yakışıksız

Fenerbahçe Kulübü: Özer, bildiklerini açıklamazsa müfteri durumuna düşecektir
İSTANBUL - Fenerbahçe Kulübü, Trabzonspor'a transfer olan eski futbolcusu Özer Hurmacı'nın imza töreninde, 2010-11 sezonu şampiyonluğuyla ilgili bir takım yakışıksız söylemlerde bulunduğunu bildirdi.
Galatasaray Kulübü: Basketbol şubemizi kapatabiliriz
Ancak bu yakışıksız davranışlar ne yazık ki bir süredir var olan bir sürecin bardağı taşıran son damlası niteliğindedir. Kimdir bu gruplar? Amaçları nedir?
Kasımpaşa'dan Ahmet Nur Çebi'ye 'Eziklik' cevabı
Kulübümüz bu tür mesnetsiz ve yakışıksız benzetmelerin merkezi yapılacağı bir adres değildir. Kasımpaşa Sportif Faaliyetler AŞ olarak biz, tribünlere oynayan ve gerçeklikten uzak bu yaklaşımların tarafı hiçbir zaman olmayacağız.
Olcay: Birisi galip gelseydi, öbür tarafa biraz haksızlık olurdu
Benim Mancini hakkında bir kanaat söylemem de yakışıksız olur. Mancini, eline verilen malzemeyi en iyi şekilde kullanmaya çalışıyor. Ama ligin arasında onun da bize vereceği rapora göre, bazı tedbirleri acilen almamz gerekmektedir.
'Dershaneleri kapatma girişimi iş dünyasını tedirgin ediyor'
konunun muhatapları ama mesaj, ama Twitter, ama açıklama ve bülten gibi ne olursa olsun, hele hele eğitim gibi hassas bir konuda hakaret ve küfür içeren yakışıksız ifadeler yerine, seviyeli bir tarzda hak arayışında olmalıdırlar.
Fatih Terim: Galatasaray'da bazılarına hakkımı helal etmiyorum
Başkan'ın telefonuna çıktı, çıkmadı; bunlar son derece yakışıksız." ifadelerini kullandı.PRİM MESELESİ VE SNEİJDER'İN TERİM'İ YÖNETİME ŞİKAYET ETMESİBazı transferlerin insanların içine sinmeyeceğini söyleyen Terim, "Ama bunlar Galatasaray'ın menfaati için yapıldı.
Avcı: Öğretmenlerimiz kendilerine ne yakıştırıyorsa onu giysin
” sorusuna Avcı şu cevabı verdi; “Kıyafet konusunda son günlerde bu konuda bazı örnekler üzerinden çok yakışıksız benzetmelerle polemikler yapılıyor bunlar doğru değil. Her gittiğimiz ilde öğretmenlerimizle toplantılar yapıyoruz.
AK Parti İl Başkanı Alparslan: Eğitim öğretim hakkı anayasal bir gerçektir
Buna rağmen anayasal bir hakkın kullanılması amacıyla bir üniversitemizde bulunan öğrencilerimize yakışıksız bir şekilde yapılan saldırı, işin doğrusu bir tahammülsüzlüğün, bir ötekileştirmenin ve belki de yüzyıllar önce kinle, nefretle, şiddetle beslenen bir gezi ruhunun
Başkan Kocaoğlu: Yaşananlar İzmir’e zarar verdi, provokatör bulunsun
Arkasından genel başkanımız da barış mesajı verdi ve bu işin yakışıksız olduğunu söyledi. Sayın Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım’dan da aynı genel başkanımız gibi, 'Bunlar yapılmaması gereken şeyler.
Bakan Yıldız’dan kömür santralı yatırımını erteleyen Abu Dabili firma açıklaması
haberleri de eleştirirek, "Bu karmaşadan bazı arkadaşlarımızın ‘evet ilki geldi, bundan sonrasının devamını bekliyoruz’ tarzı haberlerini de son derece yakışıksız buluyorum. Hepimiz ülkemiz için koşturmamız ve gayret etmemiz lazım ve biz yatırımlarımıza devam edeceğiz.
