ulaşamayacak

Türker: Bu işin bir numarası, elebaşısı Başbakan'ın ta kendisidir
sırrı diye ortaya çıkan her şeye hatta ayakkabı kutularına bile el konacak ve o ayakkabı kutularından çıkan ne paraya ne de belgelere bir daha hiç kimse ulaşamayacak. Halk Bankası için diyor ki 'Devletin sırları saçıldı'.
RUTİD Başkanı: Türkiye’nin KOBİ’lerini Rusya’ya taşıyacağız
Üretime başlasa bu sefer hammadeye ulaşamayacak. Dışarıdan ithal edecek. İşte bu süreçte geç kalmamak için TUSKON’un yardımlarıyla da Türkiye’deki üreticileri buraya taşımak istiyoruz. En büyük hedeflerimizden biri bu.
Erdoğan: Bizi millet getirdi millet götürür, başkaları değil
Faiz lobisi istediklerine ulaşamayacak. Bu halkın istediği olacak.” şeklinde konuştu. (CİHAN)
Gönüllü doktorlar, sınıra sıfır noktadaki vatandaşların yardımına yetişti
Burada yapılamayacak şeylerin aynı şekilde burada yapıldığını kronik hastalığı olan bize ulaşamayacak hastalarında tedavilerinin hastanede yapılması üzerine gerçekleştirilmiş bir organizasyon. Burada yapılan hizmet doktorlarımızın, sağlık çalışanlarımızın ne kadar özveri ile çalıştıklarının bir nişanesidir.
Arınç: Reyhanlı'da ne yaşandığını ortaya koyacağımızdan kimse endişe duymasın
Komplike bir olaydır, aydınlatılacaktır ve vefat eden kardeşlerimizin kanı yerde kalmayacak hem de Türkiye üzerinde menfi emeller besleyenler amaçlarına ulaşamayacak hem Allah'ın kahredici eliyle kahrolacaklar hem de milletimizin birlik ve beraberliğini bozmaya güçleri yetmeyecektir.
Uluslararası Balkan Forumu'nun 6.sı Edirne'de gerçekleşiyor
göz önünde bulundurulduğunda, iç pazarı güçlü tutmayı hedeflemeyen ve kapı komşusu ülkeleri ihmal eden ekonomik projeler uzun vadede optimum verimliliğe ulaşamayacak ve dış bağımlılığa mahkum olacaktır.
Bakan Çelik: Emeklilikte yaşı bekleyenleri dinledik, sorunun daha başındayız
İnşallah şer güçler, emellerine ulaşamayacak. Ve yeni bir kardeşlik, kucaklaşma süreci başlayacak ve Türkiye’nin önü açık.”“EV HAPSİ GÜNDEMDE YOK”
MHP Genel Başkanı Bahçeli: Sözlerimin arkasındayım
"MHP GEÇİLMEDEN, HAİN NİYETLER AMACINA ULAŞAMAYACAK"Bahçeli şöyle devam etti: "Şiddet ve barbarlığın yanında hizalanmış, katillerin elinden su içmiş, onların bilirkişiliğine intisap etmiş çok yüzlüler ne bizi anlayabilecek ne de bizimle birlikte olabileceklerdir
Çağlayan: Gümrük Birliği’ni masaya yatırabiliriz
Oysa AB’nin üyelik standartlarına hiçbir şekilde ulaşamayacak olan konumu itibariyle gerek Kanada, gerek Brezilya, gerek Japonya, gerek Güney Kore ve Ukrayna vatandaşlarına ise vizesiz geçiş imkanı tanınıyor.
Şırnak'ın şehit çocukları unutulmadı
Onlar çirkin emellerine hiçbir zaman ulaşamayacak. Bu olayları engelleyecek güçte ve kararlıktayız." şeklinde konuştu. Saldırıda kardeşini kaybeden Güngör Cengiz ise 26 yıl önce yaşananları şöyle anlattı: "Canımızdan bile sakındığımız evlatlarımız kardeşlerimiz zorla bir evde
Sarkisyan’dan sert açıklama: Türkiye ve Azerbaycan başarılı olamayacak
Ancak Türkiye yönetimi halkların tarihi ile ilgili konuda yaklaşımlarını sürdürürse bu süreç tam hedefe ulaşamayacak.” dedi.Sözde Ermeni soykırımını tanımanın Türkiye’nin soykırım kurbanlarına yönelik bir borcu olduğunu savunan Sarkisyan, bu konudaki taleplerinin sadece adaletin yerini bulması
Başbakan Erdoğan: Akif gibi şair olmak yetmez, Akif gibi dindar olmalısınız
Bu yarışta onlar size ulaşamayacak sizi yakalayamayacaklar. Sizler 'Oku! Seni yaradan Rabbi'nin adıyla oku!' emrine muhatap bir gençlik olarak okuyacak, geleceğe böyle yürüyeceksiniz.
