yargıç harmankaya

Avşar, Kılıçdaroğlu'na rağmen CHP'yi hükümete karşı zayıf buluyor
Bu arada dün yapılan açılışın ardından AK Partili Belediye Meclis Üyesi Yargıç Harmankaya tarafından Kars Kazevi'nde Hülya Avşar'a kaz ikram edildi.
Karsspor'da teknik direktör değişti
Karsspor Kulübü yöneticisi ve basın sözcüsü Yargıç Harmankaya, Karsspor Kulübünün Teknik Direktörü Aydın Yavuz, yardımcı Antrenörü Mehmet Aras ve kaleci antrenörü Şakir Ertan Şahinkaya ile yollarını ayırdıklarını belirtti.
MHP, 'İnsanlık Anıtı'nı yıktırmakta ısrarlı
İnsanlık Anıtı'nın yıkımıyla ilgili yaptıkları basın açıklamasına karşı bir açıklama yaparak MHP'nin bilinçsiz hareket ettiğini belirten Başkan Vekili Yargıç Harmankaya için, "Açıklamayı yapan kişi aynaya bakarsa kimin yetersiz olduğunu görür.
Vali Kara, belediye ve özel idare yetkililerini azarladı
Bu sırada Belediye Başkanı Nevzat Bozkuş'un il dışında, Başkan vekili Yargıç Harmankaya'nın da bir cenazede olması nedeniyle toplantıya katılamaması Vali Kara'yı sinirlendirdi. İl Özel İdaresi'nden de yetkililerin olmadığını gören Vali Kara daha da sinirlendi.
Kars Belediyesi'nden anıt açıklaması
Belediye Başkan Vekili Yargıç Harmankaya tarafından yapılan açıklamada, "MHP İl Başkanlığı'nın yapmış olduğu suç duyurusu kendilerinin konuya tam anlamıyla vakıf olmadıklarını gösteriyor. Erzurum Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kurulu'nun Kars Belediye Başkanlığı'na göndermiş olduğu yazıya istinaden kendileriyle bir yazışma yapıldığını, bu yazışma neticesinde
Karslı işadamından ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımı
Belediye Başkan Vekili Yargıç Harmankaya da İşadamı Korkmaz'a ve ailesine teşekkür ederek, böylesine anlamlı davranışlarından dolayı minnettar kaldıklarını söyledi. Harmankaya ayrıca, Belediye olarak yardımların dağıtımı ve alt yapısında da destek verdiklerini hatırlatarak, "İşadamımızın dediği gibi Allah onlara versin onlarda dönsün
Yanan evi işadamı onarıp döşeyecek
Belediye Başkan Vekili Yargıç Harmankaya ile gazetecilerin durumu Kars'a yardım dağıtmaya gelen İşadamı Sezgin Baran Korkmaz'a iletmesi Öztürk ailesi için de bir umut ışığının yanmasını sağladı. İşadamı Korkmaz, haberi alır almaz Başkan Vekili Harmankaya ile birlikte Özkaya'nın Atatürk Mahallesi'ndeki evine gitti.
Karsspor Kulüp Başkanı Ekrem Demir, 400 bin TL kredi temin etti
Karsspor Basın Sözcüsü Yargıç Harmankaya, Kulüp Başkanı Ekrem Demir'in 400 bin TL kredi temin ettiğini söyledi. Harmankaya, Kars Belediye Başkanı Nevzat Bozkuş'un fahri başkan olarak destek ve katkı sağladığı Yeni Karsspor Kulübü yönetiminin, geçmiş döneme ait büyük maddi sıkıntılarla