yakışanı

Tekden Denizlispor 11 oyuncu birden transfer etti
Biz derinden giderek yaptığımız bu transferle yakışanı yaptık. Bu süreçte bir de idman boykotu yaşadık. Tabii futbolcularımız bu konuda haklı. Sezon başından beri maç başı ve alacaklarının ödenmediğini söylediler.
Demirspor’dan taraftara teşekkür
taraftarın ilgisinin memnuniyet vereci olduğunu kaydeden Basın Sözcüsü Erdeve, “Her zaman olduğu gibi büyük taraftarımız yine camiamıza ve kendilerine yakışanı yaparak takımlarına 90 dakika susmadan destek verdiler.
Akçay: Grubu lider tamamlamak istiyoruz
Onlar önümüzdeki günlerde de en iyi mücadeleyi sergileyerek Trabzonspor'a yakışanı yapacaklardır. Camianın bu çocukları koşulsuz desteklemesi ve arkasında olması gerektiğini düşünüyorum. Bazen grup birincisi veya ikincisi olmak gibi stratejiler geliştirebilir.
Galatasaray Kulübü Satranç Şubesi kuruldu
Galatasaray kendisine yakışanı yaparak çalışmaya altyapıdan başladı. Kısa sürede çok güzel başarılar elde edileceğinden kuşkumuz yok.'' diye konuştu.
Başbakan Erdoğan: Karanlık günleri özleyen bir lobi var
Biz de diyoruz ki Van’a yakışanı aynen yapalım, bu adımları atalım ve artık bu yanlış gidişe ‘Rabia işaretiyle’ dur diyelim. Bizim gençlerimizin kanı üzerine hesap yapanlara, en başta hep beraber dur diyelim.
Haluk Ulusoy'dan TFF Başkanı Demirören'e ağır eleştiri
Yakışanı da buydu.""BEN DAUM'U GETİREBİLİRDİM AMA GETİRMEDİM""Mayıs ayında sen Terim'e milli takımı teslim ederdin o da milli takımı hazırlık maçları çalışmalarla bu dört maça hazırlardı.
TEKRAR - Hocaefendi: Terörist Müslüman olamaz, Müslüman da terörist olamaz
' Koca İmam kendisine yakışanı söyler orada: ‘Ne malum onların üzerimize geleceği?!' Bu yaklaşımdaki inceliği görüyor musunuz? Bence şah-ı merdanlık Hayber'in kapısını koparmada değil, Amr ibn-i Abd-i Vüdd'ü bir kılıç darbesiyle ağaç biçiyor gibi ikiye biçmesinde değil; işte bir yönüyle enaniyetin
Hocaefendi:

 Terörist Müslüman olamaz, Müslüman da terörist olamaz


' Koca İmam kendisine yakışanı söyler orada: ‘Ne malum onların üzerimize geleceği?!' Bu yaklaşımdaki inceliği görüyor musunuz? Bence şah-ı merdanlık Hayber'in kapısını koparmada değil, Amr ibn-i Abd-i Vüdd'ü bir kılıç darbesiyle ağaç biçiyor gibi ikiye biçmesinde değil; işte bir yönüyle enaniyetin
Şaziye Üner: Bana küfreden taraftar umreye giderken helallik istedi
Mağazaya gittiğimde kendime yakışanı alıyorum. Ayakkabıları ve şık elbiseleri seviyorum. Maçlara hep sağ ayakla çıkarım ve dua ederim. Bütün sezon aynı tokayı takıyorum.
'Gülmek sorun olmaktan çıktı'
“Hekim bu çeşitliliği zevkle uğraşarak düzgün hale getirmeli ve gerekirse hastasına en yakışanı bulmak için gereken bütün imkanları kullanmalıdır. Estetik diş hekimliğinde yeni nesil doku dostu ve estetik sınırları sonuna kadar kullanan porselen malzemeler günümüzde yaygın olarak kullanılmaya başlamış ve hastalar tarafından
Kerem Şeras: Fenerbahçe maçında taraftarlar mutlu olacak (Özel)
Kasımpaşa Spor Kulübü'ne yakışanı yapmaya çalışıyoruz. Bu da ister istemez futbolumuza yansıyor. Daha iyi yerlerde olacağımıza inanıyorum.
Destici, 732. Ertuğrul Gazi'yi Anma ve Söğüt Şenlikleri'nde protokolü terk etti
Herkes kendine yakışanı yapar. Biz kendimize yakışanı yapacağız. Birileri Söğüt'e her geldiklerinde Şeyh Edebali'nin Osman Gazi'ye öğüdünü okusalar da Söğüt'ten çıkmadan bunu unutsalar da nefisleri, benlikleri, gururları, kibirleri buna
Destici: Yeni sınav sistemi dershaneleri kapatmak için dayatılıyor
CHP’nin Mısır’a yapacağı ziyaret ile ilgili de konuşan Destici, CHP’nin kendine yakışanı yaptığını savundu. Destici, "CHP yıllarca özellikle Milli Şef döneminde Mısır’da ki Sisi ve Suriye’deki Esad yönetimine benzer yönetimlerle Türkiye’yi yönetti.
