vodafone

Beşiktaşlı taraftarlardan Seba'ya ziyaret
Bu arada siyah-beyazlı taraftarlar adına bir konuşma yapan Ali Pektaş, İnönü Stadı'na ilk golü atan Süleymen Seba'nın, yeni yapılacak olan Vodafone Arena'da da ilk golü atmasını çok istediklerini ve biran önce sağlığına kavuşmasını beklediklerini söyledi.
Fikret Orman: Stadımızı ağustos ayında bitireceğiz
Parasını bulamaz dediler Vodafone ile anlaşma yaptık. Ardından bu defa tarihi eser çıkacak dendi. Hiçbirşey çıkmadı. Bu defa da su çıkacak çalışma duracak dendi.
Beşiktaş Başkanı Orman: Euro artınca giderler arttı, transfer yapmayabiliriz
Ayrıca, Vodafone Arena’da ilk maçı şeref tribününde izlemek isteyen 4 taraftara 13 bin dolar değerinde bilet satıldı.Öğüt, Başkan Orman'a günün anlam ve önemi anısına bir de plaket takdim etti.
Vodafone Arena Stadı inşaatında son 1 ayda yapılan imalatlar
İSTANBUL - BJK Beşiktaş İnşaat ve Ticaret A.Ş. Genel Müdürü M.İhsan Coşkun, 20 Aralık 2013 ile 20 Ocak 2014 tarihleri arasındaki 1 aylık dönemde, Vodafone Arena Stadı inşaatında yapılan işleri anlattı.
Vodafone, Almanya’ya yönetici ihraç ediyor
İSTANBUL - 2010 Eylül ayından bu yana Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörlüğü görevini yürüten Lütfullah Kitapçı, Vodafone Almanya’ya Bireysel Pazarlama Direktörü olarak atandı. Şirketin bünyesine 2009 Ocak ayında Pazarlama Kıdemli Müdürü olarak katılan Kitapçı, Vodafone Çiftçi Kulübü ve Vodafone İstanbul Maratonu, Vodafone Arena sponsorluklarında
Fikret Orman: Biz rakibimizin dosyasının kenar süsü olduk
Başkan Orman, inşaatı devam eden Vodafone Arena Stadı ile ilgili bir soruya verdiği cevapta ise, "Temelimizi attık. Şu anda kapalı tribün tarafı çıkıyor.
Vodafone Arena Stadı inşaatında hummalı çalışma
İSTANBUL - Beşiktaş'ın Vodafone Arena Stadı'nda çalışmalar gündüz ve gece olmak üzere tüm hızıyla devam ediyor.Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, "İstanbul'un en güzel konumlarından birisine sahip olan Vodafone Arena Stadı'mızın gökyüzünden çekilen fotoğrafları
Beşiktaş, Adidas ile yeni sponsorluk anlaşması imzalandı
"Adidas markası kulübümüzün giyim sponsoru değil Vodafone gibi ana sponsorlarımızdan biridir. 2009 yılında beş yıl için 3 milyon dolar olarak gerçekleştirilen anlaşma, bugün beş yıl için 25 milyon dolar olarak revize edilmiştir.
Sağlık hizmetlerine 'cep'ten ulaştıran paketini tanıttı
İSTANBUL - Mobil iletişim şirketi Vodafone Türkiye, cep telefonundan sağlık hizmetleri de almaya imkan tanıyor. Operatörün Cep Sağlık Paketi’ne üye olanlara yer yer rutin kontrolleri hatırlatılıyor, SMS yolu ile sağlık bilgileri aktarılıyor.
TSYD 51.Yıl Sporun Zirvesi Semineri başlıyor
oturumunda “Sponsorların Türk Sporuna Katkıları”nı, Coca Cola Kurumsal İlişkiler Direktörü Gürtay Kıpçak, Spor Toto Teşkilat Başkanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Vodafone Pazarlama Direktörü Fatih Uysal ve Spor A.