Maliye Bakanlığı’ndan fişleme haberine yalanlama
Maliye Bakanlığı, Bakan Mehmet Şimşek’in bir gazetede kayıtdışı ekonomi ile mücadele söylemlerinin, “Çocuğunuza Kadar Fişledik İtirafı ” şeklinde zorlama ve yakışıksız bir habercilikle tamamen hayali kurgu ile çarpıtıldığını açıkladı.
Başbakan Erdoğan: Bize 'diktatör' diyenlere hodri meydan
Bize son derece yakışıksız şekilde diktatör diyenlere işte bugün buradan hodri meydan. Mart ayında seçim var. Demokratik, özgür, şeffaf bir şekilde millet sandık başına gidecek.
İHD: Bozdağ, bilgiye dayalı olmayan, önyargılı yakışıksız açıklamalar yaptı
televizyon programda Mısır’daki askeri darbe ve sonrasında yaşanan katliamlarla ilgili olarak İHD'nin adını kullanarak bilgiye dayalı olmayan, önyargılı yakışıksız açıklamalar yaptığını bildirdi. İHD yönetimi, konuyla ilgili yazılı açıklamasında, "Mısır’da 3 Temmuz 2013 günü yapılan askeri darbe, İHD tarafından 4 Temmuz 2013 günü yapılan yazılı açıklamayla
"Arda konusunda her an her şey olabilir"
İnsanları bu şekilde hakaret etmek yakışıksız. Bu konuda yorum yapmak istemiyorum. Yoruma değer bir şey yok. Hele son açıklamaları... Gerçi isim beyan etmiyorlar; ama emeğinin karşılığında para almak utanç verici bir şey midir?
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Şahin ve Adalet Bakanı Ergin Hatay'da
Taziyede bulunmadı" gibi gerçek dışı yakışıksız bir takım tespitler yapıyorlar. Bunlar doğru değil. Bu ülkede Ak Parti olarak yola çıktığımzı günden beri şunu ifade ettik. Biz birlikte Türkiye'yiz.
Çiçek: Hava raporu yayınlar gibi kınamaktan bıkkınlık geldi
ANKARA - TBMM Başkanı Cemil Çiçek, üslup tartışmaları ile ilgili, “Göreve geldiğim günden bu tarafa, hava raporu yayınlar gibi yakışıksız bir kısım sözleri kınamaktan bıkkınlık geldi.” dedi. TBMM Başkanı Cemil Çiçek, 24.
Fenerbahçe Kulübü'nden sert tepki
Bununla birlikte kendi kulüp ve camiaları için sadece Fenerbahçe’ye ve etrafındaki herkese galiz ve yakışıksız hakaret etmekten başka bir şey yapamayanların aczi ortadadır. Her platformda sınırlı kelime hazineleriyle ezberlenmiş aynı konuşma ve açıklamaları yapmak durumunda kalan ve kendi camialarınca dahi utanca neden olan bu cehalet timsallerinin
Fikret Orman: Serdal Adalı nezaket göstermiş
Bilgi vermekten kaçındığımızdan değil, maalesef bu süreçte isim açıkladığımızda, ona karşı yakışıksız şeyler oluyor. Girmeyin, etmeyin diye baskılar yapılıyor.
Tekin: Hak arama eylemleri milletin iradesidir
Normal hak arama eylemlerini bir derin güce bağlamanın insafsızlık ve yakışıksız olduğunu anlatan Tekin, “Burada bir derinlik aranıyorsa, derinliğin merkezi Tayyip Erdoğan’dır.” dediYeni yetişen neslin özgürlüklerine çok düşkün olduğunu anlatan Tekin şöyle devam etti: "O çocuklar dünyayla iletişim halinde.
Gündoğdu: Komşu ülkeler istikrar istiyor, bunun için de PKK'yı kabul etmiyorlar
Buradan bir politik mesele çıkarmak, çatışma alanı yaratmak, yeniden bir Ergenekon çıkışı için bir veri bulmak, böyle bir ahlakla meseleye bakmayı da ayrıca yakışıksız buluyorum.” açıklamasında bulundu.