AB Bakanı Bağış: Başörtülülerin vekil olmasının karşısında hukuki engel yok
Bence şık olur, yakışanı olur. Farklı kesimlerin kendisini özdeşleştirebileceği milletvekillerinin olmasını demokrasimizin zenginliği olarak değerlendiririm. İnşallah olur diyorum.
İstanbul’da gıda denetimine 100 araçlık destek
İstanbul, burada kendine yakışanı yaptı. Huzurlarınızda emeği geçenlere tekrar teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.
Bakan Yıldırım, Mithatpaşa Tünelleri'nin temel atma törenine katıldı
Biz insanımıza yakışanı yapıyoruz. Ama bu ülkenin birliği beraberliği, 76 milyonun kardeşliği çok önemli. Bunu hiçbir şeye değişmeyiz.
Olimpiyatlardan altın madalya ile dönen Merve, Samsun'da törenle karşılandı
Merve'nin Antrenörü Mustafa Gençtürk ise, "Merve kendisine olan güvenimi boşa çıkarmadı ve kendisine yakışanı yaptı. Onu yürekten tebrik ediyorum. Hedefimiz ise dünya şampiyonu olmak.
Serdal Adalı'dan flaş Eto'o açıklaması
Beşiktaş menfaatine en yakışanı oturur konuşurum. Onun yönetiminde yer alanlar şu anda Fikret Orman’ın yanındalar. Beşiktaş’ın rakiplerinin gerisinde kalmamasını isteyen her genel kurul üyesinin arkamızda yer alacağını düşünüyorum.
Bayan Hentbol Milli Takımı’nda hedef dünya şampiyonası
Böylece bayan hentbolu olarak kendimize yakışanı gerçekleştirmek istiyoruz.”ŞAMPİYONAYA KATILMAK İSTİYORUZBayan Hentbol Milli Takım Takım Kaptanı Yeliz Özel ise, Danimarka’nın güçlü bir rakip olduğunu ancak kendilerinin de şampiyonaya katılmak istediklerini kaydetti
STSO'da 4. Osman Yıldırım dönemi
Osman Yıldırım, gazetecilere yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Üyelerimiz kendilerine yakışanı yapmışlardır. Herkes kendi kimliğini, kişiliğini bu süreç içerisinde göstermiştir.
Bitlis, Kutlu Doğum'da ilklerle illere model oldu
Bitlis Vali Yardımcısı Akif Pektaş ise Bitlis'in, Kutlu Doğum Haftası'nda kendine yakışanı yaptığını ifade etti. Bitlis’in tarihine bakıldığında, çok muhterem zatların bu topraklardan, bu coğrafyadan dünyayı aydınlattığının görüldüğünü ifade eden Pektaş, "Bu yüzden böyle güzel etkinlikler
Müezzinoğlu: Herkes kendisine yakışanı yapmak durumunda
- Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, CHP ve MHP’nin Akil İnsanlar Heyeti ile ilgili tavrını değerlendirirken, "Herkes kendi üzerine düşeni ve kendisine yakışanı yapmak durumunda." dedi. AK Parti olarak üzerlerine düşeni ve kendilerine yakıştığına inandıkları tavrı sergilediklerini belirten Müezzinoğlu, "Bu süreç zaten bana göre yeterince
Fikret Orman: Demirören'e yakışan alacağı parayı bağışlamasıdır
Demirören ailesi de kendisine yakışanı yapacaktır." (CİHAN)
Suriyeliler için toplanan 9 TIR dolusu yardım malzemesi dualarla yola çıktı
Sakarya her zaman kendine yakışanı yapmıştır. Allah hepsinden razı olsun." Konuşmaların ardından İl Müftü Yardımcısı Yunus Acar'ın ettiği dua ile Suriye'ye insani yardım konvoyu yola çıktı.
Arınç: Diyarbakır'daki cenaze töreni, herkesin huzur istediğini gösterdi
Diyarbakır halkını kutlamak istediğini belirten Arınç, "Kendilerine yakışanı yaptılar. Çok büyük bir olgunluk içerisinde cenazelerin defnine yardımcı oldular." diye ekledi.
Aldırmaz dürüst zabıtayı ödüllendirdi
Zabıta Komiseri Mehmet Dallaroğlu’nun kendisine, ailesine ve Büyükşehir Belediyesi’ne yakışanı yaptığını belirten Zihni Aldırmaz, “Bu örnek davranışın dolayısıyla sana teşekkür ediyorum. Herkese insanlık ve dürüstlük dersi verdin.