Beşiktaş'tan stat açıklaması
İSTANBUL - Beşiktaş Kulübü, yeni yapılan Vodafone Arena Stad'ının inşaatının planlamalardan daha ileri bir seviyede ve hızlı bir şekilde devam ettiğini açıkladı.Siyah - beyazlı kulüpten yapılan açıklamada Vodafone Arena Stadı inşaatı'nın, planlamalardan daha ileri bir seviyede ve hızlı bir şekilde devam etmekte olduğu
Yerli akıllı telefonunu satışa sunuyor
İSTANBUL - Vodafone, Türkiye’ye yatırım yapmaya devam ediyor. Şirket, yerli üretim akıllı telefonu Blade V’yi müşterileriyle buluşturuyor. Blade V, tarifeye ilave olarak ayda 1 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.
Yılbaşında 327 milyon dakika konuşturdu
İSTANBUL - Vodafone Türkiye aboneleri, yılbaşında 327 milyon dakika konuşup 333 milyon SMS gönderdi; 213 terabayt mobil internet kullandı.31 Aralık 2013 ve 1 Ocak 2014 arasında en çok konuşan iller İstanbul, Ankara ve Şanlıurfa; en çok SMS gönderen iller İstanbul, Ankara ve Samsun; en
Şirketler Voleybol Ligi sonunda Avea ve Yapı Kredi Bankası şampiyon oldu
Finansbank bronz madalyanın sahibi olurken Vodafone dördüncü sırada yer aldı.Bireysel ödül alan oyuncuların listesi ise şöyle:Erkekler Ligi
Enerji iletim hatlarına 300 milyon liralık fiber optik yatırımı yapacak
İSTANBUL - İletişim şirketi Vodafone, Türkiye Elektrik İletim AŞ’nin (TEİAŞ) enerji iletim hatlarında bulunan fiber optik ağın kullanım hakkı ihalelerini 15 seneliğine aldı. Şirket, bu ağa ihale bedeli olan 128 milyon lira dahil 300 milyon lira altyapı yatırımı yapmayı planlıyor.
Vodafone Arena Stadı’na ilk harç döküldü
İSTANBUL - Beşiktaş'ta Başkan Fikret Orman, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte hafriyat işleri tamamlanan Vodafone Arena Stadı’nın zeminine ilk harcı döktü.Harfiyat işleri sona eren Vodafone Arena Stadı’na ilk harcın dökülmesi etkinliğine Başkan Fikret Orman, yönetim kurulu üyeleri ile Divan, Denetleme, Disiplin,
Fikret Orman: Stadın resmi temeli 15 gün içinde atılacak
İSTANBUL - Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Vodafone Arena Stadı'nın resmi temel atma töreninin 15 gün içinde yapılacağını söyledi. İnönü Stadı'nın yerine yapılacak Vodafone Arena Stadı'nın inşaatının kurban kesilerek ilk harç konulmasının ardından çıkışta basın mensuplarına açıklamalarda
Üç büyükler borsada kayıpları oynuyor
VODAFONE ARENA ANLAŞMASI BJK HİSSESİNİ YÜKSELTTİYıla yatay başlangıç yaparak başlayan Beşiktaş'ta ise yaz aylarında ortalamanın 1,40 seviyelerinde olduğunu söyleyen Özay, "Lig başlayınca 2,92 seviyelerine yükselen
Beşiktaş'ta Fikret Orman'dan Seba'ya ziyaret
İSTANBUL - Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Vodafone Arena Stadı'nın inşaat yapı ruhsatını aldıktan sonra Onursal Başkan Süleyman Seba'yı evinde ziyaret etti. Orman, ruhsatın orijinal kopyası Süleyman Seba'ya anı olarak hediye etti.
Vodafone Arena'nın yenileme ve yapım ruhsatı alındı
İSTANBUL - BJK İnönü Stadı'nın yıkım işlemlerinin tamamlanmasının ardından, yeni yapılacak olan Vodafone Arena için inşaat yapım ruhsatı alındı.Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ve Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal'ın katıldığı ruhsat verme töreni Beşiktaş Belediye Başkanlığı'nda yapıldı.