AÜ Rektörü Koçak: Şehir halkı ve öğrencilerden sağduyulu olmasını istiyoruz
Sağduyu çağrısında bulunan Koçak, "Bu tür provokasyon amaçlı girişimler amacına ulaşamayacak. Erzurum hassas bir bölge, zaman zaman bu tür gerginlikler yaşanabiliyor. Ama önemli olan dışarıdan gelen tahriklere kapılmamaktır.
Kaymakam Bulgurlu: Güçlü Türkiye'nin yolu milletçe bir olmadan geçiyor
Bulgurlu, "Milli birlik, beraberlik ve kardeşlik ruhumuzu bozarak ülkede kardeşi kardeşi düşürerek nifak tohumları ekmeye çalışanlar hiç zaman emellerine ulaşamayacak. Milletimizin kardeşlik ruhu ve engin sağduyu, şer güçlerin oyunlarını her zaman bozacaktır.
Bakan Çağlayan: AB’ye Nobel Barış değil, ikiyüzlülük ödülü verilmeli
Yunanistan, Portekiz, İspanya, İtalya kriz öncesi döneme 2020’den evvel ulaşamayacak.” TÜRKİYE’YE FREN DEĞİL GAZA BASMAK YAKIŞIR Türkiye’nin ise Çin’den sonra dünyanın en hızlı büyüyen ekonomisine sahip olduğunu belirten Çağlayan, ilk 6 ayda yüzde 3.
HSYK: Bu saldırıyı gerçekleştiren kirli eller asla amacına ulaşamayacak
Ancak şunun bilinmesini isteriz ki; bu saldırıyı gerçekleştiren kirli eller asla amacına ulaşamayacak, Hakim ve Cumhuriyet savcılarımızı yıldıramayacaktır." denilen açıklamada, hukuk devleti ilkesinden taviz verilmeden, dün olduğu gibi bugün ve yarın da yılmadan, korkmadan adalet dağıtmaya devam edileceği kaydedildi.
Başbakan Erdoğan: Saldırılar karşısında tek bir geri adım atmayacağız
Terör örgütü de, terör üzerinden kendi şahsi hesaplarını görmeye çalışanlar da asla hedeflerine ulaşamayacak. Yılmadan, bıkmadan ve usanmadan bu hainlerin üzerine gidecek, Allah’ın izniyle, milletimizin güven ve duasıyla bu sorunu Türkiye’nin gündeminden çıkarmak için kararlı
GTO Başkanı Aslan: Saldırılar ülkemizin bütünlüğünü bozamayacaktır
Terör odakları, bu saldırılarla asla amaçlarına ulaşamayacak ve bu ülkenin bütünlüğünü, milletin birlik ve beraberliğini asla bozamayacaklar. Beytüşşebap’ta vatan savunması sırasında yaşamını yitiren başta Gaziantepli hemşerimiz Jandarma Uzman Çavuş Ahmet Bozkurt olmak üzere tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet,
"Münferit olaylardan dolayı sığınmacılar hakkında olumsuz algı oluşturulmamalı"
sayesinde Suriyeli kardeşlerimiz üzerinden provokatif eylemlerde bulunma çabasında olan hiçbir grubun ya da örgütün emellerini gerçekleştirmede başarıya ulaşamayacak. Milletimizin sağduyusu ve 'Ensar' duruşu olumsuzlukları ortadan kaldırmakta etkili olacak.
Kop Dağı Tüneli'nin temeli törenle atıldı
Terör çirken amacına ulaşamayacak. Teröristler hak ettikleri cezaya er ya da geç kavuşacak" şeklinde konuştu. Bakan Yıldırım, iktidarları döneminde Bayburt'a 66 kilometre duble yol yapıldığını kaydetti.
