vurulmaz

BMC işçilerine Başkan Sındır'dan destek
Bu fabrikaya kilit vurulmaz, vurulmamalı. Umarım üretim en kısa sürede başlar. Çözümsüz geçen her gün, geleceği tehlikeye sokan bir sürece doğru gidilmesine neden oluyor.” şeklinde konuştu.
Gazetelerin telif bildirisine TV’ler farklı farklı tepki verdi
Habere gem vurulmaz, kısıtlama yapılamaz. Gazeteler de yeri geliyor televizyonlarda yer alan programlardan yararlanıyor. Eğer o kararı televizyonlar alırsa, gazeteler bundan büyük bir zarara uğrar.
Ergün: Bütçe uygulaması, bizi Avrupa'daki durumdan ayrıştırıyor
Bu uçak vurulmaz. Bu uçak vurulduysa bunun arkasında başka şeyler var. Ya Türkiye'yi bir savaşın içine çekme teşebbüsü, Türkiye'yi tahrik etme teşebbüsü veya Türkiye'ye yönelik başka amaçlar taşıyan teşebbüs olarak değerlendirilir
Şehidin ağabeyi: Kimse kendisini temize çıkarmak için kardeşimi kullanmasın
Vurulur vurulmaz yere düşüyor. Sonra yuvarlanıyor. Arkadaşları tarafından bir kayanın dibine çekiliyor. Tim çavuşu Lütfi, onun yarasında üzerini yırtıp bir bezle bastırıyor.
Trabzonspor camiası şike sürecini masaya yatırdı
İkide bir masaya yumruk vurulmaz. Bazı işler görüşmelerle hallolur. Bazı işler politik güçle hallolabilir. Bazı işler basın yoluyla hallolur.
Şeker hastalığına ameliyatlı tedavi
‘Şeker hastasına bıçak vurulmaz çünkü yarası iyileşmez’ ya da ‘şekerin ameliyatı mı olur?’ ön yargısı aşılması zor bir ön yargı. 2007 yılında Japonya’dan döndükten sonra tam altı ay hasta aradım.
Darbe mağduru ülkücüler, Bahçeli'ye sert cevap verdi
Ağacın köküne balta vurulmaz, dalları budanır. Darbe mağduru ülkücüler, bu hareketin kökünü teşkil ediyor. Toprağın altına gömelim diyemezsiniz, ondan beslenmeniz lazım.
Kocaoğlu: Büyükşehir Belediye Başkanı'na vuracağım diye İzmir'e vurulmaz
Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, AK Parti İzmir İl Başkanı Ömür Kabak'ı sert bir dille eleştirerek, "Büyükşehir Belediye Başkanı'na vuracağım diye İzmir'e vurulmaz." dedi. Başkan Kocaoğlu, yerel seçimden itibaren geçen bir yıldaki icraatlarını anlattığı bir değerlendirme toplantısı düzenledi.
Silahla vurma anının hemen sonrasında çekilen görüntüler ortaya çıktı (Özel)
Bu arada yaralı şahsın vurulur vurulmaz hemen sonrasında amatör olarak bir fotoğraf makinesi ile çekilen görüntüler olay anındaki paniği ortaya koydu. Görüntülerde karın bölgesine kurşun isabet eden Alan'a yardım etmek isteyen vatandaşlar kanlar içerisinde kalmış gömleğini açıyor.
Adalet Bakanı Ergin, kapatma iddialarına cevap verdi: İhtimalini konuşmak bile Türkiye'ye kötülüktür
Anadolu'da bir söz var; yürüyen atın başına vurulmaz." dedi. Kanal A'da gazeteci Ömer Şahin'in hazırlayıp sunduğu "Görüş Farkı" programına katılan Adalet Bakanı Sadullah Ergin, gündemdeki konuları cevaplandırdı.
Hitabet Uzmanı Alpkent: Liderlik etkileme sanatıdır
Neştere yumruk vurulmaz. Yükü hafif olanlar daha çabuk yürürler. Meyve ile yüklü dal, başını öne eğer. Çıkrığın ardında ihtiyar kadın sana lanet ederken, başköşeden gelen 'aferin'lerin kıymeti yoktur.
Erkeklerde akciğer, kadınlarda meme kanseri ilk sırada
hastalarda yaşam şansının yüksek olduğunu ve bu dönemde uygulanacak ameliyatla hastalıktan kurtulmanın mümkün olabileceğini, bu nedenle de "kansere bıçak vurulmaz" görüşünün çok yanlış olduğunu ifade eden Çırak, Göğüs Hastanesi olarak erken evrede cerrahi operasyonlarda çok başarılı olduklarını söyledi.
Akciğer kanserinin tetikçisi sigara
hastalarda yaşam şansının yüksek olduğunu ve bu dönemde uygulanacak ameliyatla hastalıktan kurtulmanın mümkün olabileceğini, bu nedenle de "kansere bıçak vurulmaz" görüşünün çok yanlış olduğunu ifade eden Çırak, Göğüs Hastanesi olarak erken evrede cerrahi operasyonlarda çok başarılı olduklarını söyledi.