Ünal Aysal'a hakaretten Babahan'a 6720 TL ceza
Ünal Aysal hakkında hiçbir somut delil veya gerekçe göstermeden hakaret içerikli mesnetsiz, yakışıksız ve seviyesiz yazılar yazan Ergun Babahan hakkında Türk Yargısı gereken cevabı vermiştir.Sanığın bir karalama kampanyası niteliğinde olan bu yazıları sonucunda Sayın Mahkeme TCK.
Bozdağ: Almanlara ayrı Türklere ayrı bir usul hukuk devleti ilkesine aykırı
Umarız ki bundan sonraki duruşmalarda bu yakışıksız, hukuksuz ve ayrımcı yaklaşımdan vazgeçerler.” dedi. Bekir Bozdağ, Ankara Marriott Otel’de bir programa girişte basın mensuplarının sorularını cevapladı.
Erdoğan'dan Cemil Çiçek'e mektup: Aslan'ın sözlerini tasvip etmiyoruz
Nitekim, söz konusu vahim ifadeler, bir CHP Milletvekili’nin Türkiye Cumhuriyeti’nin bir bakanına, bir kadına, bir anne ve bir eşe yönelik yakışıksız, edep ve adab dışı sözlü saldırılarının tartışıldığı bir ortamda sarf edilmiştir.
Nihal B. Karaca: Halk, Öcalan'ın aktörlüğünü hazmetmiş değil
Tenkit etmesi bir şey değil de, ayarı kaçırıp işi tehdide ve tahrike vardırması yakışıksız. ‘63 karanlık ruh’ diye başladığı her cümle, eleştiri sınırını çok çok aşıyor ve kışkırtma içeriyor. Bu heyette memlekete zararı dokunacak bir şey yapmaktansa ölmeyi tercih edecek birçok insan var.
Başbakan'ın 'edebe davet' sözüne MHP tepkisi
Yakışıksız ifadelerle Sayın Bahçeli’yi hedef alan Başbakan Erdoğan, “MHP liderini edebe davet ediyorum.” demiştir. Oysa Sayın Devlet Bahçeli’yi edebe davet edecek en son insan, ağzı bozuk bir siyasi lider olarak şöhret kazanmış olan Başbakan Erdoğan’dır.
Hurşit Tolon, Ankara Adliyesi’nden ayrıldı
sabahtan beri bu konuyla ilgili çalıştıklarını belirterek, "Bugüne kadar hiçbir iddiasın somut olarak destekleyememiş, ortaya koyamamış bir şahsın, asılsız, yakışıksız, insanı ve onurunu rencide eden asılsız iddialarıyla ilgili olarak ifade verildi.
Bahçeli'den 4.Yargı Paketi yorumu: İhanet olgusuna TBMM ortak ediliyor
BDP'nin görüşleri üzerinde bizden bir mütalaa istemeniz çok yanlış ve yakışıksız olmuştur.'' dedi. “TELGRAFIN TELLERİNE KONAN KUŞLARI TEKER TEKER AYIKLAYACAĞIZ” İmralı ve Kandil arasında bir hat çizilmek suretiyle bir ihanet olayının hukuki bir zemine kavuşturulmak ve İmralı'nın taleplerine karşılık bulması açısından bir
Vali Tepe: Olaydan 10 gün sonra böyle bir şeyin gündeme getirilmesi manidar
Üniversitesi'nden bir öğrencinin avukatı ile birlikte emniyette iç çamaşırları kalıncaya kadar soyularak tacize uğradığı şeklinde bir haberin servis edilmesi ve böyle yakışıksız bir iddia ile Kars’ın gündeme gelmesini kabullenemediğini söyledi.
Fenerbahçe Kulübü'nden İrfan Aktar'a tepki
talihsiz açıklamada, "Duyumlara" dayanarak kulübümüzü zan altında bırakan ispatsız ve mesnetsiz açıklamalarda bulunmuş, devamında da Başkanımız hakkında yakışıksız ve haddini aşan beyanlarda bulunmaktan kaçınmamıştır.