AK Parti İzmir Milletvekili Dağ: Bunlar mı Atatürkçü?
Şaşırmadık, kendilerine yakışanı bir kez daha sergilediler. Ne ilginçtir ki kendi partisinden İzmir Milletvekili Güldal Mumcu bile bu gereksiz ve anlamsız çıkışa tepki vermek zorunda kaldı. Artık aralarında bile mutabakat sağlayamıyorlar.
Destici: 'Alperenler silahlanın' dersem bana ne yaparlar?
Biz kendimize yakışanı yaptık camia olarak.” diye konuştu. "HEP DİNDARLAR ALEVİLERİ YAKTI DİYE YANSITILDI" Sivas olaylarının kamuoyunda tek taraflı olarak anlatıldığına işaret eden Destici, şöyle konuştu: “Kim o milleti o otelin önüne topladı, bizzat içeride kurşunla
Başbakan Erdoğan: Son 10 yılda ülke dışa bağımlılıktan kurtuldu
Bu millete yakışanı yapıtık. Biz Dumlupınar’daki şehitlerimizin zihniyetiyle hareket ediyoruz. Biz Osmanlı’yı kuranların zihniyetiyle hareket ediyoruz.
ESİDEF'li 12 bin işadamı 25 bin görüşme yaptı, gelecekten ümitliler
ESİDEF Başkanı Özkara, herkesin ümitsiz olduğu bir dönemde Ege ve Batı Akdenizlilerin, ticareti ve üretimi konuşarak kendine yakışanı yaptığını, Türkiye'ye mesaj verdiğini söyledi. Açılış günü etkinliklerinde İzmir milletvekilleri Rıfat Sait, İlknur Denizli ve Mehmet Ali Susam, Manisa Milletvekili Muzaffer Yurttaş, Aydın Milletvekili Ali
Karabükspor Mesut Bakkal ile yeni bir sayfa açtı
Bugün futbolcularım kendine yakışanı yaptı. Daha iyi olacağına inanıyorum. Galibiyet herkese hayırlı olsun. Bu maç bizim için iyi bir başlangıç oldu.
Şehidin babasından metanetli duruş: Vatan sağolsun
Ona yakışanı yaptı. Gurur duyuyorum.'' dedi. Şehidin silah arkadaşları da Yalçın ailesine başsağlığı diledi. Özel Kuvvetler Komutanı Tümgeneral Abdullah Barutcu, şehit babası Bayram Yalçın'ın elini öperek başsağlığı diledi.
Haylamaz: Aşırı tepkiler İslam’ın güzel yüzünü kirletiliyor
Dinimize ve inancımıza yakışanı yaparak, tepkimizi ortaya koymaktır.” dedi. Dr. Haylamaz, herkesin bu olay karşısında duyarlı olması gerektiğini söyledi. Özellikle Hz.Peygamberimizin (s.
Basketbolda Demirel yeniden başkan seçildi
"Devletin belirlemiş olduğu ve oy kullanma hakkı olanlar da vicdanen kendilerine yakışanı yapacaktır. Ben kulüpler birliği kurulmasından yanayım. Mevcut yönetim 20 yıldır neden kurmadı bunu anlamıyorum.
Başbakan Erdoğan: Şam ve Halep, hak ve adalet üzerine yeniden inşa edilecek
Bu aziz millet ve bu milletin hükümeti, kendisine yakışanı yaptı ve yapıyor. Hiç kimsenin endişesi olmasın; Türkiye, akılcı, adaletli, hakkı ve hukuku gözeten tavrıyla, tarihinden aldığı miras ve misyonla, en doğru politikaları savunmaya ve uygulamaya devam edecektir.
Bahçeli'nin Başdanışmanı: Ülkemizin çıkarları her türlü hesabın üzerinde
Ülkemize milletimize karşı bu hasmane tavır karşısında bize yakışanı yaptık, eleştirilerimiz saklı kalmak kaydıyla, milli çıkar, birlik ve dayanışma safında yerimizi aldık. Bu tavır dün de böyleydi yarın da böyle olacaktır.
Kılıçdaroğlu: Suriye Türkiye'ye korku vermek için uçağı düşürdü
Aslında sabır taşırıcı bir şey, fakat biz Türkiye'ye yakışanı yapıyoruz diyorlar. 1,5 yıl sonra açıklama yapılıyor. Ciddiyet mi bu? Başbakan bir açıklama daha yapıyor.
