ultramaratoncu

Astım hastası İbrahim Şahin bu yıl 126 kilometre koşacak
126 km'lik koşu için düşüncelerini aktaran ultramaratoncu İbrahim Şahin ise oldukça zor bir gün olacağını aktardı. Şahin, "Ben astım hastalığına karşı spor yapın demiyorum ancak astım hastası oldum diye bir köşeye çekilmenize gerek yok demek istiyorum.
Japon maratoncu, dünyayı koşarak turlamayı hedefliyor
Dünyayı koşarak dolaşmayı hedefleyen 60 yaşındaki Japon ultramaratoncu Hazama Kanpei, Erzincan'a ulaştı. Tokyo'nun 2016 Olimpiyat Oyunları'na adaylığı nedeniyle Japonya'nın elçi olarak görevlendirdiği ünlü komedyen ve ultramaratoncu Hazama Kanpei, Uluslararası Olimpiyat
Cihan Haber Ajansı Gündemi
Dünyayı koşarak turlamayı hedefleyen 60 yaşındaki Japon ultramaratoncu Hazama Kanpei Erzincan'a ulaştı. KKTC Başbakanı Derviş Eroğlu, Kıbrıs Türk Ticaret Odası'nın davetlisi olarak 3-7 Şubat günleri arasında Londra'da bulunacak.
Japon maratoncu Kanpei, Kırıkkale'den geçti
Dünyayı koşarak turlamayı hedefleyen 60 yaşındaki Japon ultramaratoncu Hazama Kanpei, Kırıkkale sınırlarında koşmaya başladı. Ankara'nın Lalahan beldesinden koşuya başlayan Japon ultramaratoncu Hazama Kanpei, Kırıkkale'deki koşusunda büyük ilgi gördü.