yerköy adalet meslek yüksekokulu

Yozgat Cumhuriyet Başsavcılığı ve Bozok Üniversitesi arasında UYAP protokolü imzalandı
yazılım programının adalet meslek yüksek okullarının müfredatına gireceğini ifade eden Cumhuriyet Başsavcısı Yeldan, "Ülkemizde ilk olarak Bozok Üniversitesi Yerköy Adalet Meslek Yüksekokulu bunu müfredatına aldı.
Yerköylüler, Adalet Meslek Yüksek Okulu için biraraya geldi
YOZGAT - Bozok Üniversitesi Yerköy Adalet Meslek Yüksekokulu, ilçe halkıyla birlik beraberlik ve kaynaşmayı sağlamak amacıyla bir program düzenledi. Geceye ilçe halkı büyük ilgi gösterdi.
Bozok Üniversitesi'nden Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç'a teşekkür ziyareti
Yozgat Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İnci Varinli, Yerköy Adalet Meslek Yüksekokulu yönetimi ve öğrencileriyle, üniversiteye verdiği destekten dolayı Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç'ı ziyaret ederek teşekkür etti.
Rektör Varinli: Boğazlıyan Meslek Yüksek Okulu'nun tefrişatına Enerji Bakanı Yıldız'ın katkıları olacak
En kısa zamanda tefrişatını tamamlayarak, okulumuzu, Yerköy Adalet Meslek Yüksekokulu gibi görkemli bir törenle açarak öğrenci yetiştirmeye başlayacağız. Katkılarından ötürü Yozgat halkı ve üniversitemiz adına Sayın Bakanımız Taner Yıldız'a teşekkür ediyorum.
Yerköy Adalet Meslek Yüksekokulu törenle hizmete açıldı
Yozgat Bozok Üniversitesine bağlı Yerköy Adalet Meslek Yüksekokulu düzenlenen törenle hizmete açıldı. Törenin açılış konuşmasını yapan Yerköy Belediye Başkanı Mehmet Ağaoğlu, Adalet Meslek Yüksek Okulunu Yerköy ilçesine açılmasında Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim
Anayasa Mahkemesi Başkanı Kılıç Yozgat'ı ziyaret etti
Yozgat Yerköy Adalet Meslek Yüksekokulu'nun açılış törenine katılan Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç, ilde kurumları ziyaret etti. Yüksekokul açılışı sonrası Yozgat'a gelen Başkan Kılıç, ziyaret etitği Yozgat Valiliği'nde Vali Necati Şentürk tarafından ağırlandı.
Anayasa Mahkemesi Başkanı Kılıç: Kirlenmemiş vicdan sahibi hakim ve savcılarımız olmadıkça acı ve göz yaşları dinmeyecektir
Yozgat Bozok Üniversitesi Yerköy Adalet Meslek Yüksekokulu'nun açılış törenine katılan Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç, okulda hakka, hukuka, demokrasiye katkı vermek, mahkemelerde daha iyi hizmet üretmek üzere gençlerin burada yetiştirileceğini belirterek, "Hedefimiz
Yerköy Adalet Meslek Yüksekokulu açılışa hazır
Yozgat'ın Yerköy İlçesi Belediye Başkanı Mehmet Ağaoğlu Bozok Üniversitesi bünyesinde olan Yerköy Adalet Meslek Yüksekokulu'nun bütün eksikliklerinin tamamlandığını ve 3 Kasım tarihinde hizmete açılacağını söyledi.