CHP’li Güler’in avukatı: Hakarete devam edenler için şikayette bulunulacak
chp facebook' sayfası tüm kullanıcılara açıktır ancak kullanıcıların hakaret içerikli yorumlar yapmaları, gönderilerinin yakışıksız ve ahlaka aykırı olması yasaktır. 24.01.2013 tarihli D.
MHP Grup Başkan Vekili Vural: Sırça köşklerde soğuk rüzgarlar esiyor
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün, Göktürk uydusunun fırlatılması törenine davet edilmediği iddiaları ile ilgili Vural, “Yakışıksız olmuştur. Sayın Cumhurbaşkanı, devletin ve milletin birliğini temsil eden bir makamdır.
Sağlıkçılar, sözlü saldırıda bulunan Okan Bayülgen'i kınadı
Sigara konusunda toplumsal duyarlılığın en üst seviyeye ulaştığı böyle önemli bir durumda, Bayülgen'in sergilediği tavrın yakışıksız ve utanç verici olduğunu ifade eden Memiş, kendisine uyarıda bulunan öğrenciye yönelik gerek kişilik haklarına gerekse toplum sağlığına olan duyarsız sözlerinin, insanların
Sivil toplum örgütleri, PKK'nın öğretmen kaçırma eylemlerine tepki gösterdi
Bundan dolayı ben öğretmenlerin kaçırılmasını son derece yakışıksız ve üzücü buluyorum.” ifadelerini kullandı. (CİHAN)
Seks skandalına adı karışan general şimdilik Afganistan'a döndü
Pentagon, General Allen’in hakkında yürütülen soruşturmaya konu olan bir kadın ile internet üzerinden yaptığı yazışmayla ilgili "yakışıksız" ifadesini kullandı. Florida sosyetesinden Jill Kelley ile yazıştığı ortaya çıkan General Allen’ın bugüne kadar askeri bilgileri paylaştığına dair bir bulguya rastlanmadı.
'Hakaret etmedim konuyu mahkemeye taşıyacağım'
istifaya davet eden Atilla Sertel’i ve yardımcısı Yılmaz Karaca’yı şiddetle kınıyor, esas istifa etmesi gerekenlerin kendileri olduğunu ve şahsıma yönelik bu yakışıksız iftirayı atanları yargıya taşıyacağımı kamuoyuna saygıyla duyuruyorum.
WTA Tenis Turnuvası sporun gündemine oturdu
Spor dünyasının protestoya tepkisi ise 'yakışıksız bir davranış' olarak yorumlandı. Uluslararası bir organizasyonda yapılan bu tür tepkilerin ülkeyi küçük düşürdüğü görüşü ön plana çıktı.
Fenerbahçe’de Alex gitti şimdi heykeli gündemde
Fenerbahçe’de şöyle bir anlaşmazlık çıktı, böyle tatsızlık oldu diye heykele zarar verme veyahut heykel kaldırılsın diye tartışmalar çıkarmak hem yersiz hem de yakışıksız kalacaktır. Buna benzer bir durum Nobel ödülü kazanan Orhan Pamuk için yaşanmıştı.
Episkopos'dan Nişanyan’a tepki: Kullanılan üslup hiçbir şekilde tasvip edilemez
Muhammed’e karşı yakışıksız ifadeler kullanan Nişanyan’a en büyük tepki ise Ermeni Patrikhanesi Episkoposu Sahak Maşalyan’dan geldi. Maşalyan, Nişanyan’ın Ermeni cemaatiyle de arasının açık olduğu ve sözlerinin cemaati temsil etmediğini vurguladı.
