uyuşturucu hap extacy

Afyon'da torbacılara operasyon
AFYONKARAHİSAR - Afyonkarahisar’da yapılan uyuşturucu operasyonunda ‘torbacı’ diye tabir edilen 6 kişi gözaltına alındı. Şahıslar, emniyetteki ifadelerinin ardından adliyeye çıkarıldı.
Kars'ta uyuşturucu operasyonu
KARS - Kars İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Diyarbakır’dan getirilen uyuşturucu madde ile birlikte 2 kişiyi gözaltına aldı. Emniyetten yapılan açıklamada, E.
İstanbul'daki uyuşturucu operasyonlarında 18 kişi tutuklandı
Diğer operasyon ise uyuşturucu hap extacy’e yönelik yapıldı. Gözaltına alınan 3 kişi ile birlikte 3 bin 500 extacy hap ele geçirildi. Zanlılardan Oğuz E’nin genç yaşına rağmen 27 ayrı suç kaydının bulunması dikkat çekti.
Uyuşturucudan yakalandı, 'ailem utansın' dedi
Adreslerde yapılan aramalarda 70 gram esrar, 22’si paket halinde toplam 70 gram bonzai isimli uyuşturucu madde, 8 adet uyuşturucu hap extacy uyuşturucu hap ele geçirildi. Polisin yaptığı tespitlere göre uyuşturucunun küçük kız çocukları kullanılarak pazarlanmaya çalışıldığı belirlendi.
Uyuşturucu hap operasyonu zanlısı serbest bırakıldı
Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü timlerinin yürüttüğü ve uyuşturucu hap extacy imalathanesinin ortaya çıkarıldığı operasyon sonrasında Doğan A.'ın ismini vermesi üzerine gözaltına alınan Erdem E.
Uyuşturucu hap operasyonunun son şüphelisi adliyeye getirildi
Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü timlerinin yürüttüğü ve uyuşturucu hap extacy imalathanesinin ortaya çıkarıldığı operasyonda yakalanan şüphelilerden 15'i tutuklandı. Şebekenin önde gelen isimlerinden biri olduğu ileri sürülen Doğan A.
Uyuşturucu hap operasyonunun son şüphelisi adliyeye sevk edildi
Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü timlerinin yürüttüğü ve uyuşturucu hap extacy imalathanesinin ortaya çıkarıldığı operasyonda yakalanan şüphelilerden 15'i tutuklandı. Şebekenin önde gelen isimlerinden biri olduğu ileri sürülen Doğan A.
Eskişehir'de uyuşturucu operasyonu
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Narkotik Büro Amirliği ekipleri, satış amacıyla şehir dışından Eskişehir'e uyuşturucu hap ve esrar getiren iki zanlıyı, uyuşturucu maddelerle birlikte
Eğlence merkezlerini gözüne kestiren hapçılar, 100 bin extacy ile yakalandı
Sentetik uyuşturucu hap extacy, özellikle Avrupa ülkelerindeki kullanımı ve yasal olmayan yollarla Türkiye'ye getirilmesiyle polisin önlem aldığı uyuşturucu türleri arasında bulunuyor. Gençler arasında kullanımı en yaygın olan uyuşturucu haplar, özellikle Hollanda'da üretilerek bir çok ülkeye pazarlanıyor.