uyuşturucu bonzai

Bursaspor taraftarlarından 'uyuşturucu maddeye hayır' yürüyüşü
Bursalı milli maratoncu Yasin Avcı, taraftarlar arasında uyuşturucu bonzai maddesi kullanımına dikkat çekmek için yürüyüş düzenlediklerini dile getirdi. Ovaakça'dan Zafer Plaza'ya kadar bireysel olarak koştuğunu belirten Avcı, buradan ise Bursaspor taraftarları ile birlikte yürüdüklerini kaydetti.
Uyuşturucu tacirleri, yakalanmamak için mahalle girişine kamera koymuş
Geçen seneki operasyonlarda 47 bin 660 adet extacy hap, 15 kilo uyuşturucu esrar maddesi ve 6 kilo uyuşturucu bonzai maddesi ele geçirilmişti. Bölge halkından gelen şikayetleri değerlendiren Bursa Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi Narkotik Büro Amirliği ile Yıldırım İlçe
Bursa’da uyuşturucu operasyonu
Çantada yapılan aramada, 940 paket uyuşturucu Bonzai maddesi ile 6 bin adet uyuşturucu ecstasy hap ve 1,5 kilogram esrar maddesi ile bulundu. Uyuşturucu ve 6 ayrı suçtan sabıkası bulunan Rasim C.
Emanet kamyonetin plakasını boyayıp 180 kilo esrar taşımışlar
BURSA - Bursa Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen uyuşturucu operasyonunda, 180 kilo esrar maddesi ve 500 gram uyuşturucu bonzai maddesi ele geçirildi. Gözaltına alınan iki zanlının, uyuşturucu maddeyi taşıdıkları kamyonetin güzergahtaki mobese kameralarına yakalanmamak için plakayı boyadıkları ortaya çıktı.
Erzurum ve Bingöl'de uyuşturucu operasyonu
Zanlıların ev ve iş yerlerinde yapılan aramalanda 7 kilo 490 gram esrar, 126 adet yeşil reçeteye tabi uyuşturucu hap, 3 gram uyuşturucu bonzai maddesi, 11 adet fişek halinde satışa hazır vaziyette esrar maddesi ile uyuşturucu madde paketlenmesinde kullanılan çok sayıda ağzı kilitli poşet ele geçirildi.
Aksaray’da bonzai operasyonu
Araçta yapılan aramada, siyah poşet içerisinde üzerinde Jemaican Gold Supreme yazılı 3'er gramlık 100 paket halinde toplam 423 gram ağırlığında sentetik uyuşturucu bonzai maddesi, 250 adet uyuşturucu ecstacy hapı ve 17 gram esrar maddesi ele geçirildi.
Ceyhan'da 50 kilo esrar ele geçirildi
ADANA - Adana’nın Ceyhan ilçesinde yaklaşık 50 kilogram esrar maddesi ele geçirildi. Ceyhan Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliği tarafından sokak satıcıları ve ticareti yapanlarayönelik düzenlenen operasyonda 50 kilo 155 gram
Uyuşturucu tacirlerine operasyonda 13 kişi yakalandı
3 gram uyuşturucu bonzai maddesi, 1 adet el yapımı 7.65 milimetre çapında tabanca. Bu tabancaya ait 1 adet şarjör ve 4 adet MKE yapımı fişek ele geçirildi. Gerçekleştirilen operasyon neticesinde yakalanan 13 şüpheli şahıs, 'Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak' suçundan hakkında düzenlenen tahkikat evrakıyla birlikte adli mercilere
Gebze'de torbacı operasyonunda 32 gözaltı
maddesi, 370 gr toz esrar maddesi, 2 adet ayrı ayrı fişek halinde satışa hazır esrar maddesi, 13 gr kokain maddesi, 28 adet uyuşturucu ectasy hap, 57 gr uyuşturucu bonzai maddesi, 4 paket fişeklenmiş Hint keneviri tohumu ve uyuşturucu madde satışında kazanıldığı değerlendirilen 3 bin 250 TL para çıktı.
Ereğli’de 30 gram 'bonzai' yakalandı
ZONGULDAK - Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçla Mücadele Büro Amirliği ekipleri, satışa hazır halde 30 gram uyuşturucu 'bonzai' maddesi ele geçirildi. Edinilen bilgiye göre; İstanbul’dan Ereğli’ye satmak için bonzai maddesi getiren V.
Sakarya'da uyuşturucu operasyonunda 4 kişi tutuklandı
yapılan aramalarda toplam 148 adet uyuşturucu ve uyarıcı hap, 20 paket satışa hazır paket içerisinde toplam 40 gram esrar maddesi, 2 paket halinde 6 gram uyuşturucu bonzai maddesi, uyuşturucu madde satışında kullanılan 200 adet kilitli poşet ele geçirildi.
Narkotik polisinden 'kabarık sabıkalı' şebekeye operasyon
Yapılan aramalarda 22 kilogram esrar, 199 adet uyuşturucu bonzai maddesi, 5 bin 90 adet uyuşturucu hap, 1 adet Canas Magnum marka ruhsatsız tabanca, iki adet diz üstü bilgisayar ile navigasyon cihazı ele geçirildi.