Cami mimarisi tartışmalarına Diyanet’ten açıklama
siyaset ve medya çevrelerinde maksadını aşan yorumlamalarla ele alınmış, konu önyargılı kanaatler takip edilerek rejim tartışmalarına kadar götürülmüş ve yakışıksız değerlendirmelerde bulunulmuştur. Diyanet İşleri Başkanı Görmez, cami mimarisi konusunda ülkemizde görülen yaygın ilgisizlik ve özensizlik hakkında kamuoyu hissiyatına tercüman olmak maksadıyla
THY Genel Müdürü Kotil: THY dünya birinciliğine gidiyor
İnşallah olmaz, çok yakışıksız olan bir durum.” (CİHAN)
Bakan Ergin: Son derece yanlış bir görüntü
HATAY - Adalet Bakanı Sadullah Ergin, BDP’li vekillerin PKK ile olan son görüntülerini “Yakışıksız” sözleriyle değerlendirdi. Memleketi Hatay’da bayramı karşılayan Adalet Bakanı Sadullah Ergin, ilçelerdeki temasların ardından AK Parti il teşkilatı binasında partililerle bir araya geldi
Hüseyin Çelik: Türkiye’yi PKK’nın propagandasına ram olan bir ülke yapmayacağız
sözlerine değinen Çelik, şöyle devam etti: “CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun grup toplantısında bize yönelik kabul edilemez, son derece çirkin, yakışıksız ifadeleri olmuştur. Hatırlarsınız muhalefetten bu ifadeler bu yakıştırmalar geldiği zaman ‘biz bu seviyesizliğe düşmeyeceğiz’ dedik.
Bu hattın yolcuları sıkılmadan, bilgilenerek yolculuk yapıyor
Birisi kendisine yakışıksız laf edecek veya kavga edecek olursa 'ben oruçluyum' desin (ve ona bulaşmasın)." "İyilik, insanlık san'atıdır.
Hukukçular, İstanbul Barosu’nun başörtü yasağını protesto etti
toplum kuruluşu olarak, hiçbir yasal, hukuki dayanağı olmayan, özgürlüklerin teminatı olan hukukçuluk ve avukatlık mesleği ile bağdaşmayan bu saçma ve yakışıksız yasağın karşısında geçit vermeden durmaya devam edeceğiz.
Bülent Arınç: Hatay Dörtyol'da polislerin teşhisi Emniyet Müdürü'nün işgüzarlığı
Olayın "Emniyet Müdürü'nün işgüzarlığı" olduğunu ve "yakışıksız" olduğunu söyleyen Arınç, müdürün terfi olduğunun hatırlatılması üzerine ise terfilerin iki ay önce gerçekleştiğini söyledi. Bakanlar Kurulu toplantısı sonrasında basın toplantısı düzenleyen Bülent Arınç, Başbakan Tayyip Erdoğan’ın Rusya ve İngiltere seyahatleri hakkında bilgi verdiğini
Olimpiyatta görevli spor yazarları pahalılıktan şikayetçi
organizasyonunu gerçekleştiren heyete büyük tepki gösterilirken, her olimpiyatta parasız olan internet ulaşımı için bile para alıyor olmasının ise çok yakışıksız olduğunu dile getirdiler. MPS kısa adıyla anılan basın merkezine ulaşmanın hem zor, hem yorucu olması çalışanları da zor durumda bıraktı.
CHP'den Karakullukçu için Danıştay'a suç duyurusu
" diyen Kart, adı geçenin 'hayali ihracat ve suç örgütleriyle' bağlantılı olarak iş takibi anlamın gelen yakışıksız ve mesleğiyle bağdaşmayan ilişkiler içinde olduğuna dair somut bilgiler ve iddiaların ortaya çıktığını kaydetti.
Van Belediyesi’ne 30 bin TL çöp toplamama cezası
Bu son derece yakışıksız ve doğru olmayan bir şey.” dedi. (CİHAN)
Erdoğan’ın ‘hasret bitsin’ çağrısına Fethullah Gülen çok duygulu cevap verdi
Arz edeceğim şeyler böyle yakışıksız şeyler olabilir de ben hiçbir zaman böyle başıma dert açacağım mülahazası yaşamadım. 27 Mayıs gördüm, tekdir gördüm, hatta ölümle tehdit edildim.
Bahçeli: Ülkemizin güvenlik güçlerini morga gönderenler utansın
Bu sebepten dolayı bu tür konuşmaları yakışıksız buluyorum. Sayın Kılıçdaroğlu İmralı canisinin yol haritası üzerinde yürüyor ve sayın Başbakan'la da bir istasyonda buluşmuşlardır. Yollarına devam etsinler.