Kanaat önderlerinden teröre tepki
Huzurumuzu bozmak isteyenler amaçlarına ulaşamayacak. Artık bu sorunun çözüme kavuşturulması gerekir. Uludere’de kaza geçiren askerlerimize yardımına koşan vatandaşlar dış mihrakların oyununu bozmuştur.
AK Parti'li Yavilioğlu: PKK, kanlı çirkin yüzünü bir kez daha gözler önüne serdi
mücadelede kararlılığın devam edeceğinin altını çizen Yavilioğlu, "Yeni Anayasa süreci ve demokratik açılım sürecini baltalamaya yönelik eylemler amacına ulaşamayacak. Terörle mücadelemiz bütün alanlarda devam ediyor.
Bursa Alevi Bektaşi Dernekleri Platformu'ndan sağduyu çağrısı
vermeyeceklerini dile getiren Olgun, şöyle devam etti: “Karanlığın ve yobazlığın mihmandarı olan bu gerici çeteler ne bugün ne de yarın karanlık emellerine ulaşamayacak sevginin, kardeşliğin ve barışın hüküm sürdüğü bu topraklarda bizleri bölemeyeceklerdir.
Doç. Dr. Mete Kalyoncu: Mıcırlı yolda lastik izinden gidilmeli
Kalyoncu, “Gevşek zeminde, lastikler altına alacağı suyun fazla olması nedeniyle yol yüzeyine ulaşamayacak ve yol tutuşu olamayacaktır. Bu nedenle gevşek malzeme işaretini görünce lastik oturma izi doğrultusunda aracımızı kullanmalıyız.
Şırnak'ta dershaneye silahlı saldırı: Bir yaralı
Halkın geri kalmasını arzu edenler amacına ulaşamayacak.” dedi. Şırnak'ın Cizre ilçesinde daha önce de öğrenci yurduna molotofkokteylli saldırı düzenlenmişti. İdil Caddesi'nde terör örgütüne destek amacıyla izinsiz gösteri yapan bir grup, Özel Ufuk Erkek Öğrenci Yurdu'nu yakma girişiminde bulunmuştu.
Tenis Antrenörü Albayrak: Çocuklarınızı tenise yönlendirin
Biz özellikle bu spora ulaşamayacak çocuklarımızı da dahil ederek elit olan bu sporla kendilerini özel hissetmelerini sağlamak istiyoruz. Okullarımızda, tenis sporuna yönelik çalışmalar başlatabilmek, küçük yaşlardan itibaren yetiştireceğimiz başarılı çocuklarımız içerisinden şampiyonlar çıkarmak hedeflerimiz
Gürcistan’daki tutuklu Türkler için İnterpol takipte
dayanan bir dostluğun olduğuna dikkat çeken Kaputoğlu, “İki ülke arasındaki iyi ilişkileri bozmak isteyen ve iyi niyeti suiistimal eden kişiler bu amacına ulaşamayacak. İki ülkedeki devlet büyüklerinin bu haksızlıklara karşı gerekli önlemleri almasını rica ediyoruz.
HSYK'dan, saldırıya uğrayan savcıya 'geçmiş olsun' mesajı
şekilde sağlanması gerektiğinin bir kez daha anlaşıldığını vurgulayan Hamsici, "Elbette bu saldırıyı gerçekleştiren bulanık zihinler ve kirli eller amacına ulaşamayacak, hakim ve cumhuriyet savcılarımız daima vicdanlarının sesini dinleyerek “Türk milleti adına” en doğru kararları vermeye devam edeceklerdir.
Merkel'in hükümet ortağı anketlerde çakıldı
Koalisyon hükümetinin küçük ortağı bu sonuçlarla 2013 yılında yapılacak seçimlerde yüzde 5'lik seçim barajını aşıp meclise girebilecek oy oranına ulaşamayacak. Öte yandan büyük partilerde değişiklik görülmezken, küçük partilerde önceki aya göre hafif bazı farklılıklar yaşandığı gözlendi.
