hiçbir zaman sonuca ulaşamayacağını, bunun takipçisi olacağımızı söylemek için buradayız.
Bağış: AB süreci Türkiye için bir milli mesele
Büyükelçiler Konferansı’nda konuşan AB ile Müzakerelerden Sorumlu Bakan Egemen Bağış, AB üyeliği perspektifi olmadan Türk diplomasisinin hedefine ulaşamayacağını belirtti. AB’nin krize rağmen, refah seviyesinin en yüksek yaşandığı coğrafya olduğunu vurgulayan Bağış, "O yüzden reform sürecine sahip çıkarak, AB perspektifimizi
Babası, köylüsü Ermeniler tarafından öldürülen Ahmet Özer, Fransa’ya tepkili
Fransa’yı neden bu kadar ilgilendirdiğine anlam veremeyen Ahmet Özer, iki ülke arasında şu an bir sıkıntı olmadığını, bunu bozmak isteyenlerin amacına ulaşamayacağını ifade etti. Gelişmeleri televizyondan takip ettiğini, Sarkozy’nin orada yaşayan Ermenilerin oyunu almak için böyle girişimde bulunduğunu aktaran Özer, “Geçmişte
Bakan Eroğlu: Milleti hortumlayanların hortumlarını kestik
Bakan Eroğlu, AK Parti’nin yaptıklarına muhalefetin rüyasında bile ulaşamayacağını belirterek, “Bizim hizmetlerimiz ortada. Samimiyetle, heyecanla hedefimize gittik. Paradan sıfırlar atıldı.
Osmaniye Emniyet Müdürlüğü şehitler için mevlit okuttu
Mevlit sonrasında dua yaptıran İl Müftüsü Ramazan Çortul, terör örgütünün hedefine ulaşamayacağını belirterek “Şehitler ölmez, bilakis diridirler. Onlara kabir sorusu yoktur.
Suriyeli muhalif lider: Türkiye destek vermezse devrim başarılı olmaz
Qurabi ayrıca “Türkiye olmadan Suriye’de devrimin başarıya ulaşamayacağını da” ifade ediyor. TÜRKİYE DESTEĞİNİ ÇEKİNCE ESED REJİMİ KÜRT KARTINI KULLANDI Ammar Qurabi, Türkiye ile Suriye arasındaki sorunlu konular olan Kürt gruplar ve PKK ile Hatay hakkında da ilginç iddialarda bulunuyor.
Canlı bomba saldırısında ölen Belgin'in eşi: Sözün bittiği yerdeyim
Terörün amacına ulaşamayacağını kaydeden Akkuş, sözlerini şöyle sürdürdü: "BDP'nin Bingöl'de milletvekili çıkartamadığı zamanlarda Bingöl'de bir sıkıntı olmuyordu. BDP milletvekili çıkarttı, Bingöl'ün huzuru bozuldu.
Manavgat Belediyesi, şehitler için Mevlit okuttu
katında şehitlerin diri olduğunu belirten Yılmaz, ülkede kardeşlik, milli birlik ve beraberliği bozmak istemeyen şer güçlerin hiç bir zaman emellerine ulaşamayacağını söyledi. Hakkari Çukurca ve Bitlis Güroymak'ta şehit olan polis ve askerlerin 74 milyon insanın yüreğini dağladığını belirten Yılmaz, vatanı koruma uğruna can veren
Şandır: Terör asla amacına ulaşamayacak
HATAY - MHP Grup Başkan Vekili Mehmet Şandır, devletin şefkatini ve merhametini istismar eden teröristlerin asla amacına ulaşamayacağını söyledi. Şandır, Karayılan Belediye Başkanı Mehmet Yurtman, İskenderun Belediye Meclis üyesi Garip Şandır ve MHP İskenderun İlçe Başkanı İbrahim Gül ile Denizciler Şehit Kazım
Başkan Açıkgöz: Terör saldırıları Türkiye’nin birliğini bozamayacaktır
Yozgat İl Başkanı Açıkgöz, yaptığı yazılı açıklamada vatanın bölünmez bütünlüğüne, milletin birlik ve beraberliğine kasteden terör örgütünün asla bu emeline ulaşamayacağını vurguladı. Başkan Açıkgöz, "Öncelikle şehitlerimize Allah’ tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar, yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum.
Yozgat Türk Diyanet Vakıf-Sen Şubesi'nden teröre kınama
Şube Başkanı Yıldız, yaptığı açıklamada, vatanın bölünmez bütünlüğünü bozmaya kasteden terör örgütünün, bu kötü emeline asla ulaşamayacağını söyledi. Yıldız, şunları kaydetti: "Hakkari’de şehit düşen askerlerimize Allah’tan rahmet, yaralı askerlerimize de acil şifalar diliyorum.
GESİAD, terörist saldırı nedeniyle kuruluş balosunu iptal etti
Terör örgütü ve onlara destek veren iç ve dış mihrakların amaçlarına asla ulaşamayacağını belirten Özgün, Türk milleti olarak teröre asla teslim olunmayacağını kaydetti. Birlik beraberlik içinde Türkiye Cumhuriyeti'ne sahip çıkılacağını dile getiren Özgün, şunları ifade etti:
Eskişehir’de teröre ortak tepki
saldırısını sert bir dille kınayan AK Parti Eskişehir Milletvekili Salih Koca, milletin birlik ve bütünlüğüne yönelik hain saldırıların hiçbir zaman amacına ulaşamayacağını söyledi. Koca, mesajına şöyle devam etti: “Hükümetimiz ve güvenlik kuvvetlerimiz vatandaşlarımızın huzur ve güvenliği için azimli ve kararlı bir şekilde terörle mücadelesini
Küçükarslan: TBMM birlik ve beraberliği sağlayacak tedbirleri almalı
Terörün emeline ulaşamayacağını kaydeden Küçükarslan, "Bir an önce TBMM’nin olağanüstü toplanarak birlik ve beraberliği sağlayacak gereken tedbirleri alması en büyük dileğimizdir. Antalya Meslek Odaları olarak terör saldırılarını şiddetle ve nefretle kınıyor, aziz şehitlerimizin hatıraları önünde saygı ile eğiliyoruz.
Hain saldırıya Elbistanlı parti başkanlarından sert tepki: Amaç kaos
Siyasi partiler ve sivil toplum örgütleri, bu konuya tepkilerini yansıtırken, terörün amacına ulaşamayacağını belirttiler. CHP, sorunun birlik içerisinde halledileceğini belirtirken, MHP verilen tavizlerin terörü bu hale getirdiğini dile getirdi.
Gemci: Saldırılar Türkiye’nin normalleşmesini sabote etmeye yönelik
Karanlık emelleri uğruna kan akıtan ve puslu hava özlemiyle yanıp tutuşanların asla hedeflerine ulaşamayacağını kaydeden Gemci, “Birlik ve beraberlik içinde terörün üstesinden gelecek azim, güç ve kararlılığa sahip olan milletimiz, ekilen ayrılık ve nifak tohumlarının büyümesine