uyuştucuru

Polis, uyuşturucu tacirlerine bayramı 'zehir' etti
Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şubesi ekipleri, Kurban Bayramı için verilen 9 günlük tatili fırsat bilen uyuştucuru satıcılarına fırsat vermedi. Bayram boyunca sürdürülen 17 operasyonda 25 kişi gözaltına alındı.
Düzeltme - Cezaevi girişinde polise saldırıp, hükümlüyü kaçırdılar
Bursa'da ikamet eden ve uyuştucuru ticareti yaptığı iddia edilen Aygün Nice hakkında verilen 4 yıllık hapis cezası, Yargıtay tarafından onandı. Yaklaşık 5 yıldır güvenlik güçlerince arandığı öğrenilen Nice, bir yakınını ziyaret için İnegöl'e gitti.
Cezaevi girişinde polise saldırıp, hükümlüyü kaçırdılar
Bursa'da ikamet eden ve uyuştucuru ticareti yaptığı iddia edilen Aygün İnce hakkında verilen 4 yıllık hapis cezası Yargıtay tarafından onandı. Yaklaşık 5 yıldır güvenlik güçlerince arandığı öğrenilen İnce, bir yakınını ziyaret için İnegöl'e gitti.
Öğrenciler, sigara uyuştucuru ve alkole 'hayır' deyip, gençlik sözleşmesi imzaladı
BURSA - Bursa'da lise öğrencileri 'sigara, uyuştucuru ve alkol' gibi kötü alışkanlıklara karşı hep bir ağızdan 'Hayır' diyerek 'gençlik sözleşmesi'ni imzaladı. Bursa Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kalite Birliği Derneği'nin ortaklaşa yürüttükleri 'Gençlikle Sözleşme; alkol, sigara ve uyuşturucuya hayır' projesinde ikinci