K.Maraş’tan ortak ses: Sorunumuz yok, dışarıdakiler yarayı kaşımaya çalışmasın
"AYRILIKÇI DÜŞÜNCEDE OLANLAR AMAÇLARINA ULAŞAMAYACAK"Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Mustafa Bastırmacı da bölücülük yapmak isteyenlere dikkat çekerek, şunları söyledi: “Burada bizleri kimsenin bölmeye, böyle hadiseleri gündeme taşıyarak yıllar sonra
Şehit ailelerinin bayramı buruk geçti
Çukurca’daki hain saldırıda şehit edilen piyade onbaşı Hüseyin Güldal’ın babası Mustafa Güldal, ‘’Bu hainler emellerine ulaşamayacak. Devletimizin bunu çözeceğine inanıyoruz. İşlerimizi askerlik dönüşünde evladımıza devretmeyi hayal ederken, acı haberi geldi.
Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği yemekte buluştu
güçlerine karşı son dönemlerde artan silahlı saldırıları dernek olarak kınadıklarını ifade eden Varmış, şöyle devam etti: ‘’Bölücü terörün hiçbir zaman amacına ulaşamayacak. Ülke olarak, devletin bütünlüğünü, ulusun birliğini ve Cumhuriyet’in temel niteliklerini korumadaki kararlılığımızın daha da güçlenerek süreceğine inanıyoruz.
Türkiye Sakatlar Derneği Erzurum Şubesi: Teröristler kardeşliğimizi bozamayacak
karanlık odakların terörist saldırılara başvurduğuna işaret eden Efe, "Yıllardır terör saldırıları ile ülkemizi bölmek isteyen odaklar, bu çirkin emellerine ulaşamayacak. Terörist saldırıları ve teröre destek veren bütün kesimleri şiddetle kınıyoruz.
SAGİAD Başkanı Çelebi: PKK göstere göstere saldırdı
Ancak bu şer şebekeleri asla emeline ulaşamayacak ve milletimizin birlik ve beraberliğine zarar veremeyecektir. Terörün son bulması için, bütün partilerimize, sivil toplum kuruluşlarımıza, ülkemizin birlik ve bütünlüğünü korumada büyük görevler düşmektedir.
Şehitlerden bahsedilen cuma hutbesinde kardeşlik mesajı verildi
birlik, beraberlik, huzur ve kardeşliğini bozmayı hedefleyen bu saldırıları yapanlar, sahip olduğumuz kardeşlik ruhu ve iradesi karşısında emellerine asla ulaşamayacak ve hüsrana uğrayacaktdır. Gün, bu büyük acımızı yüreğimizin derinliklerinde hissederek kardeşliğimizi, birlik ve beraberliğimizi tüm dünyaya gösterme, sabır ve metanetle aziz şehitlerimize dua etme
Kepezli işadamları şehitler için Kur'an-ı Kerim okuttu
Bu milletin asaleti ve vakarı karşısında bu tür bozguncu girişimler hedefledikleri emellerine ulaşamayacak. Önemli olan o vakarı hep birlikte korumak." diye konuştu. Tütüncü, Antalyalılardan, provokatif eylemlere karşı uyanık olmalarını da istedi.
Şandır: Terör asla amacına ulaşamayacak
Devletin şefkatini merhametini istismar eden teröristler asla amacına ulaşamayacak” dedi. (CİHAN)
Eller, Cuma namazında şehitler için semaya kalktı
beraberlik, huzur ve kardeşliğini bozmayı hedefleyen bu saldırıları gerçekleştirenler, sahip olduğumuz kardeşlik ruhu ve iradesi karşısında emellerine asla ulaşamayacak ve hüsrana uğrayacaklar. Gün, bu büyük acımızı yüreğimizin derinliklerinde hissederek birlik ve beraberliğimizi tüm dünyaya göstererek dua etme günüdür.
Türkiye Gönüllü Eğitimciler Derneği Başkanı, terörü kınadı
Ancak bu bütünlüğümüze kasteden, el ve dil uzatıp söz söyleyenler hiçbir zaman emellerine ulaşamayacak. Terörün her çeşidini nefretle kınıyor, şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet, ailelerine ve yüce Türk milletine sabır diliyorum.