Umut Güner: Stadımızla ilgili sorun yaşamıyoruz
Yeniden yapımı tamamlandıktan sonra Vodafone Arena olarak anılacak stadın hafriyat işlerinde son aşamaya gelindiği açıklandı. Birinci kısım kaba inşaatının ise önümüzdeki günlerde başlamasının planlandığını belirten, yeni stattan sorumlu yönetim kurulu üyesi Umut Güner, "Stadımızla ilgili sorun
Engellilerin faturasına Özel İşlem Vergisi'ni yansıtmayacak
İSTANBUL - GSM operatörü Vodafone, engellilerden Özel İletişim Vergisi (ÖİV) almayacak. Muafiyet sayesinde arama ve SMS bedelleri yüzde 25 indirimli olacak.
Fikret Orman: Vodafone Arena ile beraber çok şey değişecek
Biz Türkiye’nin en önemli noktasına çok güzel bir stat yapıyoruz ve göreceksiniz Vodafone Arena ile beraber çok şey değişecek. Bütün bu tarihi adımları atarken, camiamızın birlik ve bütünlüğü bizim için çok önemli.
Vodafone Arena logosunu taraftar seçiyor
İSTANBUL - Beşiktaş İnönü Stadı'nın yıkılmasının ardından yeniden yapılacak olan Vodafone Arena Stadı için logo seçimi taraftara bırakıldı. Yapılan anlaşma gereği 15 yıllığına Beşiktaş’ın stat isim hakkına sahip olan Vodafone Türkiye, kurduğu internet sitesiyle siyah - beyazlı taraftarlara logo seçimi
Beşiktaş Kulübü'nden ihale açıklaması
İSTANBUL - Beşiktaş Vodafone Arena Stadı kaba inşaat proje ihalesi için yaptığı toplantıdan sonuç çıkmadı. Kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada ihale topantısı hakkında bilgiler verilirken, süreç ile ilgili de şu ifadelere yer verildi:
BTK açıkladı: 9 yaşından büyük herkeste cep telefonu var
2013 yılı üçüncü çeyrek dönem itibarıyla gelire göre pazar payları incelendiğinde Turkcell’in pazar payının yüzde 49,21, Vodafone ve Avea’nın ise sırasıyla yüzde 30,56 ve yüzde 20,24 seviyelerinde olduğu görülüyor.
Vodafone Arena Stadı'nın kaba inşaat ihalesinde sonuç çıkmadı
İSTANBUL - Vodafone Arena Stadı Yenileme Projesi 1. Kısım Kaba İnşaat ihalesinde verilen fiyat teklifleri, BJK Beşiktaş İnşaat ve Ticaret A.Ş. İhale Komisyonu tarafından yeterli bulunmadığından dolayı değerlendirilemediği açıklandı.
Ertekin: Çok güzel bir İstanbul gününde, çok güzel bir maraton yaşadık
İSTANBUL - İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor AŞ. Genel Müdürü Alpaslan Baki Ertekin, Vodafone İstanbul Maratonu'nun çok iyi ve sıkıntısız geçtiğini belirterek, "Çok güzel bir İstanbul gününde, çok güzel bir maraton
Vodafone Arena Stadı'nın teklifleri inceleniyor
İSTANBUL - Beşiktaş'ın yeni yapılacak olan Vodafone Arena Stadı'nın kaba inşaatı için gerçekleştirilen stat ihalesinde teklifler alındı, mali konularda detaylı inceleme yapmak için toplantı ileri bir tarihe ertelendi
Vodafone Arena Stadı'nın kaba inşaat ihalesi başladı
İSTANBUL - Beşiktaş'ın yeni yapılacak olan Vodafone Arena Stadı'nın kaba inşaatı için gerçekleşecek olan stat ihalesi siyah - beyazlıların Akaretler'de bulunan kulüp binasında başladı.İhalede Beşiktaş Kulübü 2.