Erdoğan’ın ‘hasret bitsin’ çağrısına Fethullah Gülen çok duygulu cevap verdi
Bunu hemen söyleyeyim: O, kendine yakışanı yaptı. Fakat o ilk değil; sayın Cumhurbaşkanı da, o da, açıktan açığa dedikleri de oldu, bir vasıta ile bana söyledikleri de oldu. Rical-i devletten daha başkaları da kendilerine yakışan o civanmertliği sergilediler; bugüne kadar ben defaatle duydum, o arkadaşlardan yanıma gelenler de aynı şeyleri teklif
Gebze, 12 Haziran'daki Türkçe Olimpiyatları'na hazırlanıyor
Sevgi, hoşgörü ve saygıyı temsil eden Osmanlı İmparatorluğ'unun evlatları olarak bugün bize yakışanı yapıyor, din, dil ve ırk ayrımı yapmadan herkesin yardımına koşuyoruz. Buna başlanıldığında ne zorluklar çekildiğini görüyoruz.
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun eşi, Uludereli anneleri ziyaret etti
Acılı aileler elbette kendilerine yakışanı yapıp bu teklifi reddettiler. Siyasi iktidarın bu cinayetin üstünü aileleri satın olarak adata kan parası ödeyerek örtemeyeceğini buradan ailelerle birlikte bir kez daha söylüyoruz.
İsrafı önlemek için Afrika’daki açlığı anlattılar
Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kaya, israfın İslam dininde de haram olduğuna dikkat çekerek, “Nilüfer Eğitim Kurumları her sene bu zamanda kendisine yakışanı yapıp güncel ve hayati önem taşıyan sorunları yakalamakta.
'Yaradılanı Yaratan'dan ötürü seviyoruz, etnik milletçilik yapmayız'
Bize yakışanı yapacağız ve yapıyoruz, küçük hesaplar peşinde değiliz. Devletle hükümetin bu tür hesabı olmaz. Adaletle hükmetmeye devam edeceğiz.
BBP, elektrik ve doğalgaz zammını Danıştay’a taşıyor
Büyük Birlik Partisi olarak kendilerine yakışanı yapacaklarını kaydeden Destici, şöyle devam etti: “Millet için, ülke için siyaset yapan BBP olarak, bu zamları Tüketici Hakları Mahkemesi’ne ve Danıştay’a taşıyacağız.
Hanımlar yüzme havuzu ve kültür merkezinin temeli atıldı
Gaziantep her zaman kendisine yakışanı yapmıştır. Mersin olarak Gaziantep'i kıskanmıyoruz desek yalan olur" dedi. "Biz şükürler olsun; milletin içinden gelmiş, milletin gönlünden gelmiş, yaptığı tüm seçimlerde oyunu artıran, milletin desteğini fazlasıyla kazanmış bir parti
Sivassopr Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, hakemleri suçladı
Ama bize yakışanı yapıp kendisini tebrik ettik.” dedi. Rıza Çalımbay, Ligde telafisi olmayan maçlar oynadıklarını, Galatasaray maçının da bunlardan birisi olduğunu vurgulayarak, "Bilhassa bireysel hatalardan canımız yanıyor
Yozgat'ta Hocalı katliamı protesto edildi
3 kıtaya adalet sunan bir neslin torunları olarak bizler tüm adaletsizlikler karşısında bir Müslüman Türk'e yakışanı yapmalı ve sessiz kalmamalıyız. Mazlumun hakkını zalime yar etmemeliyiz.
Teknik Direktör Mesut Bakkal, oyuncularım ve ben artık keyif alıyoruz
Oyuncularım kendisine yakışanı yaptılar. Bu maçta oyuncular içlerinde var olan oyunculuğu biraz dışarı çıkardılar. Oynadıkça keyif aldılar, seyircide keyif aldılar ve böyle güzel bir sonuç geldi.
Başbakan: Senatörler yakışanı yaptı
Tayyip Erdoğan, Fransa’da 72 senatörün inkar yasanının iptali için imza toplayıp Anayasa Konseyi'ne başvurması üzerine “Fransa'ya yakışan budur, senatörler yakışanı yaptı.” dedi. Meclis AK Parti Grup Toplantısı’nın ardından gazetecilerin Fransa’daki inkar yasasına ilişkin son gelişmeyi değerlendirdi.
HAS Parti Adana İl Başkanı Cengil: Kenan Evren ismi Kürkçüler Cezaevine verilsin
En yakışanı da odur.” dedi. Bu konunun takipçisi olacaklarını belirten Cengil, Adana Valisi Hüseyin Avni Coş'un, Bayrak Şairi Arif Nihat Asya'nın ismini bir okula vereceğini söylediğini hatırlatarak, ismin okul yerine
CHP eski milletvekili Mengü, Ergenekon tutuklusu Özkan'ın avukatı oldu
Türk adaletine yakışanı, yapılması gerekeni yapın." diye konuştu.Sanık Tolon'un avukatlarından Dilek Helvacı ise dosyaya yeni hiçbir belge ve bilginin gelmediğini, Tolon'un tutuklanmasına dair somut bir gerekçenin gösterilmediğini