GESİAD Başkanı Avşar: Terörün zamanlaması manidar
Teröristler emellerine ulaşamayacak. Milletimiz bölünmeyecektir " diye konuştu. Yeni anayasanın konuşulacağı bir günün sabahında yapılan hain saldırıların manidar olduğunu belirten Avşar, "Bu ülkenin gelişmesine, Kürt- Türk kardeşliğinin sağlanmasına
Teröre inat yeni anayasa çalışmaları sürüyor
"Bu güçten rahatsız olanların, taşeron terör örgütü aracılığıyla birlik ve beraberliğimize, huzur ve refahımıza yönelik gerçekleştirdiği eylemler amacına ulaşamayacak. Demokratikleşme çalışmaları, her zamankinden daha kararlı bir şekilde devam edecek, özgürlükçü, demokratik yeni anayasa için çıkılan yoldan dönülmeyecek.
ASAD Başkanı Altuntaş: Türkiye istikrar kazandığında hainler ortaya çıkıyor
Ülkemizin yaşadığı acılar birilerinin yanına kar kalmayacak ve bu milletin canını yakanlar, hain emellerine ulaşamayacak." diyen Altuntaş, bu vatan toprağı için kanı dökülen aziz şehitlerin her zaman hatırlanacağını dile getirdi.
Çimenoğlu: Birlik ve beraberliğimizi bozamayacaklar
dönmüş bir caniden farksız bir şekilde milletimizin her ferdine alçakça saldırmaktan kaçınmayan hain terör ve destekçileri, kirli emellerine kesinlikle ulaşamayacak. Milletimize çektirdiği acı ve gözyaşının bedelini de çok ağır bir şekilde ödeyecektir.
Diva- Sen Genel Başkan Yardımcısı Temel, terörü kınadı
Türk- Kürt kavgası çıkartmak isteyen odaklar hedeflerine ulaşamayacak. Güvenlik güçlerimize yönelik Hakkari ve Bitles'te gerçekleştirilen saldırıları şiddet ve nefretli kınıyoruz. Yüce milletimizin başı sağolsun.
ADASO terörist saldırıları kınadı
vurgulanan açıklamada şöyle denildi: “Şu iyi bilmelidir ki, Türkiye’nin toprak bütünlüğünü, birlik ve beraberliğini bozamayacaklar, hiçbir zaman emellerine ulaşamayacak, hak ettikleri cezayı bulacaklardır.
Taşkesenlioğlu: Hain saldırılarla Türkiye'nin önü kesilmek isteniyor
Türkiye'nin önünü kesmek isteyen ve PKK'yı taşeron olarak kullanan güçler hain emellerine asla ulaşamayacak. Bölgesinde ve dünyada yeni bir güç odağı haline gelen Türkiye'yi tekrar içe dönmesi için yapılan bu eylemler, ülkemizdeki Türk- Kürt kardeşliğini asla bozamayacak
(Düzeltme) Başbakan Yardımcısı Arınç:Terörle mücadele devam edecek
söylenecek tek sözün, olayı lanetlemek olduğunu ifade eden Arınç, "Bunlarla mücadele devam edecek, halkımızın tespiti artacak ve bu hainler emellerine ulaşamayacak. Bunları yapanlar insan olamaz." diye konuştu.Bir gazetecinin, "Terörist Abdullah Öcalan’la devletin görüştüğü, belli bir noktaya gelindiği fakat bir noktada tıkanıldığı yönünde haberler var.
Başbakan Yardımcısı Arınç: Terörle mücadele devam edecek
söylenecek tek sözün, olayı lanetlemek olduğunu ifade eden Arınç, "Bunlarla mücadele devam edecek, halkımızın tespiti artacak ve bu hainler emellerine ulaşamayacak. Bunları yapanlar insan olamaz." diye konuştu. Bir gazetecinin, "Terörist Abdullah Öcalan’la devletin görüştüğü, belli bir noktaya gelindiği fakat bir noktada tıkanıldığı yönünde haberler var.
Şehit aileleri terörü kınadı
Terör amacına ulaşamayacak ve birlikte yaşamamıza asla engel olmayacak, Türk-Kürt kardeşliği baki kalacaktır. Terörizmi, PKK’yı ve siyasi uzantısı BDP’yi şiddetle ve nefretle kınıyoruz.
Vali Çolak'tan 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı
Ülkemizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğüne, birliğine ve dirliğine yönelik hain saldırıları yapanlar, asla kötü emellerine ulaşamayacak, kendi tezgahladıkları kirli oyunlarında, kanlarıyla boğulacaklardır.