Bilic: Fernandes konusunun çözülmesini bekliyoruz
Slaven Bilic, yeni yapılacak olan ve inşaatı devam eden Vodafone Arena Stad’ı için, “Oraya çıkmaya sabırsızlanıyorum.” ifadesini kullandı. Bilic, “İnönü Stadı’nda maça çıkamadığımız için üzgünüm ama bir an önce bitmesi ve o stada çıkmak için sabırsızlanıyorum.
Vodafone İstanbul Maratonu'nda, 10 ve 15 kilometre koşularına Etiopya damgası
İSTANBUL - 35. Vodafone İstanbul Maratonu kapsamında 10 ve 15 Kilometre Koşularda dereceye giren sporcular belli olurken koşularda Etiopyalı atletlerin başarısı ön plana çıktı.Halk yürüyüşünün yanı sıra 3 ayrı yarışta atletler madalya için ter döktü.
Vodafone İstanbul Maratonu Asya’yı Avrupa’ya coşkuyla bağladı
İSTANBUL - Bu yıl 35. kez düzenlenen Vodafone İstanbul Maratonu, kıtaları birbirine bağladı. 100’e yakın ülkeden 20 bine yakın sporcu, maratonda rekor katılıma imza attı.
Boğaziçi Köprüsü'nde ilginç manzaralar
İSTANBUL - 35. Vodafone İstanbul Maratonu'nda son startı verilen Halk Yürüyüşü'nde her yıl olduğu gibi bu yıl da Boğaziçi Köprüsü'nde ilginç görüntüler oluştu.Maratoncuların ardından başlayan Halk Yürüyüşü'nde İstanbullular havanın da güzel ve güneşli olmasından yararlanarak Boğaziçi Köprüsü üzerinde gönüllerince bir
İstanbul Maratonu'nda dereceye girenler ödüllerini aldı
İSTANBUL - 35. Vodafone İstanbul Maratonu'nda dereceye giren sporculara ödülleri verildi. İstanbul Maratonu 42 kilometre yarışında finiş çizgisine önde giren sporculara ödüllerini, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı
İstanbul Maratonu, Kadir Topbaş'ın silah atışı ile başladı
İSTANBUL - 35. Vodafone İstanbul Maraton Koşusu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın silah atışı ile başladı. Toplam, 1 milyon dolar para ödülünün dağıtılacağı 35.
İstanbul Maratonu'nda köprüde direkler sallandı
İSTANBUL - 35. Vodafone İstanbul Maratonu'nun halk yürüyüşü kısmında vatandaşlar köprü üzerine gelince Boğaziçi Köprüsü'nün direklerinde sallanmalar meydana geldi. Geçtiğimiz yıllarda yaşanan olaylar nedeniyle bu yıl güvenlik önlemleri alınarak halk koşusunda vatandaşlar 20'şer binlik gruplar halinde köprüye giriş yaptı.
Elvan Abeylegesse: İyi derece çıkardım
İSTANBUL - 35. Vodafone İstanbul Maratonu'nda Elit Kadınlar Kategorisi'nde 2. gelen milli atlet Elvan Abeylegesse, iyi bir derece çıkardığını söyledi.
Maratonu izleyen yaşlı vatandaş güldürdü!
İSTANBUL - Türkiye'de düzenlenen en önemli spor organizasyonlarından olan 35. Vodafone İstanbul Maratonu'nda start 09.
Abraham Kiprotich: Rekor kıramadığım için üzgünüm
İSTANBUL - Vodafone İstanbul Maratonu'nun 35.'si geride kalırken, kazananlar erkeklerde Kenya asıllı Fransız Abraham Kiprotich, 2.12.30'luk, kadınlarda ise Kenyalı Rebessa Kangogo Chesir 2.
