vurulunca

Eray ve Bruma: 9 puanlık farkı kapatabiliriz
Yerden vurulunca hamle şansım kalmadı." diye konuştu. (CİHAN)
Bakan Yılmaz: Cami de bizim cemevi de
Kerbela’dan bahseden Yılmaz, askerleri kastederek Mehmetçiklerin, "Şehitler vurulunca değil, unutulduklarında ölür” diyerek, Hüseyinlerin unutulmadığını bildirdi. Hazreti Hüseyin ve arkadaşlarının müminlerin gönüllerinde taht kurduğunu vurgulayan Yılmaz, müminlerin her zaman mazlumun yanında olduğunu söyledi.
Çocuğun vurulma anı güvenlik kamerasına yansıdı
Yusuf vurulunca, ablası ve otobüsteki diğer yolcular, şaşkınlık ve korkudan ne yapacağını bilemedi. Şanlıurfa Devlet Hastanesi'ne kaldırılan küçük Yusuf'un hayati tehlikesinin devam ettiği belirtildi.
Kadın kıyafetli Alman, vurularak yakalandı
Zanlının ayağından vurulunca bir iş yerinin önündeki duvara oturduğunu aktaran görgü tanıkları, Alman gencin parmakları ile üçten bire kadar geriye doğru saydıktan sonra kendisini yaklaşık 4 metrelik boşluktan aşağı bıraktığını söyledi.
BİŞHAK, Haci Alan’ın ailesini unutmadı
Daha sonra konuşma yapan BİŞHAK Başkanı Sözen ise "Şehitlerin vurulunca değil unutulunca öldüklerini çok iyi bildiğimiz için tıpkı diğer şehitlerimiz gibi asla unutmadık ve unutmayacağız.’’ ifadelerini kullandı.
Suriye’de Türk tırlarına kurşun yağdı
Vurulunca biraz geride kaldı. O arada arkadan gelen Şahin Özdemir yolun ortasında kalan araca çarparak yolu açtı. Sağdan soldan köprünün üzerinden ateş açmışlardı.
Kırıkkale'de şehitler için mevlid okutuldu
Yazık, şehit vurulunca değil, unutulunca ölür." diye konuştu. Emanet edilen vatanı korumada milli bir hassasiyet gösterilmesi gerektiğini ifade eden Torunlu, herkesin üzerine düşen görevi yerine getirmesini istedi.
ABD'de polisten kaçan cinayet zanlısı vurulunca yakalandı
Onlarca polisi peşine takan cinayet zanlısı, ancak polis kurşunuyla vurulunca durmak zorunda kaldı. Los Angeles'ta dün yaşanan kovalamaca saatler sürse de kazanan polis güçleri oldu. Trafikte 150 kilometre hızla yol alan zanlı, bir ara kırmızı ışıkta durmak zorunda kaldı.
Avcıların vurduğu pelikana balıkçılar 12 senedir bakıyor
Vurulunca kırılan kanatlarından dolayı uçamayan pelikan, o gün bugündür insanlarla beraber yaşıyor. 12 sene önce avcılar tarafından vurulan pelikanın balıkçılar tarafından yaralı olarak bulunarak kendisine getirildiğini belirten Yurtsever, "Kanatları da kırıktı.
Yanlış iğne vurulduğunu iddia eden vatandaş dava açmaya hazırlanıyor
nedeniyle hastaneye gittiğini, bu yüzden kendisine acil servisteki hemşire tarafından iğne vurulduğunu belirten Saltabaş şunları söyledi: "Acil serviste iğne vurulunca bacağımda bir yanma hissettim. Hemşireye söyledim, o da bana 'birazdan acısı geçer' dedi.
Dink cinayeti tanığından "İki kişi kaçtı" iddiası
Bu olaydan 3-4 gün sonra Dink vurulunca görüntülerdeki Ogün Samast'ı tanıdım. Yanına gelen ikinci kişinin görüntüsünü televizyonlarda görmedim. Görsem tanırdım."