35. Vodafone İstanbul Maratonu Elit Kadınlar'da ilk 3'te iki Türk atlet var
İSTANBUL - 35. Vodafone İstanbul Maratonu kapsamında koşulan Elit Kadınlar yarışı da tamamlandı. Yarışı 119 göğüs numarasıyla Kenyalı Rebessa Kangogo Chesur 2.
35. Vodafone İstanbul Maratonu'nu Kenya asıllı Fransız Abraham Kiprotich kazandı
İSTANBUL - 35. Vodafone İstanbul Maratonu'nu, 6 göğüs numarasıyla Kenya asıllı Fransız Abraham Kiprotich 2.12.30'luk derecesiyle kazandı ve 50 bin dolarlık ödülün sahibi oldu.
Halk koşusunun birinci etabı tamamlandı
İSTANBUL - 35. Vodafone İstanbul Maratonu’nda halk koşusunun ilk etabı tamamlandı. Dolmabahçe’deki bitiş noktasına ulaşan maratoncular, numaralarını burada kurulan stantta kaşeletti.
Maratonda engellilerde yarıştı
İSTANBUL - 35. Vodafone İstanbul Maratonu’nda, Boğaziçi Köprüsü'nün 300 metre gerisinden Engelliler Kategorisi'nin startı da verildi. Engelliler Kategorisi'nde yarışan sporcular, Unkapanı Köprüsü’nden geçerek Eminönü'ndeki bitiş noktasında yarışı tamamladı.
İstanbul Maratonu'nda 30 km Kenya ve Etiyopyalıların yarışına sahne oldu
İSTANBUL - 35. Vodafone İstanbul Maratonu'nda atletler finiş noktasına doğru yaklaşıyor. Türkiye'nin en büyük katılımlı kitlesel spor organizasyonu, verilen startın ardından koşulmaya başlarken maratonda 30 km geride kalırken Kenya ve Etiyopyalı atletler önde
İstanbul Maratonu'nu koşan atletler Yenikapı'dan geçti
İSTANBUL - 35. Vodafone İstanbul Maratonu'nda atletler finiş noktasına doğru yaklaşıyor. Türkiye’nin en büyük katılımlı kitlesel spor organizasyonu, verilen startın ardından koşulmaya başlarken 10 ve 15 kilometre koşularında da heyecanın sonuna yaklaşılıyor.
35. Vodafone İstanbul Maraton Koşusu başladı
İSTANBUL - 35. Vodafone İstanbul Maraton Koşusu, saat 09.00'da Boğaziçi Köprüsü'nün 300 metre gerisinden start aldı.100 ülkeden yaklaşık 20 bin kişinin katılımıyla gerçekleşen 35.
Spor A.Ş. Genel Müdürü Ertekin: Maratonda köprüde bir sorun olmayacak
Yarın Boğaziçi Köprüsü’nde yapılacak Vodafone İstanbul Maratonu öncesinde Spor AŞ. Genel Müdürü Ertekin, Cihan Haber Ajansı’na açıklamalarda bulundu. Sinan Erdem Spor Salonu’nda gerçekleşen İstanbul Maratonu EXPO Fuarı’na gösterilen ilgiden dolayı çok mutlu olduklarını kaydeden Ertekin, "İlk yaptığımız zaman
Elvan Abeylegesse: İyi bir derece yapacağıma inanıyorum
İSTANBUL - 35. Vodafone İstanbul Maratonu öncesinde milli atlet Elvan Abeylegesse, İstanbul Maratonu'nda ilk defa koşacağını ve hava güzel olması halinde iyi bir derece yapacağına inandığını söyledi.
35. İstanbul Maratonu nedeniyle trafiğe kapatılacak yollar açıklandı
İSTANBUL - 35. Vodafone İstanbul Maratonu dolayısıyla yarın İstanbul'da trafiğe kapatılacak yollar ve alternatif güzergahlar www.istanbulmaraton.org sitesinden duyuruldu.